Artefakt może teraz streszczać artykuły i wyjaśniać je jak pięciolatkowi

Artifact, niedawno uruchomiona aplikacja informacyjna od założycieli Instagrama, ogłosiła we wtorek nową funkcję AI. Artykuły można podsumować dla Ciebie. Ale najlepsze w tej funkcji jest to, że można ją podsumować w różnych kolorach z różnymi ilościami głupich i zaskakująco użytecznych.

Jeśli używasz najnowszej wersji aplikacji, możesz podsumować czytany artykuł, dotykając ikony „Aa” u góry ekranu, a następnie Podsumuj. Po chwili podsumowanie pojawi się u góry ekranu w czarnej ramce. Możesz także poprosić Artifact, aby sprowadził się do różnych melodii, w tym „Explain Like I’m Five”, „Emoji”, „Poem” i „Gen Z”, dotykając menu z trzema kropkami w tym czarnym polu.

Z ciekawości przetestowałem tę funkcję z moją ostatnią recenzją Zakazany Horizon West: Zakazane Plaże. Wybrałem ten artykuł, ponieważ jest nieco dłuższy niż inne posty skupiające się na wiadomościach, które napisałem we wtorek, a ponieważ były części gry, które mi się podobały, a niektóre nie, chciałem zobaczyć, jak AI sobie z tym poradzi kontekst.

Co zaskakujące, dobrze sobie radził we wszystkich pięciu różnych opcjach tonowych. Podobała mi się ostra zwięzłość w „Wyjaśnij, jakbym miał pięć lat”, podczas gdy „Poem” nie w pełni Delikatny, wystarczył, żebym się uśmiechnął.

Jeśli ponownie użyję tej funkcji, prawdopodobnie pozostanę przy podstawowym „abstrakcyjnym” tonie. A Artifact ostrzega, że ​​sztuczna inteligencja może popełniać błędy, więc jeśli korzystasz z funkcji podsumowania, powinieneś przeczytać cały artykuł, aby mieć pewność, że uzyskasz pełny obraz historii, bez względu na to, jaki ton wybierzesz.

Ale naprawdę podoba mi się to, że są opcje. Czasami naprawdę trzeba mi wytłumaczyć, jakbym był pięciolatkiem.

READ  Śmierć Androida TV jest blisko; Niech żyje Google TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *