Mistrzostwa Powiatu w Koszykówce Chłopców. Harmonogram, wyniki, gdzie oglądać.

Ćwierćfinały klasy 4A

Środa

W środku celu

Kliknij grę, aby zobaczyć podsumowanie po meczu lub nagranie na żywo, jeśli gra jest w toku

Alexandria jest bardzo wysoka w meczu z Minneapolis South

Poeta Davis wnosi w tę dziedzinę mnóstwo zapału i motywacji. Uosabia to, do czego dąży trener Joe Heiser w programie Minneapolis South.

Starszy obrońca i jego koledzy z drużyny Tygrysów nie byli w stanie dorównać Alexandrii wzrostem – 6-9 starszego napastnika Graysona Grove’a, który podpisał kontrakt z Gophers, i 6-8 młodszego napastnika Chase’a Thompsona.

Zespół Twin Towers zdobył 23 punkty w drugiej połowie, a Grove oddał zablokowany strzał na siedem sekund przed końcem, prowadząc rozstawionych z numerem 7 Cardinals do zwycięstwa 72-70 w ćwierćfinale klasy 3A w środę na Williams Arena.

Davis zdobył 15 ze swoich 23 punktów w porywającej pierwszej połowie, w której czwarte w rankingu Tigers zmierzyły się z Cardinals 40-40. Davis zakończył także mecz z sześcioma asystami i czterema przechwytami.

Grove i Thompson przejęli kontrolę i zdobyli dla Cardinals pierwsze 17 punktów w drugiej połowie. Każdy z nich zanotował double-double, gdyż Grove zdobył 26 punktów i zebrał 14 zbiórek, a Thompson zdobył 18 punktów i zebrał 12 zbiórek.

Starsi obrońcy Tygrysów Jomarion Weah (18 punktów), James Underwood (12 punktów) i Kevaughn Fields (11 punktów) również zdobyli dwucyfrowe punkty.

Rona Hagstroma

16:05

Eagan nokautuje drugie rozstawione Park Center

Ucieczka nie nadeszła.

Park Center, rozstawiony z numerem 2 w klasie 4A, był faworytem w ćwierćfinale przeciwko Eaganowi, drużynie, która w sezonie zasadniczym uzyskała wynik niewiele powyżej 0,500.

Ale Egan stawił czoła wszystkiemu, co Park Center miało do zaoferowania. W ostatniej minucie Wildcats wykonali osiem z dziesięciu rzutów wolnych i przetrwali ofensywną grę Kazmira Chaveza, wygrywając 73-70.

Było to systematyczne, celowe i absolutnie nikt się tego nie spodziewał.

Do przerwy Park Center spokojnie prowadziło 36-26, ale powolna akcja na początku drugiej połowy pozwoliła Eganowi wrócić do gry, zmniejszając prowadzenie Buccaneers do dwóch, 48-46, po zdobyciu trzech punktów. Autor: Max Bosley, 8:53 pierwszej tercji.

Minutę później dwa rzuty wolne Alexa Schroepfera wyrównały dla Eagana. To, co miało być trasą koncertową, stało się bitwą.

Egan nie był poruszony gwałtownym atakiem Park Center i przyglądał się próbom wywierania presji przez Buccaneers. Obrona strefowa Eagana utrudniała atak Park Center.

READ  2022 MLB Field of Dreams Game: Cztery rzeczy, które warto wiedzieć o Cubs, Czerwoni mają spotkać się w Iowa

Wildcats ograniczyły szanse Park Center. Na około trzy minuty przed końcem Eagan objął prowadzenie 59-52. Chaves objął prowadzenie 5:0, ale Egan odpowiedział rzutem za trzy punkty i układem, aby przywrócić przewagę.

Chavis zakończył mecz z 36 punktami, ale na cztery sekundy przed końcem odwrócił piłkę, kończąc nadzieje Park Center.

Jima Paulsena

15:20

East Mankato wygrywa z Chisago Lakes

Patrick Rowe był przytłoczony.

Mankato East wykorzystał duszącą obronę, aby przerwać jednoosobowy występ Chisago Lakes, wygrywając 80-41 w ćwierćfinale klasy 3A na Williams Arena.

„Podobała nam się nasza intensywność w defensywie” – powiedział trener Mankato East Joe Madson.

Rowe, napastnik seniorów z bilansem 6-7, który znalazł się w drugiej drużynie All-Metro, w pierwszej połowie nie zdobył punktów, kiedy zajmująca drugie miejsce w rankingu drużyna Cougars (27-2) wypracowała sobie prowadzenie 40-15. Trafił z parkietu 0 na 4, osiem razy podał piłkę i popełnił trzy faule. Rowe w końcu trafił do swojego pierwszego kosza dla Wildcats (22-8) po około czterech minutach drugiej połowy.

„To było trudne” – powiedział Rowe, który zakończył mecz z sześcioma punktami, trafiając 2 z 16 rzutów, a także siedmioma zbiórkami, pięcioma asystami i dziewięcioma stratami.

Młodszy obrońca Brogan Madson, syn trenera, zdobył 15 punktów i sfrustrował Rowe'a.

„Kiedy postawiono mu pierwsze zarzuty, widziałem, że nie podobało mu się to, co się działo” – powiedział Brogan. „To wywiera presję na innych graczy”.

Z drugiej strony Brogan otrzymał dużą pomoc. Cougars mieli pięciu graczy w liczbie dwucyfrowej.

„Wielu chłopaków wniosło swój wkład” – powiedział Madson. „Możemy grać z każdym”.

13:51

Cretin-Derham Hall pokonuje Farmington za trzy punkty w końcówce

W środę w Target Center drużyna Cretin-Derham Hall pokonała Farmington 57:56 w ćwierćfinale klasy 4A Division II.

Myles Bollinger zdobył trzy punkty na 40 sekund przed końcem pod warunkiem, że Raiders nie stracili prowadzenia.

Wątpliwy dobór strzałów przyczynił się do dalszych problemów Cretina-Derhama Halla, a tendencja Bollingera do nieudanych strzałów wymuszonych wydawała się prawdopodobnie kontynuowana. Zawahał się, gdy został zwolniony.

„W pewnym sensie spadałem na lewą stronę, ale miałem rytm i w pewnym sensie to czułem, więc odpuściłem” – powiedział Bollinger.

Defensywna interwencja przypieczętowała zwycięstwo.

„Przeszliśmy próbę bojową, ponieważ graliśmy w wielu takich meczach” – powiedział Bollinger. – Spędzaliśmy czas w obronie, podczas gdy nasi chłopcy się okopywali.

Rozstawiony z numerem 5 Cretin-Derham Hall (25-4) awansuje do półfinału w czwartek o 18:00 w Williams Arena i zmierzy się z Wayzatą, obrońcą tytułu mistrza klasy 4A.

Do przerwy Cretin Derham Hall prowadził 31-28. Rozstawiony z numerem 4 Farmington (23-7) w turnieju stanowym po raz pierwszy od 1937 roku prowadził 52-51 na 3:44 przed końcem drugiej połowy.

Joseph Mitchell III, trzeci zespół Raiders wybrany przez Star Tribune All-Metro, spalił faul na 1:10 przed końcem i miał 23 punkty na koncie.

Davida La Vaca

13:29

Student pierwszego roku wypycha DeLaSalle poza Orono

Jaeden Udean z DeLaSalle jest studentem pierwszego roku. On tak nie gra.

READ  Tennessee kontra Gruzja, Alabama kontra LSU i nie tylko

Obrońca 6-2 wyszedł i wbił za 3 punkty pomiędzy uniwersytecką linią za 3 punkty a dużym „M” na środku kortu na 6 minut i 14 sekund przed końcem. I nie świętował. Spokojnie pobiegł do pozycji obronnej, choć niezbyt daleko.

23 punkty Udeana dały rozstawionemu z numerem 5 DeLaSalle’owi zwycięstwo 70-64 nad Orono w ćwierćfinale klasy 3A, który odbył się w środę na Williams Arena.

„Oddał kilka strzałów, które rozpaliły pod nami ogień” – powiedział trener DeLaSalle Todd Anderson. „Jego trójki są jak wsady. Wchodzą”.

Udean trafił 5 z 8 zza łuku.

Młodszy obrońca Richard Abiajeyi dodał dla Islanders 10 punktów (21-9). Pięciu innych kolegów z drużyny zdobyło od sześciu do ośmiu punktów.

„Lubimy dzielić się piłką” – powiedział Ray James Jr., senior Islander, który zakończył mecz z sześcioma punktami, dziewięcioma zbiórkami, pięcioma asystami i czterema przechwytami. „Kiedy jedna osoba się uspokoi, inny gracz wkracza”.

Islanders nie musieli się tym martwić na linii rzutów wolnych. Wyszli 16 na 17, a wszyscy oprócz jednego wyszli w drugiej połowie.

„W końcówce wykonali kilka efektownych rzutów wolnych” – powiedział trener Orono Barry Fuller.

Młodszy obrońca Nolan Groves zdobył 18 punktów w nieustannie zmieniającej się obronie Islanders, pokonując czterokrotnie czterech Spartan (19-11).

„Nie trafiliśmy w kilka ujęć, które normalnie byśmy wykonali” – powiedział Fuller. – W drugiej połowie mieliśmy kilka dobrych okazji, które zmarnowaliśmy. Nie udało nam się, ale nie wynikało to z braku wysiłku.

22:43

Wayzata wysyła Rogersa

Po szybkim przygotowaniu się do środowego ćwierćfinału stanowego turnieju koszykówki chłopców klasy 4A, najwyżej rozstawiony Wayzata uciekł i zwyciężył 77-64 z Rogersem w Target Center.

Jackson McAndrew, Gracz Roku Star Tribune Metro, wyprzedził Isaaca Olmsteada na czele zespołu z 17 punktami. Olmstead miał sześć asyst.

Christian Wagner-Walthall prowadził Rogersa (21-9) z 14 punktami.

Wayzata (28-1) trafiał ze skutecznością 59,2%, uzyskując w sumie 29 z 49 trafień i 7 z 16 za trzy punkty. Trojanie pokonali Royals 32:25.

Wayzata, obrońca tytułu mistrza stanu 4A, do przerwy prowadził 38-27. Trojany awansują do półfinału w czwartek o 18:00 w Williams Arena i zmierzą się z Cretin-Derham Hall.

10:29

Totino Grace wychodzi na prowadzenie ze Stewartville

dyscyplina. region.

Dwa słowa, które mogą sprawić problemy Totino Grace.

Senior Isaiah Johnson-Arrigo wykorzystał swoje doświadczenie, aby w środę uratować Orły. Napastnik z bilansem 6-7 zdobył siedem punktów i miał asystę, co zaowocowało 11-punktową passą w ciągu siedmiu minut, gdy dwukrotny mistrz stanu Eagles pokonał Stewartville 57-48 w ćwierćfinale klasy 3A na Williams Arena. .

„Kiedy wszystko się uspokoiło, skupiłem się na zwycięstwie” – powiedział Johnson-Arrigo, który zakończył mecz z 13 punktami, w tym 11 w drugiej połowie. „To był nasz pierwszy mecz. Musieliśmy przyzwyczaić się do presji”.

Najwyżej sklasyfikowani Orły (25-5) przegrywały 42-39, gdy młodszy bramkarz Chase Whatley strzelił gola z rzutu rożnego na nieco ponad osiem minut przed końcem meczu. Johnson-Arrigo, wybrany do pierwszego składu All-Metro, który podpisał kontrakt z Miami (Fla.), przejął od tego momentu pałeczkę, strzelając gola po ofensywnym odbiciu i szybkim ustawieniu, a następnie podał do Dothana Ejademboli po ustawieniu i wolnym ustawieniu. Rzucanie przed zakończeniem biegu poprzez ponowne rzucenie piłką.

READ  Prognozy British Open 2022, typy, kursy: cztery osoby, które mogą pokonać Rory'ego McIlroya, Victora Hovlanda w St Andrews

„Nasza obrona przekształciła się w atak” – powiedział trener Eagles Nick Carroll. „Chcieliśmy przyspieszyć grę”.

Obrona Totino-Grace utrzymywała Tygrysy (26-4) bez celnego rzutu z gry przez prawie 10 minut, od 11:02 do końca do 1:28.

„Mamy kryzys” – powiedział Henry Tschetter, starszy obrońca Stewartville, który zdobył 15 punktów i jest jedynym zawodnikiem Tygrysów, który osiąga dwucyfrowe wyniki. „Nie poruszaliśmy się piłką tak, jak przez cały mecz”.

Trzecia drużyna w stanie Tygrysy, dzięki dobrze wykonanemu planowi gry, zdyscyplinowanemu atakowi w ataku i trzech obronach, otworzyła prowadzenie 41-36 po ustawieniu Tschettera na 11:02 przed końcem. Grali na zmianę w strefie pudełkowej 2-3, strefie 3-2 i obronie między zawodnikami.

„Byliśmy zdezorientowani” – powiedział Johnson Arrigo. – Przyzwyczailiśmy się do tego podczas meczu.

Watley dodał 13 punktów, a młodszy napastnik Tyler Wagner zdobył dla Orłów 12 punktów. Wagner swoje ostatnie osiem punktów zdobył w pierwszej połowie, kończąc mecz efektownym strzałem po podaniu Ejadimbuli.

„Ci goście przeszli już przez kryzys” – powiedział Carroll. „Nie obchodzi mnie, czy zdobędziemy osiem czy 85 punktów, zwycięstwo to zwycięstwo”.

Ćwierćfinały klasy 1A

Czwartek

Russell-Tyler-Rothton (23-7) vs. [1] Wiśnia (28-2), 11:00

[5] Nevis (23-7) vs. [4] Mountain Lake District – żywokost (3-27), 13:00

Dziedzictwo chrześcijańskie (21-7) a dziedzictwo chrześcijańskie [2] West Central District (3-27), 15:00

Goodhue (18-13) vs. [3] Al Khasib-Beltrami (25-6), 17:00

. . .

Telewizja i bilety

rozdział. Od czwartku będzie transmitowanych 45 półfinałów i meczów o mistrzostwo. Odbywają się mecze ćwierćfinałowe i rundy pocieszenia Dostępne za opłatą Na SBN. Bilety na wydarzenie kosztują od 11 do 22 dolarów i można je nabyć na stronie: mshsl.org/tickets.

Relacja Star Tribune

W tym tygodniu Star Tribune opublikuje artykuły i inne treści związane z meczami o mistrzostwo stanu i nie tylko. Bądź na bieżąco, sprawdzając ponownie startribune.com/preps codziennie. Dziękuję za przeczytanie i subskrypcję.