Król Karol podobno powiedział, że książę Harry i Meghan Markle nie są mile widziani w Balmoral

mój król Biuletyn Daily Beast dotyczący wszystkiego, co dotyczy rodziny królewskiej i rodziny królewskiej. Subskrypcja tutaj Aby dostawać go do skrzynki odbiorczej w każdą niedzielę.

Król Karol III Powiedział do swojego syna Książę Harry że Meghan Markle nie była „mile widziana” do przyłączenia się do reszty rodziny królewskiej w Balmoral, The Słońce Zgłoszone. Jeśli to prawda, raport rozwiązałby zagadkę, dlaczego Meghan ogłosiła, że ​​jedzie z Harrym do Balmoral w czwartek, po czym nagle okazało się, że nie jedzie.

Źródło powiedziało SłońceCharles powiedział Harry’emu, że Meghan nie powinna być w Balmoral w tak bardzo smutnym czasie. Wskazano, że Kate nie jedzie i że liczby powinny być ograniczone do najbliższej rodziny. żeby Meghan nie była w miejscu powitania”.

Kate Middleton, żona Williama, pozostała w Anglii, aby opiekować się trójką małych dzieci, które właśnie tego dnia rozpoczęły nową szkołę.

Harry w końcu udał się w podróż samotnośćChociaż Słońce Twierdzi, że na pokładzie było mnóstwo miejsca, gdy książę William, książę Andrzej, książę Edward i jego żona Sophie wysiedli na północ – a z Harrym w jego brytyjskiej bazie w Frogmore Cottage w Windsorze każdy członek rodziny królewskiej mieszkający w pobliżu może dostać udział z nim Samochód na lotnisko. słońce Harry mówi, że „odmówił” zajęcia miejsca w samolocie.

Tak się złożyło, że śmierć królowej Elżbiety została ogłoszona w Balmoral podczas Harry Nadal był w powietrzu w prywatnym samolocie, podczas gdy reszta rodziny królewskiej w tym czasie przebywała w Balmoral. Harry w końcu dotarł do domu byłego szkockiego króla półtorej godziny po ogłoszeniu i wyleciał z Balmoral wczesnym rankiem w piątek komercyjnym lotem z Aberdeen – pierwszego lotu tego dnia British Airways – z powrotem do Londynu.

Jeden pasażer powiedział The Słońce: „Prawie się ruszał przez godzinny lot i najwyraźniej myślał o swojej ukochanej babci. Smutno było widzieć go bez innych członków rodziny królewskiej, którzy mogliby go pocieszyć. Naprawdę mam nadzieję, że śmierć królowej pomoże im wyleczyć ich schizmy”.

W końcu uważa się, że tylko Karol i księżniczka Anna byli z królową, gdy zmarła – Karol ma w pobliżu szkocki dom, a Anna mieszkała w Balmoral. Anne, Andrew, Edward i Sophie zatrzymali się w Balmoral Friday, a Charles, William i Harry wrócili do Anglii.

Otwarte żądanie Charlesa, by trzymać Meghan z dala, stoi w jaskrawym kontraście z gałązką oliwną, którą podarował parze w piątek po południu, w swoim pierwszym telewizyjnym przemówieniu jako członek rodziny królewskiej.

„Chcę również wyrazić moją miłość do Harry’ego i Meghan, gdy nadal budują swoje życie za granicą” – powiedział Charles w liście z Pałacu Buckingham. Ale William i Harry nadal są rozdzieleni, a rodzina nadal nie ufa Harry’emu i Meghan w świetle wszystkiego, co powiedzieli i twierdzili w poprzednich wywiadach na temat ich traktowania w rodzinie królewskiej. Członkowie rodziny królewskiej są również zaniepokojeni tym, jakie inne bomby Harry może zrzucić w swoich nadchodzących wspomnieniach.

Jak powiedział wtajemniczony z rodziny królewskiej telegraf: „Bardzo trudno jest spędzać dużo czasu z kimś, kogo znasz, kto ma zamiar opublikować książkę, która mówi wszystko o tobie. Myślę, że ludzie doceniają to, że królowa była ukochaną babcią Harry’ego, ale była prezesem fundacji, że oni wypowiadał się negatywnie”.

Jak źródło powiedział gazecie: „Myślę, że ogólna reakcja na zachowanie Harry’ego i Meghan była bez wątpienia, szczerze mówiąc. Nawet jeśli spojrzysz na ostatnie kilka tygodni, księżna po raz kolejny wygłosiła dosadne uwagi w wywiadach. Wydają się całkowicie oderwani od rzeczywistości i żyją w czymś w rodzaju bańki Los Angeles. To naprawdę niewiarygodne”.

READ  Rosja uderza w Zaporoże po tym, jak Putin zamierza przejąć elektrownię atomową

Teraz pojawiają się pytania, jakie role odegrają Harry i Meghan i jak ważne są te role na pogrzebie królowej Elżbiety.

Zeszłej nocy, William i Harry, Słońce Wrócili do domków obok nich w Windsor, powiedział, ale gazeta donosiła, że ​​„nie było między nimi prawie żadnej komunikacji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *