Nate Diaz-Tony Ferguson, Kamchat Simaev-Kevin Holland teraz górna karta

LAS VEGAS – UFC całkowicie zmieniło pierwsze trzy walki na swojej karcie UFC 279, dzień przed planowanym wydarzeniem pay-per-view, powiedziała prezydent UFC, Dana White, w nagraniu na żywo na Instagramie w piątek.

Nate Diaz Teraz w obliczu Tony Ferguson w głównym wydarzeniu sobotniego show w T-Mobile Arena. oryginalny wróg Diaza, Kamsad Simev, stracił 7,5 funta w piątek rano, osiągając 178,5 funta w meczu z limitem 171 funtów. Diaz, co zrozumiałe, nie chciał walczyć z tak otyłym przeciwnikiem.

White powiedział, że Simaev zaczął się skurcze i blokowanie podczas utraty wagi.

„To nie był przypadek, że na tej samej karcie umieściliśmy facetów o tej samej wadze na wypadek, gdyby coś poszło nie tak. To zadziałało” – powiedział White. „Czasami trochę trudno jest przekonać tych facetów, aby zgodzili się na różne walki. Zrobiliśmy wszystko. Jesteśmy zamknięci”.

Utrata wagi Sime wywołała reakcję łańcuchową. UFC spędziło poranek i popołudnie na negocjacjach ze wszystkimi sześcioma obozami w sprawie zmian. Zmiany na tę skalę są bezprecedensowe tak blisko karty UFC.

Ferguson, ulubieniec fanów, taki jak Diaz, miał walczyć Li Jingliang Głównym wydarzeniem jest sobota. Ferguson ważył 170,5 funta podczas walki.

Diaz vs. Ferguson potrwa pięć rund. Diaz był zaplanowany na pięć rund z Simaevem, ale Ferguson vs. Będą tylko trzy li. Ferguson zgodził się na pięciorundową walkę z Diazem.

„Nate Diaz i Tony fani zawsze chcą to zobaczyć” – powiedział White. „To się dzieje teraz, zanim Nate odejdzie z UFC. Nie mogło być lepiej”.

Teraz Simev przejmie Kevin Holland W Co-headliner UFC 279. Ustaw jako pierwotnego wroga Holandii Daniel Rodriguez w walce o 180 funtów. Holland ważyła 179,5 funta w piątek rano. Holland-Cimeau również będzie meczem pięciu rund.

READ  Oto, co Rezerwa Federalna spodziewa się zrobić w środę

Li, który w piątek ważył 170,5 funta, będzie teraz walczył z Rodriguezem. Rodriguez ważył 179 funtów, więc będzie duża różnica w wadze.

Według Caesars Sportsbook, 28-letni Simev jest jedną z największych wschodzących gwiazd UFC i jest faworytem do 1000 nad Diaz. UFC zarezerwowało walkę głównie po to, aby zmierzyć się z Simaevem z większą gwiazdą w Diaz, która miała wygrać. Diaz jest w ostatniej walce swojego kontraktu z UFC i wskazał, że może to być jego ostatnia walka.

Chimew miał dziwny tydzień. Wdał się w słowną sprzeczkę z wagą średnią Paulo Costa W środę w UFC Performance Institute i przed czwartkową konferencją prasową UFC 279 starł się z Holandią. Simaev kopnął Hollanda podczas bójki za kulisami. Ostatecznie konferencja prasowa została odwołana.

Kiedy Simev ważył się w piątek rano, wzruszył ramionami i nie okazał wyrzutów sumienia z powodu masywnego chybienia. Później zamieścił na Twitterze mem żartujący o utracie wagi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *