MultiVersus Open Beta Patch Nerfs Taz, Batman i Iron Giant

Postać Taza została porwana z Looney Tunes przez kogoś spoza ekranu.

zrzut ekranu: Gry WB / Kotaku

MultiVersusodpowiedziało WB Games Super Smash Bros.Wszedłem dzisiaj do otwartej bety z nową grywalną postacią w Realistyczny koszykarz LeBron James A Zestaw zmian salda.

podczas, gdy MultiVersus Aktualizacja skupia się na kilku postaciach, z których najważniejsze modyfikacje zostały zapisane zwariowane Melodie rep demon tasmański (lub w skrócie taz). Taz był siłą, z którą należy się liczyć podczas zamkniętej bety, z niektórymi Porównanie Jego narzędzie tornado do podobnych wykonanych narzędzi Kirby Złoczyńca Meta Knight był w tamtych czasach bardzo dominujący Pojedynek Super Smash Bros.

„Naszym planem jest spowolnienie Tornado w następnym patchu” – zauważa patch. „Huragan jest charakterystycznym ruchem Taza, więc chcemy, aby był to jeden z jego najsilniejszych ataków, czas odnowienia wymusza celowe jego użycie. Te skurcze zmniejszą moc Taza, szczególnie na wyższych poziomach gry, więc spodziewaj się silnych ruchów dla innych ruchów w jego grupa w niedalekiej przyszłości.”

WB . Gry

W międzyczasie Tornado Taza otrzymało nieznaczne zmniejszenie obrażeń, a także skrócenie czasu trwania i obrażeń.

Inne zmiany w dzisiejszej aktualizacji obejmują wydłużenie czasu odnowienia specjalnego batarangu Batmana oraz kilka poprawek błędów związanych z Iron Giant (Usuń go całkowicie), schudnąć przez Scooby Doo Detektyw Velma Dinkley. Velma to kolejna postać, która jest również brana pod uwagę Wśród najlepszych w MultiVersuswięc w przyszłości prawdopodobnie zaobserwujesz więcej istotnych zmian.

Poniżej znajduje się pełny podział MultiVersus rewizja:

Ordynans

 • Neutralny atak powietrzny/naziemny: Czas odnowienia Batarangu został zwiększony z 13 do 14 sekund. Przechwytywanie Bataranga powraca do 11,55 sekundy z 11,05. Oznacza to, że minimalny czas pomiędzy rzutami batarangu wynosi 2,45 sekundy z 1,95 sekundy.
 • Spowolnienie pick-upa Batman Batarang stworzyło bardzo małe okna, w których Batarang nie grał. Ta zmiana powinna sprawić, że przeciwnicy Batmana będą mieli większą przerwę między atakami batarangu, aby zyskać przewagę.
 • Poprawka błędu: Specyficzne dla powietrza / ziemi: Naprawiono błąd, który sprawiał, że Grapple czasami wystrzeliwał cię z mapy.

pchła królika

 • atak powietrzny: Okno startowe zwiększyło się o 2 okna, a aktywne okno zmniejszyło się o 2 okna
 • Zrobił z tego pudło do trafienia, dzięki czemu Królik Bugs trafił prawie we wszystko wokół niego. Powinno to sprawić, że powietrze będzie bardziej rozsądne w obsłudze.

żelazny olbrzym

 • Naprawa błędu: atak z powietrza: Nie można już kombinować w tym samym
 • Poprawka: powietrze/grunt specjalne: Nie może już uderzać przeciwników i wielokrotnie blokować ich w miejscu na zawsze
 • Naprawa błędu: Atak powietrzny: Nie może już wielokrotnie uderzać przeciwników

Steven Wszechświat

 • Atak neutralny: Wyrzuca przeciwników na zewnątrz, aby zapobiec nieskończonemu atakowi spowodowanemu naprzemiennym atakiem powietrznym i neutralnym.

taz

 • Naprawa błędów: Naprawiono błąd, który uniemożliwiał Tazowi wykonywanie jakichkolwiek ataków z powietrza, gdy osiągnął swój limit powietrza.
 • Specjalne po stronie powietrza/gruntu: Jeśli śledziłeś Early Access, Taz’s Tornado dominuje w swoim zestawie postaci i oferuje subtelny test wiedzy dla nowych graczy. Zmniejszając jego skuteczność, mamy nadzieję poprawić poprawność i powtarzalność jego rozgrywki oraz doprowadzić grę do zdrowszego stanu dla nowych graczy.
 • Zmniejszenie czasu trwania huraganu i dodatkowego czasu trwania uzyskanego po ominięciu sojusznika.
 • Usuń jedno z wielu uderzeń huraganu.
 • Zmniejszenie przerw strajków dla wszystkich strajków podczas huraganu.
 • Ostateczny cios huraganu został zmniejszony z 1375 do 1275.
 • Na razie planujemy spowolnić Tornado w nadchodzącej korekcie. Tornado to charakterystyczny ruch Taza, więc chcemy, aby był jednym z jego najpotężniejszych ataków, ponieważ uspokojenie dyktuje celowe użycie. Te skurcze zmniejszą moc Taza, szczególnie na wyższych poziomach gry, więc spodziewaj się silnych ruchów dla innych ruchów w jego grupie w najbliższej przyszłości. Dziękujemy za cierpliwość i będziemy nadal oceniać wydajność Taza.

film

 • Waga: zmniejszona z 70 do 63
 • To było przeoczenie z naszej strony, że Velma jest jedną z najcięższych postaci w grze. Ta zmiana powinna sprawić, że będzie bardziej zgodny z miejscem, które pierwotnie sobie wyobrażaliśmy.

MultiVersus Obecnie w otwartej wersji beta na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Epic Games Store.

READ  Sony i Bungie stworzą bezpośrednie centrum obsługi franczyzy po zamknięciu przejęcia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *