Możesz zobaczyć reklamę po tym, jak dzisiaj skończysz Wordle

Właśnie skończyłem piątek Słowo – który teraz przypominam, jest własnością ten New York Times Z powodów, które wkrótce zrozumiesz – a kiedy to zrobiłem, byłem zaskoczony, widząc dodatek na ekranie wyników. Pod zwykłymi statystykami „Dalej SłowoOdliczanie i przycisk udostępniania, pojawiło się coś nowego: mały baner zapowiadający kolejną zagadkę, którą jest New York Times zaklęcie pszczół.

Dla fanów, którzy cenią Słowo Prostota, ogłoszenie może być dosadną niespodzianką. Część atrakcji Słowo To takie proste: podnosisz dzisiejszą zagadkę i decydujesz, czy Twoja podróż jest taka, czy nie Warto udostępnić na Twitterzea następnie zamknij kartę i kontynuuj.

Było to zgodne z projektem, jak stwierdzono w ten New York Times Profil osobisty od Słowo Twórca treści Josh Wardle:

Ale ponieważ Wordle został pierwotnie stworzony tylko dla pana Wardle i pani Shah, początkowy projekt pomijał wiele funkcji hackowania wzrostu, których faktycznie oczekuje się od gier w obecnej erze. Podczas gdy inne gry wysyłają powiadomienia na Twój telefon, mając nadzieję, że wrócisz z powrotem w ciągu dnia, Wordle nie chce silnego związku.

„To coś, co zachęca do poświęcania trzech minut dziennie” – powiedział. „I to wszystko. Na przykład, nie chcesz więcej czasu niż to.”

Kiedy New York Times Kupujący Słowo Po kilku tygodniachOn ona obietnica Że „podczas przeprowadzki do” New York TimesI Słowo Będzie można grać za darmo dla nowych i istniejących graczy, a w rozgrywce nie zostaną wprowadzone żadne zmiany”. Ale ta obietnica najwyraźniej nie obejmuje zmienionego ekranu wyników. New York Times Nie odpowiedział od razu na prośbę o komentarz.

Jeśli podniesiesz widły Słowo zaklęcie pszczół Ogłoszenie jednak powinieneś o tym wiedzieć Słowo W rzeczywistości wiele zawdzięczasz grze ortograficznej o tematyce pszczół. według New York Times Profil, dochód Wardella i partnera zaklęcie pszczół Co istotne w 2020 roku decyzja o ograniczeniu Słowo gracze w jednej grze dziennie „narzucają poczucie niedostatku, co [Wardle] Powiedział, częściowo zainspirowany zaklęcie pszczół. „

READ  Najtrudniejszy boss w Elden Ring mógł być o wiele trudniejszy

Więc jeśli jesteś fanem SłowoGdy skończysz Twoja codzienna gramoże ci się spodobać Dawać zaklęcie pszczół Migawka – Albo poczekaj do jutra, żeby dostać plik Słowo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *