Missy Gray przedstawia swoje poglądy na kwestie transpłciowe w wywiadzie „No Forbidden Commentary” z Piersem Morganem

Missy Grey wyraziła jasno swoją opinię na temat kwestii transpłciowych w poniedziałek, gdy usiadła z Piersem Morganem w jego programie TalkTv.

Podczas zakazanego wywiadu 54-letnia piosenkarka opowiedziała o swoich ostatnich kontrowersyjnych komentarzach na temat zmiany amerykańskiej flagi.

Powiedziała gospodarzowi: „Tylko dlatego, że idziesz i zmieniasz swoje części, nie czyni cię kobietą, przepraszam”.

„Zmiana części nie czyni cię kobietą”: 54-letnia Missy Gray wyjaśniła swoje poglądy na kwestie trans w wywiadzie dla No Forbidden Comment z Piersem Morganem w poniedziałek

Następnie Pierce, lat 57, powiedział, że uważa, że ​​większość osób publicznych zbyt boi się powiedzieć „co za kobieta”.

Piosenkarka odpowiedziała: Wiem! .. mówię człowiek z klatką piersiową. Jak myślisz, od czego zacząć? i pochwy.

„Teraz robi się zagmatwany” – dodał.

Podczas wywiadu, który wyemitowano w poniedziałek o 20:00, duet omówił z gospodarzem kwestię transpłciowych kobiet w sporcie mówiąc: „Popieram wszystkie prawa transpłciowych kobiet do sprawiedliwości i równości”.

Kontrowersje: Podczas przedawnionego wywiadu 54-letnia piosenkarka mówiła również o swoich kontrowersyjnych komentarzach dotyczących zmiany flagi amerykańskiej (na zdjęciu na początku tego roku)

Kontrowersje: Podczas przedawnionego wywiadu 54-letnia piosenkarka mówiła również o swoich kontrowersyjnych komentarzach dotyczących zmiany flagi amerykańskiej (na zdjęciu na początku tego roku)

Messi odpowiedział: „Ja też”.

„Ale nie wtedy, gdy masz ludzi, którzy urodzili się z wyraźnie lepszymi fizycznymi ciałami, a potem ruszają dalej i biją kobiety w ich sporcie” – dodał przed Pierce.

Messi odpowiedział: „Całkowicie się zgadzam. I powiem to, a wszyscy będą mnie nienawidzić, ale jako kobiety, tylko dlatego, że idziesz i zmieniasz swoje części, nie czyni cię kobietą, przepraszam… Naprawdę to wiem”.

Wywiad: Pierce, 57 lat, powiedział następnie, że uważa, że ​​większość osób publicznych za bardzo boi się powiedzieć

WYWIAD: Pierce, lat 57, powiedział później, że uważa, że ​​większość osób publicznych za bardzo boi się powiedzieć „co za kobieta”

Dodanie: „Jeśli chcesz, żebym nazywał cię „ona”, zrobię to, ponieważ tego chcesz, ale to nie czyni cię kobietą tylko dlatego, że nazywam cię „ona” i tylko dlatego, że miałaś operację”.

Powiedziała dalej: Kobiety przechodzą przez zupełnie wyjątkowe doświadczenie i operację i odkrywają, że się nie zmieniają. Bycie małą dziewczynką to kompletna epicka książka, wiesz? Nie możesz tego mieć tylko dlatego, że chcesz być kobietą.

Kiedy Pierce zauważył, że autorka Harry’ego Pottera JK Rowling została skrytykowana za jej poglądy na transpłciowe kobiety, Macy’s powiedziała: „Ale to prawda”.

Krytyk: Kiedy Pierce zauważył, że autorka Harry'ego Pottera, JK Rowling, została skrytykowana za jej poglądy na transpłciowe kobiety, Macy's powiedziała:

Krytyk: Kiedy Pearce zauważył, że autorka Harry’ego Pottera, JK Rowling, została skrytykowana za jej poglądy na kobiety trans, Macy powiedziała: „Ale to prawda”.

Flaga: Mówiąc o komentarzach, które zrobiła, gdy sugerowała, że ​​amerykańska flaga powinna zrezygnować, powiedziała, że ​​jest „podekscytowana, by ją zaprezentować” [the subject] ponownie

Flaga: Mówiąc o komentarzach, które zrobiła, gdy sugerowała, że ​​amerykańska flaga powinna zrezygnować, powiedziała, że ​​jest „podekscytowana, by ją zaprezentować” [the subject] ponownie”

Dodając: „Nie sądzę, że powinieneś być nazywany transfobem tylko dlatego, że się nie zgadzasz… Jest wiele osądów i rzucania kamieniami w ludzi tylko za powiedzenie, co to jest, wiesz o co mi chodzi?”.

Mówiąc o komentarzach, jakie zrobiła, gdy zaproponowała rezygnację z flagi amerykańskiej, powiedziała, że ​​jest „podekscytowana, by ją zaprezentować” [the subject] ponownie’.

Moim pomysłem było, aby gwiazdy były kolorami nas wszystkich. Więc będzie gwiazda, która reprezentuje ciebie, taka, która reprezentuje mnie, taka, która reprezentuje wszystkich w pokoju, okej. W ten sposób patrzysz na flagę, czujesz się mile widziany, czujesz się włączony i czujesz, że do niej należysz”.

Pojawia się po tym, jak ogłoszono, że Piers zrobi sobie miesiąc przerwy w biegu latem, ponieważ program stara się przyciągnąć tę samą publiczność, która dostroiła się, gdy po raz pierwszy został uruchomiony.

Były gwiazdor Good Morning Britain miał średnio ponad 300 000 widzów w swoim debiutanckim odcinku 25 kwietnia, w którym udzielił wywiadu byłemu prezydentowi USA Donaldowi Trumpowi.

Ale od tego czasu liczba widzów gwałtownie spadła, a ostatnie odcinki przyciągnęły około 30 000 widzów.

Okazuje się, że prezenter nie będzie na kanale przez około cztery tygodnie późnym latem, a to z powodu wcześniej zaplanowanych wakacji i zobowiązań do kręcenia serialu dokumentalnego z prawdziwego zdarzenia.

Wcześniej w tym roku były szef GB News i główny prezenter Andrew Neal nie wrócił z przedłużonego urlopu naukowego po kłótni z przełożonymi.

Oglądaj Piers Morgan Uncensored o 20:00 każdego wieczoru w Talk TV.

Znani przyjaciele: Były gwiazdor Good Morning Britain miał średnio ponad 300 000 widzów w swoim debiutanckim odcinku 25 kwietnia, przeprowadzając wywiad z byłym prezydentem USA Donaldem Trumpem

Znani przyjaciele: Były gwiazdor Good Morning Britain miał średnio ponad 300 000 widzów w swoim debiutanckim odcinku 25 kwietnia, przeprowadzając wywiad z byłym prezydentem USA Donaldem Trumpem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.