Minneapolis zostanie przemianowane na „Swiftiapolis” w piątek na pokazy Taylor Swift

Burmistrz Jacob Frey ogłosił w środę, że Minneapolis zostanie przemianowane na „Swiftiapolis”, w dniu, w którym Taylor Swift wystąpiła na scenie podczas pierwszego z dwóch jej wyprzedanych koncertów w US Bank Arena.

Nowy pseudonim – który pojawi się dopiero w ostatni piątek – jest na cześć gwiazdy i jej fanów, znanych jako Swifties, którzy zbiorą się na długo wyczekiwanych koncertach w piątek i sobotę w mieście znanym wcześniej jako Minneapolis.

Frey dostarczył swój list – wypełniony 13 ukrytymi odniesieniami do piosenek Swifta – na konferencji prasowej w środę. Szanuje życzenia Przynajmniej niektóre Swiftyale była to tylko deklaracja: nazwa największego miasta Minnesoty oficjalnie się nie zmieniła, a jego ulotne życie jako Swiftieapolis nie jest zapisane w żadnym rozporządzeniu wykonawczym ani proklamacji burmistrza.

Oczekuje się jednak, że Fry oficjalnie ogłosi tę sobotę jako Dzień Taylora Swifta w Minneapolis.

Wyprawa Fry’a do Swiftmanii miała miejsce podczas konferencji prasowej, podczas której on i inni przywódcy miasta i obywatele starali się przedstawić ten weekend jako wizytówkę rozwijającego się miasta, starając się zignorować masowy exodus spowodowany pandemią oraz niepokoje społeczne i falę przestępczości, które podążał. .

„Rozpoczynamy jeden z naszych najbardziej ekscytujących weekendów w Minneapolis” — powiedział, przerywając występy Swifta, festiwal Twin Cities Pride, kilka występów scenicznych i zwykłe pułapki letniej działalności w barach i restauracjach .

Fala ludzi i szereg zamknięć dróg skłoniły przywódców miast do wezwania opinii publicznej do cierpliwości i planowania z wyprzedzeniem. Metro Transit uruchamia dodatkowe pociągi i autobusy oraz wydłużyło godziny pracy, aby pomieścić tłumy opuszczające koncerty Swifta.

„Spodziewamy się tłumów przekraczających pół miliona ludzi i będziemy przygotowani” – powiedział Frey.

Komisarz ds. Bezpieczeństwa społeczności, Cedric Alexander, powiedział, że policja miejska, strażacy, personel EMS i inne osoby koordynują plany dotyczące szeregu potencjalnych wyzwań, od udaru cieplnego po przestępczość. Powiedział, że szuka „miłej równowagi”, w której organy ścigania są widoczne, ale nie w „państwie policyjnym”.

READ  Ariana Madix niezgrabnie próbuje uniknąć oszukiwania Toma Sandovala

„Nie zobaczysz ich w ogromnej ilości” – powiedział Alexander.

Dodał, że nie zdecydował się na uruchomienie miejskiego centrum działań ratunkowych we Fridley. Centralna odpowiedź dla miasta znajduje się w pierwszej kwaterze głównej Departamentu Policji w centrum miasta, a zastępca komendanta Kathy Witt pełni funkcję dowódcy incydentu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *