Timberwolves kontra Nuggets: Aktualizacje gry 7

Dziś wieczorem w Denver drużyny Timberwolves i Nuggets rozegrają decydujący siódmy mecz serii półfinałów Konferencji Zachodniej NBA. Pisarz sztabowy, Chris Hine, zapewnia aktualizacje na żywo z boiska:

Aktualizacje wyników i Game Boxscore: Kliknij tutaj

20:51: Właśnie wtedy, gdy sytuacja wyglądała ponuro, Wilki ponownie zaryczały

Po przewadze 20, Wilki zamieniły mecz w czwartą kwartę na boisku i na początku czwartej kwarty prowadziły 67-66.

Nieszczęścia Anthony’ego Edwardsa w ofensywie przenosiły się z jednej połowy na drugą, a Wilki prowadziły 20, 58-38. Przy jednym posiadaniu nie trafia w otwartą trójkę, a po odbiciu Wilków uderza w powietrze rywalizującego ze sobą skoczka ze środka.

Koledzy z drużyny poprowadzili go na najlepszy wieczór Wilków. Trójki Jadena McDanielsa i Mike’a Conleya były częścią serii 15-1 Wolves, która doprowadziła Minnesotę do wyniku 59-53.

Wilki zmusiły do ​​pokonania innych graczy niż Nikola Jokić, a Denver w trzeciej kwarcie uzyskał wynik 5 na 19. Wsad Edwardsa w przerwie podwyższył Wolves na 61-57 na trzy minuty przed końcem i zmusił Denver do przerwy na żądanie.

Kwarta zakończyła się, gdy Edwards cofnął Wilki o trzy stopy za Aarona Gordona. Downs miał 21 punktów pod koniec trzeciej tercji, po tym jak popełnił cztery faule.

20:05: Do przerwy Jamaal Murray przejmuje kontrolę nad Nuckets

Ofensywa Wolves – oraz Anthony Edwards – przegrali przez większą część pierwszej połowy, a do przerwy przegrywali z Nuggets 53-38.

Był to najniższy wynik Wilków w pierwszej połowie sezonu.

Edwards nie był w stanie pobudzić Wilków do ataku, w wyniku czego miał trudności z uzyskaniem dobrych wyników. Rozpoczął mecz 1 na 7, a do przerwy zdobył zaledwie cztery punkty. Denver zbyt często wysyłało podwójne drużyny, aby wyrwać mu piłkę z rąk, a Wilki nie mogły wykorzystać tego, co zrobiły w meczu 6.

READ  TRAVIS KING: Amerykańscy urzędnicy próbują zrozumieć, dlaczego żołnierz wjechał do Korei Północnej

Denver zdobył 16 punktów bez odpowiedzi w pierwszej i pierwszych minutach drugiej kwarty i objął prowadzenie 32-19.

Jamal Murray zakończył połowę z 22 punktami dla Nuggets. Nikola Jokic ma już 15 zbiórek dla Denver.

Wilki wyeliminowały Edwardsa z gry, a jeden ze swoich najlepszych ataków rozegrał, gdy ochłonął. Jaden McDaniels zdobył pięć punktów w serii 10-2, która doprowadziła Wilki do wyniku 34-29. Jednak Nuggets szybko odpowiedzieli sześcioma punktami i powiększyli przewagę do dwucyfrowej wartości.

Skłonność Wilków do pozwalania, by siła uderzyła im do głowy, zaczęła wkradać się w kwartę, gdy McDaniels popełnił swój trzeci faul, zamieniając Denver w bonus.

Obrona Denver otoczyła Wilki na połowie i zmusiła Wilki do oddania 12 z 38 strzałów (32%).

Ich najlepszym ofensywnym zawodnikiem w tej połowie był Karl-Anthony Towns, który zdobył 13 punktów, trafiając 5 z 6 celnych strzałów. Gdy Denver objął prowadzenie 48-33, Downs zdobył pięć punktów z rzędu i wymusił przerwę na żądanie dla Denver na 2:13.

Drużyna drugoplanowa Wilków spoza McDaniels (10 punktów) miała ciężki wieczór. Mike Conley miał 1 na 7, Nikhil Alexander-Walker 5 na 5, a Rudy Kobert 0 na 3.

19:29: Obie drużyny zaczynają zimnie, Nuggets kończą na gorąco

Jeśli istnieje barometr tego, jak daleko zaszła ta seria, jest to gra obrońcy Denver Jamaala Murraya. Kiedy Murray gra dobrze, Nuggets wygrywają. Jeśli tego nie zrobi, Wilki wygrywają.

Murray wszedł do gry z 13 punktami w pierwszej kwarcie siódmego meczu, a Denver prowadził 24-19 po jednej.

Czy to z powodu podekscytowania, nerwów, nerwowości, czy z powodu wszystkich powyższych czynników, obu drużynom nie udało się umieścić piłki w koszu i otworzyć meczu, otwierając 2 na 9.

Wilki zagrały fenomenalnie w defensywie we wczesnych minutach, a zarówno Rudy Gobert, jak i Jaden McDaniels dobrze blokowali grę w defensywie. Gobert Michaela Portera Jr. i McDaniels Aarona Gordona po tym, jak Porter zablokował go po drugiej stronie boiska.

READ  Aktualizacje na żywo: Ratownicy wyciągają chłopca uwięzionego w studni w Maroku

Wilki utrzymały Nuckets zaledwie pięć punktów w ciągu pierwszych sześciu minut i objęły prowadzenie 12-5.

Denver odpowiedział jednak kolejnymi siedmioma punktami i wyrównało wynik. Po rozpoczęciu 1 na 4 Murray trafił cztery z sześciu kolejnych strzałów i dwa z trzech kolejnych strzałów, dając Denver prowadzenie, w tym parę trójek pod koniec kwarty.

Nikola Jokić miał sześć punktów, pięć zbiórek i cztery asysty.

Anthony Edwards, występujący w podwójnej drużynie, zaczął powoli strzelać (1 na 5), ​​a Wilki podzieliły się punktacją. Karl-Anthony Towns wyszedł z kłopotów z faulami zaledwie jednym punktem i zdobył sześć punktów.

17:47: „Jesteśmy świetnym zespołem. Zmierzymy się z innym świetnym zespołem”.

Rozpoczął się siódmy mecz, a jedna drużyna awansowała już do finału konferencji, a Indiana po raz pierwszy w historii pokonała Knicks w Madison Square Garden i wygrała wszystkie serie.

Wilki wiedzą, że mogą wygrać na Ball Arena, po tym jak przed niedzielą wygrały dwa z trzech meczów w Denver.

Anthony Edwards powiedział jednak, że po sobotnim treningu te mecze nie mają znaczenia.

„To już za nami. Nie daje nam żadnej nadziei” – powiedział Edwards. Myślę, że jesteśmy pewni siebie, ponieważ jesteśmy lepszym zespołem. Zmierzymy się z inną, lepszą drużyną i czujemy, że jesteśmy lepszą drużyną. To pewność, której potrzebujemy. Ostatnie dwa mecze nic nie znaczyły. „

Dostępność trenera Chrisa Fincha w mediach przed meczem była dziś krótka – nie było to zbyt wiele, o co można prosić przed meczem nr 7 – ale zapytano go, czy sezon będzie sukcesem, jeśli Wilki przegrają mecz nr 7.

„Powiedziałbym, że to kolejny krok naprzód” – powiedział Finch. „Próbujemy tutaj coś zbudować. Dobrze jest ocenić te rzeczy, kiedy wszystko jest już powiedziane i zrobione, ale mieliśmy świetny sezon. Ci goście wykonali świetną robotę, spotykając się, opierając się na tożsamości i grając dla wszystkich innych , ale nie czujemy, że nasza praca się skończyła, więc dziś wieczorem jesteśmy podekscytowani zwycięstwem.

READ  Rosja atakuje Ukrainę, potępia atak NATO, Żeleński wprowadza stan wojenny

Rozgrywający Mike Conley (szczep prawy soleus) był wymieniany jako wątpliwy, ale zaczął.

I… Scott Foster prowadzi zespół

Środkowy Wolves Rudy Kobert został raz ukarany grzywną w sezonie zasadniczym, a następnie na początku serii, za pocieranie palcami „znaku pieniędzy” po wezwaniach sędziego Scotta Fostera.

Gospodarzem dzisiejszego wieczoru będzie Foster, a pozostałymi sędziami będą David Guthrie i Curtis Blair. Po sezonie Wilki mają bilans 3-1 w meczach z tą grupą.

Gobert został ukarany grzywną w wysokości 75 000 dolarów po porażce w czwartym meczu w Denver

Po drugiej karze: „Indywidualnie, zbiorowo, cokolwiek się stanie, musimy skupić się na tym, co możemy kontrolować, a na pewno kontrolować nasze emocje, kontrolować sposób, w jaki reagujemy na przeciwności losu. Sąd”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *