Najnowsza potencjalna wyprzedaż aniołów

Wygląda na to, że Anioły są u progu poważnej zmiany, a właściciel Arte Moreno ogłosił we wtorek, że zatrudnił doradców finansowych, aby zbadać możliwość sprzedaż franczyzowa. Wiadomość była publiczną niespodzianką, ale Sportowiec Ken Rosenthal Raporty mówią, że Moreno planował rozważyć sprzedaż zespołu przez jakiś czas przed ogłoszeniem tego. Źródło powiedziało Rosenthalowi, że sprzedaż była rozważana od ponad dwóch miesięcy.

Nie było jasne, kiedy Moreno zdecydował się na taki sposób działania, ale wydaje się, że nastąpiło to najpóźniej w czerwcu. Jak wskazuje Rosenthal, stanowi to interesujący kontekst dla podejścia firmy Halos do terminowej wymiany handlowej – w szczególności z obsługą dominującego AL MVP przez organizację. Shuhei Ohtani. Pod koniec lipca pojawiły się doniesienia, że ​​Anioły słuchają reklam na Ohtani, ale wszelkie spekulacje szybko zostały rozwiane, gdy Halos usunął dwukierunkową gwiazdę z rynku do 1 sierpnia.

John Heyman z The New York Post Wkrótce po terminie doniesiono, że Moreno uniemożliwił front office zbadanie ofert Ohtaniego w czasie, gdy jego kolega gwiazda Mike Pstrąg Był na liście rannych. Buster Olney z ESPN Przekazał to samo uczucie w tym tygodniu, pisząc, że dział operacji baseballowych klubu uznał to lato za idealny czas na uzyskanie maksymalnej wypłaty dla Otani, który jest uprawniony do sędziowania po raz ostatni przed uderzeniem w wolną agencję po 2023 roku. Jednak Moreno wkroczył i wskazał, że nie zgodzi się na handel.

Po ogłoszeniu, że Moreno rozważa sprzedaż, wśród rywalizujących ze sobą fanów pojawiło się wiele spekulacji, że zbliżająca się umowa poza sezonem Ohtaniego może być bardziej opłacalna niż tego lata. Rosenthal uważa jednak, że jest to mało prawdopodobne, biorąc pod uwagę, że odmowa Moreno współpracy z Ohtanim w terminie, podczas gdy on już planował zbadanie sprzedaży franczyzy, wydaje się mało prawdopodobne, aby zmieniła się w ciągu zimy.

READ  W wieku 72 lat zmarł wielokrotnie nagradzany reporter ESPN NFL, Chris Mortensen

Nie wiadomo, jak długo potrwa sprzedaż, ale może się ona rozciągnąć na okres posprzedażowy. Dla porównania, rodzina Lernerów ogłosić Tuż po dniu otwarcia zwiedzali Wyprzedaż Obywatelską. wcześniej w tym tygodniu, Barry Svrulga, Ben Strauss i Chelsea Janes z The Washington Post Zasugerował, aby proces zakończył się do listopada, około siedmiu miesięcy po tym, jak zespół ogłosił, że rozważana jest sprzedaż. Jeśli Operacja Anioły będzie przebiegać według podobnego harmonogramu, zbliża się do dnia otwarcia 2023 r. Każda sytuacja jest oczywiście indywidualna i nie można dokładnie wiedzieć, jak długo może potrwać potencjalna sprzedaż serii Anaheim. Jednak sytuacja Nationals jest przykładem tego, jak skomplikowana może być transakcja tej wielkości i wydaje się prawdopodobne, że Moreno zachowa własność przynajmniej na wczesnym etapie poza sezonem.

Przyszłość Ohtani to tylko jedna z wielu ważnych decyzji, przed którymi stoją Anioły, gdy franczyza przygotowuje się na potencjalnie ogromną zmianę. Klub będzie musiał załatwić sprawę trenera, a Phil Nevin obecnie pełni rolę tymczasowo po tym, jak zespół zwolnił Joe Maddona na początku czerwca. Dyrektor generalny Berry Minassian i jego pracownicy będą również mieli za zadanie spróbować przezwyciężyć to, co ma być siódmym z rzędu sezonem przegranych i powinni zrobić kolejny impuls, aby konkurować w 2023 roku. Ilość elastyczności finansowej, która będzie do dyspozycji front office, pozostaje nieznany.

Halos weszło w ten sezon z rekordowym wyróżnieniem na liście płac na północ od 188 milionów dolarów, według Kontrakty na łóżeczko bejsbolowe. Jason Martinez Powrót do menu Szacuje się, że klub ma w księgach rachunkowych nieco ponad 103 miliony dolarów gwarantowanych pieniędzy na następny sezon. Nie obejmuje to, co prawie na pewno będzie ogromnym wzrostem dla Otani w tym sezonie w wysokości 5,5 miliona dolarów, a zespół zobaczy również swojego pierwszego kluczowego człowieka. Jared Walsh Dostęp do arbitrażu po raz pierwszy. Halos nie doświadcza wielu znaczących bezpłatnych odjazdów klientów, ale prawdopodobnie może skorzystać z pomocy z zewnątrz na przystanku, lewym polu, polowaniu, a także podczas spinu i byka.

READ  2022 Draft NBA Live Updates, Scores: Tracker, System, Scores, Deals Like Magic Takes Takes Paolo Banchero #1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *