miotacz baseballu Junior College może zostać wydalony po zaatakowaniu kluczowego gracza

Zawodnik właśnie trafił do domu w środę i był już o bazach, kiedy miotacz z Weatherford College uderzył gracza z North Central Texas College.

Po tym, jak został powalony przez melonika, główny biegacz wstał i pobiegł dotknąć deski domu. Wydział lekkoatletyczny Weatherford College poinformował, że po kłótni mecz został zawieszony do odwołania w obecnej sytuacji.

Główny gracz, skazany za drwiny, został zawieszony na dwa mecze. Dodatkowo inni gracze z obu drużyn zostali zawieszeni za swoje role w następstwie incydentu.

NTJCAC powiedział w czwartek, że obie drużyny ostatecznie przegrały mecz.

Oświadczenie Weatherford mówi, że Departament Policji Weatherford bada incydent i przyjmuje zeznania. Wydział lekkoatletyczny powiedział w środę, że melonikowi grozi potencjalne postępowanie dyscyplinarne, w tym wydalenie z college’u.

Konferencja komentowała „wszystkich członków zespołu NCTC, którzy byli w boisku lub w kręgle” oraz wszelkich asystentów trenerów, którzy byli na boisku przez dwa mecze. Zawiesił także czterech dodatkowych graczy Weatherford i dwóch asystentów trenerów na dwa mecze.

NTJCAC powiedział, że gdyby North Central Texas College nie miał wystarczającej liczby graczy na kolejne dwa mecze z Weatherford, musiałby przegrać.

„Jesteśmy zszokowani i rozczarowani tym, co wydarzyło się w naszym dzisiejszym meczu” – powiedział w środę trener baseballu Jeff Lightfoot i asystent dyrektora sportowego. „Nie akceptujemy tego typu zachowań. Ciężko pracowaliśmy, aby stworzyć program o najwyższych standardach. Jesteśmy całkowicie zakłopotani tym incydentem i przepraszamy College of North Central Texas oraz fanów baseballu WC. zachowanie nie może być tolerowane”.

North Central Texas College również opublikował plik oświadczeniePowiedział, że prowadzi śledztwo w sprawie incydentu i będzie współpracować z Weatherford College „w celu ustalenia pełnego zakresu tego wydarzenia”.

„Niefortunne wydarzenia w Weatherford College zostaną wykorzystane jako moment nauki dla naszych studentów-sportowców, aby zapewnić, że takie incydenty nie wystąpią w przyszłości” – dodano w oświadczeniu NCTC.

READ  Wyścig uliczny nascar Chicago 2024: aktualizacje na żywo

cNN skontaktował się z obiema szkołami w czwartek, ale nie otrzymał od razu odpowiedzi.

Elizabeth Wolf i Jill Martin z CNN przyczyniły się do powstania tego raportu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *