Najnowsze słuchawki douszne LG zawierają przestrzenny dźwięk śledzący ruch głowy

Firma LG zapowiada dziś dwa nowe zestawy bezprzewodowych słuchawek dousznych. Po pierwsze, pąki Tone Free T90, które są teraz flagową parą firmy. Nadal mają swoje charakterystyczne etui ładujące UVnano do zabijania bakterii. I jak wcześniej Darmowy dzwonek FP9Etui może również pełnić funkcję nadajnika Bluetooth, umożliwiając podłączenie kabla aux do urządzeń, które mogą nie mieć łączności bezprzewodowej – takich jak bieżnia – i nadal normalnie korzystać z wkładek dousznych.

Według komunikatu prasowego LG, T90 z redukcją szumów mają „nową wewnętrzną obudowę z większymi przetwornikami, które pomagają generować głębsze, bardziej satysfakcjonujące basy”. Ale jeszcze ciekawsze jest to, że obsługuje Dolby Head Tracking „w Twoich ulubionych treściach i urządzeniach”. Oto jak LG opisuje to doświadczenie:

Dolby Head Tracking ponownie kalibruje dźwięk, gdy użytkownicy poruszają głowami, aby uzyskać bardziej naturalne wrażenia dźwiękowe. Niezależnie od tego, czy słuchają muzyki, oglądają filmy, cieszą się ulubionymi serialami strumieniowymi czy grają w gry wideo, słuchacze poczują się w centrum sceny i doświadczą zupełnie nowego poziomu zanurzenia w dźwięku.

W słuchawkach LG zastosowano hipoalergiczne końcówki douszne.
Zdjęcie: LG

LG twierdzi, że „T90 są pierwszymi bezprzewodowymi słuchawkami dousznymi wyposażonymi w wirtualny silnik akustyczny zaprojektowany przez Dolby specjalnie do słuchawek”, co sprawia, że ​​dźwięk i wymiar są jeszcze lepsze. Słuchawki AirPods i Beats firmy Apple obsługują dźwięk przestrzenny ze śledzeniem głowy, Podobnie jak w przypadku Samsung Galaxy Buds ProI pąki 2 i żywe pąki. Google planuje dodać tę samą funkcję do Pixel Buds Pro jeszcze w tym roku. We wszystkich przypadkach dźwięk zmienia się wraz z ruchem głowy. Słuchawki douszne T90 obiecują do 9 godzin pracy na baterii (z wyłączonym adaptacyjnym ANC) plus kolejne 18 godzin z etui ładującego.

LG nazywa swoje stateczniki „SwivelGrip”.
Zdjęcie: LG

Firma gra również dla odbiorców fitness dzięki nowym słuchawkom dousznym Tone Free Fit (TF8). Podobnie jak inne zatyczki skoncentrowane na ćwiczeniach, te zatyczki mają miękkie silikonowe płetwy, które zapewniają bezpieczne trzymanie się w uszach nawet podczas forsownych treningów. Posiada klasę wodoodporności IPX7, co stanowi krok w stosunku do IPX4 w T90 i zawiera hybrydowy ANC. Żywotność baterii również jest nieco wyższa, do 10 godzin ciągłego odtwarzania.

Niestety, LG nie ogłosiło ceny żadnej pary słuchawek dousznych, ale obie mają pojawić się we wrześniu.

READ  EA stworzyło PS2 Władca Pierścieni z silnikiem golfowym Tiger Woods

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *