Najlepsze gadżety czerwca 2024 r

zdjęcie: Załoga Gizmodo

Kto ma czas na smutek latem, kiedy pojawiają się nowe wersje urządzeń do sprawdzenia? W tym miesiącu otrzymaliśmy aktualizację dotyczącą Insta360 GO Nowy mały ekran QLED Od Sony. Wykonywaliśmy także ćwiczenia praktyczne z ROG Ally X, który ma większą baterię niż Steam Deck. Urządzenia te są wodoodporne głośniki JBL-a Urządzenia te są niedrogie i doskonale nadają się do pływania łódką, rowerem lub wszędzie tam, gdzie słuchanie głośnej muzyki jest społecznie akceptowalne. Oto, co nam się podobało w czerwcu 2024 r.

Insta360 Przejdź na 3S

Zdjęcie kota w obroży trzymającego kamerę Insta360 GO 3S.

zdjęcie: Insta360

400 dolarów Insta360 Przejdź na 3S nie tak Tylko Kamera akcji dla zwierząt domowych, ale po co jej używać do czegokolwiek innego? Jest to aktualizacja zeszłorocznej kamery GO 3, która umożliwia nagrywanie w rozdzielczości 4K przy 30 klatkach na sekundę — w porównaniu z maksymalnie 2,7 K w zwykłej kamerze GO 3 — dzięki czemu zniekształcenia podczas ruchu są mniejsze. GO 3S ma szerszy obiektyw niż zwykły GO 3 – 16 mm w porównaniu do 11 mm poprzedniego obiektywu GO, co pomaga zredukować zniekształcenia krawędzi.

Ekran OLED G8 Samsunga Odyssey

Obraz artykułu zatytułowanego Najlepsze gadżety na czerwiec 2024 r

zdjęcie: Kyle’a Barra/Gizmodo

4K za 1300 dolarów Ekran OLED G8 Samsunga Odyssey Odyssey zapewnia nasycenie i żywość smartfonów tej marki podczas grania na komputerze lub konsoli przy maksymalnej częstotliwości odświeżania 240 Hz. A jeśli to nie wystarczy, Odyssey umożliwi Ci strumieniowe przesyłanie wszystkich ulubionych aplikacji i gier bez konieczności korzystania z konsoli.

ROG Ally X

Obraz artykułu zatytułowanego Najlepsze gadżety na czerwiec 2024 r

zdjęcie: Kyle’a Barra/Gizmodo

800 dolarów ROG Ally X Urządzenie to wypuszczono na rynek w tym miesiącu, zaledwie rok po pojawieniu się na scenie jego poprzednika. Ale w rzeczywistości charakteryzuje się lepszą żywotnością baterii i wydajnością dzięki większemu akumulatorowi i zwiększonej szerokości pamięci. Obudowa została również przeprojektowana, aby była wygodniejsza podczas długotrwałych sesji grania.

Laptopy Asus ProArt

Obraz artykułu zatytułowanego Najlepsze gadżety na czerwiec 2024 r

zdjęcie: Kyle’a Barra/Gizmodo

Nowego Asusa Notatniki ProArt Urządzenia 2 w 1 z chipsetami AMD i Qualcomm. Jest to część wdrożenia Co-Pilot+ firmy Microsoft, ale przynajmniej wygląda bardziej obiecująco niż komputery PC innych producentów oparte na sztucznej inteligencji. Laptop ProArt P16 Essential to w zasadzie laptop do gier ROG Zephyrus G16 w cieńszej, bardziej przenośnej obudowie.

Telewizor Sony Bravia 7 Mini-LED QLED 4K

Obraz artykułu zatytułowanego Najlepsze gadżety na czerwiec 2024 r

zdjęcie: Artem Golub/Gizmodo

Wśród atrakcyjnych zakupów pozostają telewizory Sony. Telewizor 65-calowy kosztuje 2000 dolarów. Sony Bravia 7 Ten telewizor nie wyróżnia się na tle innych urządzeń QLED, ale jego kolory HDR są jasne i piękne do oglądania treści. Jedynym zastrzeżeniem jest to, że należy upewnić się, że telewizor nie jest wystawiony na bezpośrednie działanie światła, ponieważ powoduje ono odblaski.

Słuchawki JBL Clip 5 i Go 4

Zdjęcie do klipu jbl 5

zdjęcie: Doaa Rashid / Gizmodo

Lato to idealny czas na inwestycję w wodoodporny głośnik Bluetooth, zwłaszcza jeśli wybierasz się gdzieś, gdzie możesz cieszyć się słuchaniem muzyki. Słuchawki JBL Clip 5 i Go 4 Obydwa ważą mniej niż jeden funt każdy, dzięki czemu można je łatwo nosić w plecaku lub torbie plażowej. Ich ceny to odpowiednio 80 i 50 dolarów.

READ  Najnowsze doświadczenie Meta czerpie z podstawowych pomysłów BeReal i Snapchat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *