Warriors zdobywają dwa typy w drafcie, podpisując kontrakt z Klayem Thompsonem i wymieniając go z NBC Sports Bay Area i Kalifornia

Warriors stracili Klaya Thompsona na rzecz Dallas Mavericks w ramach wolnego handlu NBA i teraz wiemy, co dostaną w zamian w ramach kontraktu obejmującego wiele drużyn, w skład którego wchodzi także Charlotte Hornets.

Źródło ligowe potwierdziło Monte Ball z NBC Sports Bay Area, że ​​Golden State otrzyma dwa przyszłe wybory w drugiej rundzie, zauważając, że Warriors nie chcieli w zamian dodatkowej pensji.

Zauważył, że nie odbierając żadnej pensji, Warriors stworzyliby także wyjątek handlowy w wysokości nieco poniżej 16 milionów dolarów. Mark Stein, ekspert NBADo wykorzystania w przyszłych ruchach.

Poniżej znajduje się opis całej transakcji:

  • Wojownicy otrzymują: Dwa typy w drugiej rundzie draftu (odbór z Dallas w 2031 r. i mniej korzystny wybór od Denver Nuggets/Philadelphia 76ers w 2025 r.) oraz wyjątek w handlu
  • Dallas otrzymuje: Klay’a Thompsona
  • Charlotte otrzymuje:Josh Green

Adrian Wojnarowski z ESPN poinformował, powołując się na źródła, że ​​Thompson planuje dołączyć do Dallas na podstawie trzyletniego kontraktu o wartości 50 milionów dolarów z opcją zawodnika, dodając, że w momencie publikacji raportu Warriors i Mavericks nadal finalizowali szczegóły. Wstępny.

Według Wojnarowskiego, Charlotte wysłała do Dallas dwa wybory w drugiej rundzie draftu w zamian za Greena, przy czym jeden z nich ostatecznie został przekierowany do Golden State.

Warriors ponieśli w poniedziałek dużą stratę i chociaż emocjonalny aspekt tej porażki z pewnością będzie boleć przez długi czas, oszczędności finansowe z pewnością będą pozytywnym plusem dla Golden State.

Pobierz i śledź podcast Dubs Talk

READ  Iran kontra Stany Zjednoczone: USMNT awansuje do fazy pucharowej Pucharu Świata po zaciętej walce

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *