Najlepszym pomysłem Elona Muska na powstrzymanie robotów spamujących jest płacenie za dodatkowe bezpośrednie wiadomości na Twitterze

Twitter ogłosił w piątek, że „wkrótce” wprowadzi dzienny limit liczby niezweryfikowanych wiadomości bezpośrednich. za pośrednictwem konta wsparcia na Twitterze. Innymi słowy, aby wysłać nieograniczoną liczbę bezpośrednich wiadomości, będziesz musiał zapłacić za subskrypcję Twitter Blue.

W swoim tweecie Twitter nie określił, jaki będzie dzienny limit DM. NA Strona wsparciaFirma poinformowała, że ​​zmiany zostaną wprowadzone od piątku.

Link prowadzi do strony rejestracji na Twitterze Blue.
Zrzut ekranu: Jay Peters/The Verge

Ale miesiąc później powiedział, że trwające przejęcie Twittera zostało „tymczasowo wstrzymane”, podczas gdy on czekał na szczegóły wspierające konto Twittera, że ​​boty / spam stanowiły tylko mniej niż pięć procent jego miesięcznych aktywnych użytkowników; Kilka dni później potwierdził, że umowa „nie może być kontynuowana”, dopóki Twitter nie udowodni uznania. Przejęcie ostatecznie miało miejsce jeszcze w tym roku.

Wdrożenie Twittera w zeszłym tygodniu ustawienie DM co według firmy ma również pomóc w ograniczeniu spamu — ale podobnie jak ta wiadomość, podwaja się jako kolejny sposób na wypchnięcie Twitter Blue. Jeśli masz otwarte wiadomości na czacie, nowe ustawienie Twittera przenosi bezpośrednie wiadomości od zatwierdzonych użytkowników, których nie obserwujesz Dodatkowa skrzynka odbiorcza „Prośba o wiadomość” zamiast głównej skrzynki odbiorczej. Ale ta zmiana, na którą Twitter przełączył wszystkich z otwartą skrzynką odbiorczą DM, również uniemożliwiła osobom, które nie płacą za Twitter Blue wiadomość do ciebie w ogóle. Możesz przełączyć się z powrotem, aby zezwolić na prośby o wiadomość od wszystkich, ale musisz wiedzieć, gdzie szukać.

Kilka tygodni temu Musk nałożył również „tymczasowe” ograniczenia na szybkość czytania tweetów, a w ramach tych limitów subskrybenci Twittera Blue mogli przeczytać znacznie więcej tweetów niż niezweryfikowani użytkownicy. Nie jest jasne, czy te limity stawek nadal obowiązują.

READ  Użytkownicy obawiają się, że nowa funkcja Apple dla aplikacji w iOS 18 umożliwi im łatwe „oszukiwanie”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *