młody człowiek? stroud? Pantery osiągnęły konsensus w sprawie wyboru nr 1 w drafcie

Charlotte. NC (AP) – trener Carolina Panthers, Frank Reich, powiedział, że zgodził się z dyrektorem generalnym Scottem Vettererem, który rozgrywający zespół wybierze numerem 1 w drafcie NFL.

Ale Reich mówi, że zespół nie ogłosi, kto to jest, aż do czwartku wieczorem, kiedy rozpocznie się draft.

Panthers wybierają Bryce’a Younga z Alabamy, CJ Strouda z Ohio State, Willa Levisa z Kentucky i Anthony’ego Richardsona z Florydy, aby poprawić pozycję rozgrywającego, która była w okresie przejściowym przez ostatnie pięć sezonów.

Vetterer powiedział w zeszłym tygodniu, że czekał z pytaniem Reicha, kogo woli jako pierwszego, aby nic nie wpłynęło na osąd decydenta. Ale w poniedziałek Vetterer w końcu wszedł do biura Reicha i zadał pytanie, kogo woli – i obaj zgodzili się na tę samą QB.

„To było trochę jak propozycja – i powiedziałem tak” – zażartował Reich we wtorek. „Ale jest konsensus i jesteśmy podekscytowani”.

Young pozostaje faworytem do bycia pierwszym QB Panthers, który został nazwany numerem 1 w klasyfikacji generalnej od czasu Cama Newtona w 2011 roku, Według bukmachera FanDuelchociaż Levis wyprzedził Strouda.

To bardzo ważny wybór dla Karoliny, która nie awansowała do playoffów od 2017 roku, głównie z powodu niespójności QB.

Reich pochwalił Vetterera i zwiadowców za zachowanie otwartego umysłu podczas całego procesu.

„Wszyscy wchodzimy w to z pomysłami i skłonnościami, ale w trakcie tego procesu są przypływy i odpływy” – powiedział Reich. „Czy nastąpiła jakaś zmiana zdania? Nie powiedziałbym, że nastąpiła drastyczna zmiana zdania, ale są przypływy i odpływy tego, jak bardzo lubisz faceta. Dlatego powinieneś oprzeć się pokusie zbyt szybkiego wytrzeźwienia ”.

„Trenerzy i pracownicy skautingu wykonali dobrą robotę, nie wpadając w tę pułapkę i przyjmując ją taką, jaka jest, bierz ją codziennie, oglądaj taśmę i przechodź przez proces”.

READ  New York Mets przetrwali za Jacobem Degromem, Game of Strength 3

Reich powiedział, że przekonania sztabu szkoleniowego zespołu co do tego, kogo należy „budować stopniowo” w czasie.

Po rozstrzygnięciu najlepszego wyboru, Reich powiedział, że zespół skupia się teraz na pozostałych pięciu typach w pierwszych pięciu rundach draftu, w tym na 39.

„Owijamy nasze umysły wokół Wyboru 39 i Wyboru 93 wokół wszystkich scenariuszy – (handel) w górę, (handel) lub pozostanie tam” – powiedział Reich. „Co jeśli (ten facet) tam jest; co jeśli go nie ma. Hej, powiedz nam, jak ten facet pasuje do schematu. To była dynamiczna dyskusja i myślę, że jesteśmy gotowi na takie scenariusze. ” ___

AP NFL: https://apnews.com/hub/nfl I https://twitter.com/AP_NFL

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *