Najlepsze wyprzedaże poświąteczne 2022 — Smart TV od 79 USD, MacBooki od 799 USD

Nie dostałeś upragnionego prezentu w te święta? Poświąteczne wyprzedaże są tutaj i jest to doskonała okazja, aby zdobyć upragniony prezent za ułamek jego ceny. Każdego roku główni sprzedawcy detaliczni, od Amazona po Walmart, oferują wyprzedaże na koniec roku na wszystko, od ekspresów Nespresso po monitory fitness.

Podobnie jak wszystkie główne święta handlowe, wyprzedaże poświąteczne nie są wydarzeniem jednodniowym. Wiele z tych transakcji będzie kontynuowanych w ciągu najbliższych kilku dni. Obecna wyprzedaż obejmuje do 400 USD zniżki na MacBooki, inteligentne telewizory od 79 USD i do 50% zniżki na wybrane urządzenia kuchenne. Świąteczne wyprzedaże to także świetna okazja do wymiany łóżka na nowsze. Wielu producentów materacy podnosi ceny od 1 stycznia, dzięki czemu teraz jest świetny czas na modernizację łóżka.

Dlatego podsumowujemy najlepsze wyprzedaże poświąteczne i na koniec roku, które możesz teraz uzyskać, od przecenionych MacBooków po wyprzedaże na koniec roku na pościel i dekoracje.

Szybki rzut oka na wyprzedaże poświąteczne

READ  Nawiedzony czekoladnik będzie miał jakiś związek ze Stardew Valley

Najlepiej sprzedają się teraz po świętach

telewizory

jabłko

Zdatność

sprzęt komputerowy

pościel

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *