Morgan Freeman przyjmuje przeprosiny zawodnika Auburn za nałożenie rąk – TERMIN

Po uderzeniu w rękę, która według niego należała do kibica rywala, koszykarz z Auburn, Johnny Brohm, zdał sobie sprawę, że musi mieć do czynienia z Bogiem – znanym również jako aktor Morgan Freeman, który zapadł w pamięć w roli Boga w filmie. Bruce Rozpruwacz.

Brohm próbował uratować piłkę przed wyjściem poza boisko w drugiej połowie meczu Auburn przeciwko Ole Miss, gdy ktoś z pierwszego rzędu chwycił go za koszulkę.

Myśląc, że fan Ole Miss próbuje mu przeszkodzić, Broome odepchnął ramię tej osoby.

Broome odwrócił się i szybko zorientował się, że to Freeman, nagrodzony Oscarem aktor, który jest wielkim fanem stanu Mississippi i uczestniczy w wielu meczach Rebeliantów.

„W pewnym sensie odciąłem mu rękę” – powiedział później Broome reporterom. „Widziałem, kim był, a jestem wielkim filmowcem. Prawdopodobnie widziałem jeden z jego filmów w samolocie, który tu leciał.

„Ale zdałem sobie sprawę, że to on i pomyślałem: «O mój Boże, jestem wielkim fanem»”. Przepraszam.' „Po prostu graj dalej” – powiedział.

Broome wrócił do Freemana w trakcie gry.

„Pomyślałem: «Znowu przepraszam»” – powiedział Broome. „Powiedział: Wszyscy macie się dobrze”. Po prostu graj dalej. Jest bardzo dobrym człowiekiem. kocham to.”

Auburn wygrał mecz. Broome wygrał uniewinnienie.

READ  Milan przedstawia Chelsea drugą ofertę Christiana Pulisicia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *