MLB Wild Card: Phillies utrudniają sobie życie ze stratą dla obywateli

WASZYNGTON – Phillies nadal utrudniają sobie życie w ostatnich dniach ich dążenia do zakończenia 10-letniej suszy.

W sobotnie popołudnie przegrali swój pierwszy mecz dwugłowy z najgorszą drużyną w baseballu z różnych powodów, ale słaba obrona, od dawna problem tego klubu, zajęła pierwsze miejsce.

Joey Meneses, nazwisko, które zapamiętają zwolennicy systemu ligi niższej Phillies, jechał w czterech przejazdach, gdy Washington Nationals uderzyły Phillies z druzgocącą porażką 13-4, w której ostatecznie musiał użyć środkowego gracza na skoczni. , co jest zawstydzającym rozwojem w każdej chwili, a zwłaszcza w ostatnich dniach polowania na suplementy.

Trzech ludzi Menesesa weszło na dwukrotną polanę, która ominęła trzeciego bazowego Aleca Boma z dwoma przeciwnikami z drugiej połowy. Piłka spadła z nietoperza z prędkością zaledwie 78 mil na godzinę. Boom miał okazję wykonywać uderzenia bekhendem na piłkę, zarówno w skokach, jak iw powietrzu, ale nie zrobił żadnego z nich. Następny strzelec, Luke Voight, popchnął Kyle’a Gibsona głęboko, aby ukończyć serię pięciu rund i dał drużynie narodowej przewagę 6-1, której nigdy się nie poddawali.

To była szósta porażka Veleza w ostatnich siedmiu meczach i 11. miejsce w ostatnich 15 meczach, ponieważ nadal schodzili do mety, gdy ich nadzieje na play-off się rozwinęły. W latach 84-73 związali się z Milwaukee na ostatnim miejscu z dziką kartą. Obie drużyny będą pracować w sobotni wieczór. The Brewers goszczą Miami, podczas gdy Phillies i Noah Syndergaard biorą udział w Pucharze Nocy w Waszyngtonie.

– Musimy ją zdobyć w drugim meczu – powiedział trener Rob Thompson. „Spójrz, co zrobiliśmy.”

A czym jest ten zespół Velez, który powstał od 11 do 15 września?

„Przez cały rok mówiłem, że są odporni i walczą, przychodzą i wracają” – powiedział Thompson. „Nawet w ósmej i dziewiątej połowie na ławce było dużo energii. Przez cały mecz myślałeś, że wrócimy.

READ  Michigan zatrudnia trenera FAU Dusty’ego Maya, aby zastąpił Juwana Howarda

„Ten zespół był odporny przez cały rok i ufam im, ufam im, ufam im i myślę, że wszystko będzie dobrze”.

Wyniki drugiej gry w Waszyngtonie i Brewers-Marlins w Milwaukee przejdą długą drogę, aby ustalić, czy Phillies rzeczywiście będą sobie dobrze radzić.

Phillies przejęli Syndergaard w terminie transakcji, ale zostali zabrani do centrum Bulls po ośmiu przypadkach, z których w ostatnich czterech zrezygnował z 30 trafień i 15 razy zarobił w 22 rundach.

Podobnie jak Syndergaard, Gibson również zmierzył się z wieloma niedawnymi zmaganiami. Miał ERA 9,53 na pięć od początku września, a Phillies przegrał cztery z tych gier. Pierwszy dzień października nie przyniósł Gibsonowi lepszych wyników. Udało mu się przebić 1:0 na szczycie pierwszej połowy, a pierwsze trafienie przystąpił do dołu połowy. To zamieniło się w wyścig łączący.

W drugiej połowie Gibson zrezygnował z trzech singli – w jednym, który był przełomowy, w którym CJ Abrams pokonał drugą bazę Jeana Segury – zanim poprowadził Menesesa dwa razy nad Pom w trzech przejazdach.

To byłaby inna gra, gdyby Segura lub Bohm grali za Gibsonem.

„Zwykle robił tę sztukę” – powiedział Thompson o strzale Booma z Meneses. „Po prostu dostał złą lekturę. To była odmiana, wisząca piłka. Po prostu dostał późną przerwę. Powinien był ją upuścić, jeśli mógł”.

Zmiana gry?

Tak, powiedział Thompson. „To była duża część meczu. Abrams pokonał rzut bazowy wcześniej w inningu. Nie wiem, czy biegacz stanął na drodze Seggy’emu i zmienił taktykę. ”.

Gibson nie wskazał palcem na swoją obronę.

„Nie sądzę, że to wyrwało mnie z gry” – powiedział. „Nie jestem kimś, kto siedzi tutaj i mówi negatywnie o żadnym z naszych facetów. Codziennie pracują nad swoimi tyłkami. Czasami rzeczy nie idą po naszej myśli, czasami tak. Kiedy sprawy nie idą po naszej myśli, jestem nie zamierzam tu siedzieć i mówić nic negatywnego”. Myślę, że wszyscy zaangażowani wiedzą, że to część meczu. Po tym miałem szansę zmniejszyć obrażenia i nie zrobiłem tego. „

READ  Hawks rozpoczynają formalne rozmowy z Quinem Snyderem w sprawie stanowiska głównego trenera: Zasoby

Później w meczu Meneses zaatakował Gibsona, który ostatecznie pozwolił na osiem trafień i siedem biegów.

Meneses jest 30-letnim młodszym podróżnikiem, który 8 sierpnia zadebiutował w lidze narodowej.

Jednym z pomniejszych punktów zatrzymania w lidze Menesesa była Lehigh Valley w 2018 roku. Trafił 0,311 z 23 szczęśliwymi łapami i 82 RBI, ale nigdy nie powąchał z dużego klubu. Cztery lata później położył kres nadziejom drużyny na play-off.