Najnowsza sprawa Bakera Mayfielda z Brownem

Niedawno zaktualizowaliśmy, w jaki sposób Cleveland zamierzał dawać rozgrywającym Baker Mayfield Nowy początek od razu. Cóż, według Iana Rapoporta z NFL Network, Brown prawdopodobnie nie wypuści Mayfielda Jeśli nie uda im się znaleźć partnera biznesowego dla 26-latka.

Według Rapoport, Cleveland prowadził rozmowy z zespołami zainteresowanymi handlem Mayfield, ale należna pensja Mayfield w wysokości 18,86 mln USD w 2022 r. uniemożliwia obecnie zawarcie umowy. Rapoport zakłada, że ​​być może umowa może zostać zawarta przez agenta Mayfield i potencjalny nowy zespół, w którym część jego pensji pokrywają Brownowie, ale Mary Kay Capote z Simple Cleveland Trader wspomniana kilka dni temu Że Cleveland nie jest zainteresowany płaceniem części stypendium Mayfield z piątego roku, aby ułatwić handel.

Seahawks wciąż są na radarze po zapytaniu o niezadowolonego rozgrywającego, ale szukają pewnego punktu cenowego i zakładają, że Brownowie jeszcze się do tego nie zbliżyli. Kiedy Brown poinformował Mayfielda, że ​​spróbują przystosować go do umowy biznesowej, Baker wspomniał o Coltach jako ważnej drużynie, jednocześnie stwierdzając, że nie jest zainteresowany wyjazdem do Detroit, Karoliny czy Houston. Mimo to kucyk poszedł drogą opętania Matt Ryan w handlu z jastrzębiami.

Innym zespołem, który wykazał zainteresowanie Mayfieldem, są Steelers, o których Cabot wspomniał jako „odbijanie się” na Mayfield Gdyby Brown go uwolnił. Nowo nabyty rozgrywający Mitchell TrubeskyStosunkowo tania transakcja o wartości średnio 7,14 miliona dolarów rocznie sprawia, że ​​Pittsburgh jest bardzo wykonalny w walce z głównym rozgrywającym na rynku wolnych agentów.

Dwa inne czynniki, które mogą utrudnić zawarcie umowy, to dostępność innego sprawdzonego gracza Jimmy’ego Garoppolo i operacja, którą Mayfield przeszedł na jego ramieniu po sezonie 2021 NFL. Ponadto Cleveland nie spodziewa się selekcji w pierwszej rundzie w zamian za Mayfield. Wiedzą, że będą musieli szukać gdzie indziej, aby nadrobić jakąkolwiek pierwszą rundę przegraną przez przejęcie Deshaun Watson z Houston.

READ  Jak program Patriotów DeAndre Hopkinsa wypada w porównaniu z Tytanami?

Brown prawdopodobnie będzie nadal pracował nad znalezieniem nowego domu dla Mayfield, ale Rapoport ostrzega nas, abyśmy nie spodziewali się, że go zmniejszą, aby pomóc. Jeśli idealny partner handlowy nie pojawi się, Browns może dobrze zrobić, aby utrzymać starter przez ostatnie cztery lata, jeśli ich nowy rozgrywający, Watson, zostanie zawieszony na rozpoczęcie sezonu 2022.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *