Moon Knight ma na sobie garnitur i krawat Mr Knight na nowym promocyjnym zdjęciu

Obraz do artykułu zatytułowanego Hell Yeah, Moon Knight w garniturze

obrazek: Alessandro Cappuccio / Marvel Comics

z Księżycowy rycerz Wraz ze zbliżającą się datą premiery Marvel Studios powoli zaczyna odrywać się od piasku Mistrz Księżyca Oscar Isaac. Podczas gdy fani byli całkowicie zaskoczeni, gdy zobaczyli zaktualizowaną wersję Mark Spector Kostium komika, byli jeszcze bardziej ciekawi, czy postać skończy w swoim najważniejszym stroju: białym garniturze i krawacie.

Magazyn Imperium mam Okładka serialu Potwierdza Izaak założy elegancki strój. Był ulubieńcem fanów, odkąd Mark po raz pierwszy nosił go jako postać pana Knighta na początku pisarza Warren Ellis i artysta Ukochany Declana Shalveya włączył się w 2014 roku, a napisy na żywo brzmią raczej wiernie. Na pewno miało to wpływ na Shavee Zaskoczony, że jego dzieło osiągnęło taki stopień, że jest przystosowane do żywej pracy. Tylko gdyby tak było Uzyskiwanie jego rzeczywistej racji Więc.

Więcej informacji pojawi się w Empire w nadchodzących dniach, ale Isaac i szef Marvela Kevin Feige mówili o tonie serii. Każdy, kto choć trochę zna postać, wie, że Moon Knight może ją zdobyć Bardzo dziwnya Isaac jest podekscytowany tym, że wprowadzi to wszystko do telewizji, gdzie postać może naprawdę znaleźć swój głos. „Rzeczy, z którymi mamy do czynienia, to bardzo powiedział Izaak. Izaak powiedział: „To jest seria limitowana, ale ponieważ jest to seria limitowana…Jesteśmy w stanie podjąć większe ryzyko, aby osiągnąć tę eksperymentalną jakość na dużą skalę. „

Zwiastun sugerował również, że pod koniec Mark uderza kogoś – niektórychRzecz? — W podświadomości oczekuje się, że serial będzie miał bardziej wymagającą funkcję. Feige powiedział, że chociaż nie byłoby to bardziej brutalne jak ukarany, Nie wycofaliby się z brutalności. „Są chwile, kiedy Moon Knight płacze nad inną postacią, a głos jest głośny i brutalny” – powiedział Feige. „Automatyczna reakcja brzmi:„ Powstrzymamy się, prawda?” ” numer….Następuje zmiana tonalna. To jest noc księżycowa.”

Księżycowy rycerz Premiera w Disney+ odbędzie się 30 marca.


Zastanawiasz się, dokąd poszedł nasz kanał RSS? Możesz Wybierz, co nowego tutaj.

READ  HBO Max „Minx” został odwołany pomimo przedłużenia drugiego sezonu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *