Super Bowl 57 szanse, passa, prognoza: zaawansowany model komputerowy ujawnia Eagles vs. Chiefs przeciwko rozprzestrzenianiu się, łącznie

Philadelphia Eagles z NFC zmierzą się z Kansas City Chiefs z AFC w Super Bowl 57 w niedzielę, 12 lutego. Filadelfia (16-3) i Kansas City (16-3) to pierwsze dwa rozstawienia, które spotkały się w Super Bowl od tego czasu. 2017, kiedy Orły pokonały Patriotów. Filadelfia pokonała San Francisco 31-7 w meczu NFC Championship, podczas gdy Chiefs pokonali Cincinnati 23-20, zdobywając tytuł AFC.

Początek na State Farm Stadium w Glendale, AZ. Zaplanowany na 18:30 ET. Filadelfia jest 1,5-punktowym faworytem w ostatnich kursach pomiędzy Eagles vs.

Zanim stworzysz którykolwiek z meczów Chiefs vs.

Model symulujący każdy mecz NFL 10 000 razy, Do ponad 7000 $ dla graczy za 100 $ w najlepszych typach NFL od momentu powstania. Forma wchodzi na Super Bowl 57 o godz Niesamowity bieg 163-113 O najlepszych typach NFL od sezonu 2017. On też startuje 17-6 w najlepszych draftach NFL od tygodnia 7 Rozpoczynając ten sezon i wybierając zarówno Eagles, jak i Chiefs jako wartościowe selekcje Super Bowl na początku playoffów NFL 2023.

Model znalazł się w pierwszej dziesiątce rankingu NFLPickWatch w ciągu ostatnich sześciu lat w typach na żywo NFL i czterokrotnie pokonał ponad 94% graczy CBS Sports Football Pick’em. Każdy, kto ją śledził, jest WAY UP.

Model wie, że Filadelfia pokonała Giants i 49ers łącznym wynikiem 69-14, by dotrzeć do Super Bowl 2023. The Eagles prowadzili w NFL z 70 workami w sezonie zasadniczym, dwukrotnie pobijając rekord i byli pierwsi w tym sezonie z ośmioma. Filadelfia pozwala na najniższe w lidze 195,5 jardów na mecz w play-offach.

Model wie również, że siła Chiefs leży w ich ataku, który zajmuje pierwsze miejsce w tym sezonie pod względem łącznej liczby jardów (413,6), podań (297,8) i zdobytych punktów (29,2 punktu). Kansas City również częściej uderza w rozgrywającego, zajmując drugie miejsce z 55 workami i jednym za Filadelfią w postseason z siedmioma.

READ  Śmierć Franco Harrisa, Steelera, który złapał nieskazitelne przyjęcie

Teraz model symulował Eagles vs. Szefowie 10 000 razy. Możemy powiedzieć, że pochyla się pod sumą i Mówi również, że jedna strona spreadu ma całą wartość! Koniecznie musisz to zobaczyć, zanim zablokujesz własne typy NFL.

Więc kto wygra Eagles przeciwko Chiefs w Super Bowl 57? Która strona spreadu ma całą wartość? … Dołącz do SportsLine już teraz, aby zobaczyć, po której stronie Chiefs vs.! … OGRANICZONY CZAS – Użyj kodu promocyjnego EPIC, aby otrzymać 2 tygodnie całkowicie ZA DARMO, w tym ten wybór!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *