Najlepsze świąteczne zagrania NFL: Brady and Bucks Complete Comeback w OTN; Rams i Packers wygrywają

tydzień 16 NFL Sezon trwa nadal w niedzielę – a my zapewniamy Ci całą akcję z naszego świątecznego składu składającego się z trzech meczów! w nocnej filiżance, Toma Brady’ego i Buccaneers z Tampa Bay pokonał 10-punktową stratę w ostatniej kwarcie, zanim zwyciężył w dogrywce vs Śledzenie Maxorleya-Stado Kardynałowie z Arizony.

wczesny, Aarona Rodgersa i Pakowacze Green Bay poirytowany Toa Tagovailoa i Delfin z Miami Na drodze na Hard Rock Stadium na Florydzie. Przegrywając 20:13 do przerwy, Packers zdobyli 16 punktów bez odpowiedzi w drugiej połowie, gdy Tagovailoa przechwycił piłkę do finałowej trójki Dolphins.

w innym miejscu, Bakera Mayfielda i Barany z Los Angeles przejąć Denver Broncos U siebie w Los Angeles o ponad 30 punktów.

Oto najlepsze sztuki z niedzielnej listy!

Tampa Bay Buccaneers w Arizona Cardinals

oszukany!

Kardynałowie wymyślili podstępną grę na czwartym i drugim miejscu, zdobywając pierwszą kluczową grę na początku pierwszej kwarty.

Schodzić

Obrona Bucs zwolniła McSorleya na trzeciej próbie, prowadząc piłkę blisko środka pola po tym, jak stracił ją Cardinals QB.

bardzo trudne

Tampa Bay skończyło się przewracaniem piłki po upadku po stracie – w dużej mierze dzięki JG Watt.

A nie jak to malowali

Pod koniec drugiej kwarty podanie Brady’ego Mike’a Evansa Został złapany na linii 2 jardów Cardinals i wrócił 39 jardów na rewersie. Tak po prostu, do przerwy było 6:3, a Bucs mieli niewielką przewagę.

Przechwycenie kozy… znowu

Marco Wilsona Zatrzymał obiecującą jazdę Bucs w trzeciej kwarcie po drugim przechwyceniu Brady’ego.

Hollywood sięga głęboko

McSorley pokazał siłę ramienia głębokim dźgnięciem markiza Browna Dla zysku 47 jardów. Później Cardinals rzucili gola z gry, aby ograniczyć akcję, obejmując prowadzenie 9: 6 na początku czwartej kwarty.

Zainstalować hazardzistę?!

Faraon Cooper Właśnie to zrobiłem. Zawracający punt Cardinals przeleciał nad Jake’em Camardą w zgrabny sposób, ku uciesze kolegów z drużyny.

READ  Daniel Jones zmienia agentów; Giants QB szuka umowy o wartości 45 milionów dolarów rocznie?

Pęd do sukcesu

Cardinals objęli prowadzenie 16:6 w czwartej kwarcie po 22-jardowym przyłożeniu Jamesa Connera.

To jeszcze nie koniec

Brady wyciągnął Tampa Bay z wynikiem 16-13 w czwartej kwarcie po swoim pierwszym trafieniu TD w meczu, z 3-jardowego biegu z Biały Raszad.

Gra dwójek na pustyni

Po wymuszeniu fumble dla Cardinals, wieczorem Bucs wykorzystali wynik 16 na Ryana SuccopaRzut z gry z 42 jardów przed dwuminutowym ostrzeżeniem.

Bucs królują w OT!

Succop wpadł z sprzęgłem w dogrywce, oddając czwartego gola z gry tego wieczoru, dzięki czemu Bucs wygrali 19-16.

Los Angeles Rams 51, Denver Broncos 14

W Boże Narodzenie wciąż gra Durant

pewno, sieci gwiazda Kevin Durant Nie gra w Boże Narodzenie po raz pierwszy od 2009 roku (kiedy jest zdrowy), ale kolejny Durant do zagrania.

Rosnący róg The Rams Kobe Duranta Wykonał przechwyt nurkowy, aby zapewnić swojej drużynie dobrą pozycję w polu.

Dom!

Tylera Higby’ego Zrobił przyjęcie tuż przed linią bramkową i przedostał się do strefy końcowej, dając Los Angeles prowadzenie 10-0 w pierwszej kwarcie.

Hej, były kolega z zespołu!

Bobby’ego Wagnera Wpadłem w zabawę i sprzeciw Russella Wilsona były kolega z Seattle Seahawksaby dać Baranom świetną pozycję w polu w kolejnych przejazdach.

Cam Akers dodaje na pierwszy plan

Biegnący z powrotem Rams znalazł drogę do strefy końcowej po trzech jardach, dając Los Angeles prowadzenie 17-0 w pierwszej kwarcie.

Courtlanda Suttona Wyluzuj

Odbierający Broncos chwycił wzdłuż linii bocznej, który początkowo uznano za niekompletny, ale Denver zakwestionował grę i szybka analiza wykazała, że ​​​​Sutton chwycił.

Złapanie pomogło ustawić Broncos do kosza z gry i sprawiło, że było 17-3.

Mikołaj z TDS

Higbee zdobył swoje drugie przyłożenie w drugiej kwarcie, dając Rams prowadzenie 24-3 na początku drugiej kwarty.

The Rams podążyli za tym Przyłożenie w biegu na 2 jardy Akers prowadziło do przerwy 31:6.

READ  Trail Blazers Trail Tank? Damian Lillard mówi „Nie ma mowy”

Na wszelki wypadek

Denver dodał przyłożenie w połowie czwartej kwarty dzięki bocznej strefie końcowej Grzegorz Dolcić.

Bałagan!

Durant przypieczętował kontrakt z Rams przechwytem z 85 jardów, który zamienił się w przyłożenie w czwartej kwarcie.

Green Bay Packers 26, Miami Dolphins 20

Prawie całą drogę

Po tym, jak Dolphins objęli prowadzenie 3:0 w pierwszej rundzie, Casena Nixona Ustawiając Packers na świetnej pozycji w polu, oddał następne kopnięcie na 94 jardy, umieszczając Green Bay wewnątrz 10-jardowej linii Miami. Packers nie byli w stanie w pełni wykorzystać sytuacji i zdecydowali się na rzut z gry.

Kołysz swoją drogę do szóstki!

Jaylena Waddella Podanie Tagovailoa pokonało dystans, a przyjęcie z 10 jardów zamieniło się w 84-jardowy bieg przyziemienia, co dało Miami przewagę 10-3.

Dostałem mercedesa na święta

Green Bay w końcu dotarł do strefy końcowej, kiedy znaleźli Rodgersa Mercedesa Lewisa Szeroko otwarte, aby zremisować przy stanie 10:10.

moc gwiazdy

To był ulubiony prezent Tagovailoa w tym sezonie Terek Hilli skontaktował się z nim ponownie w Boże Narodzenie. Gwiazdor odbierający wyciągnął 52-jardowy haczyk, aby umieścić Dolphins na 1-jardowej linii Packersów.

Następnie, Jeffa Wilsona Pobiegł po przyłożenie w następnej grze, dając Miami prowadzenie 17-10.

Nie w zegarku Miami

Packers starali się utrzymać przewagę, przeprowadzając atrapę buntu na czwartym miejscu głęboko na własnym terytorium. Znajdź fałszywego delfina szybciej, niż Święty Mikołaj obwącha ciasteczka w Wigilię.

Konwersja czwartej w dół do dużej

Rodgers wykorzystał rozgrywkę na swoją korzyść i dowiedział się Christiana Watsona Otwarcie pierwszej próby, aby pomóc ustawić Packers do rzutu z gry, aby doprowadzić do przerwy 20-13.

Sliiiide w lewo

Rodgers przesunął się w lewo i ponownie znalazł Lewisa, ale tym razem po dodatkowe 30 jardów, aby ustawić Packers na 7-jardowej linii Dolphins.

READ  Kiedy odbywa się pokaz selekcji mężczyzn NCAA? Czas rozpoczęcia, kanał i to, co musisz wiedzieć

Cudowny AJ

AJ Dillon Tylko dwa razy przedostał się do strefy końcowej po głębokim podaniu Rodgersa, aby wyrównać mecz na początku trzeciej kwarty.

Obrona delfinów staje na wysokości zadania… ale czy był główny badacz?

Rodgers chciał wszystkiego na trzeciej próbie i 15, strzelając podaniem w strefę końcową Allena Lazarda. Kader Koho Zagrał jednak, aby przechwycić Dolphins, ale wyglądało na to, że mógł odejść od jakiegoś kontaktu.

„Piłka nie kłamie”, przynajmniej dla fanów Packers

W grze bezpośrednio po przechwyceniu Rodgersa, zawodnicy odzyskali piłkę, gdy Tagovailoa rzucił piłkę we właściwy sposób. Jair Aleksander aby dać Green Bay wspaniałe miejsce na pole.

prezent dla Devondera Campbella

Tagovailoa ponownie przechwycił linebackera Packers, gdy Dolphins albo prowadzili, by zremisować, albo objęli prowadzenie.

Właśnie się odwróciłem

Rozgrywający Dolphins po raz trzeci przechwycił w swoich ostatnich trzech akcjach, gdy jego ostatnie podania w meczu poszły prosto do Posłaniec Douglasaby zapewnić zwycięstwo 26-20 Packers.

Uzyskaj więcej od National Football League Śledź ulubione, aby otrzymywać informacje o grach, nowościach i nie tylko