Nathan Chen relacjonuje krótkie przedstawienie na temat American Native | Łyżwiarstwo numerowe

Nathan Chen ustanowił krótki rekord wydajności w swoim sporcie na Mistrzostwach Ameryki w Łyżwiarstwie Figurowym w sobotę.

Z występem pełnym niesamowitej pracy nóg i obrotów – w tym dwóch dużych quadów – Sen wysłał wiadomość do wszystkich swoich konkurentów w kraju i za granicą. Jego 115,39 punktów w 2020 roku pobiło ustanowioną przez siebie krajową liczbę 114,13.

Dla Vincenta Chow był bardzo wysoko na lodzie i na listach punktacji sędziów. Główny mecz Sena był jednak doskonały, ponieważ przybił tę samą poczwórną lutnię-potrójną pętlę, co Sen przy 112,78, wyglądając na zrelaksowanego i pewnego siebie przez cały swój występ, co również było osobistym rekordem.

17-letnia Ilia Malin w łyżwiarstwie mężczyzn z 103,46 do 100,84 awansowała na trzecie miejsce przed seniorem Jasonem Brownem.

„To znaczy, to niesamowite mieć takich silnych amerykańskich konkurentów, zwłaszcza w sezonie olimpijskim” – powiedział Chen. „Niezależnie od tego, kto pojedzie, będziemy mieli tam mocną drużynę. Ale ty skupiasz się na sobie, niczego innego nie mogę kontrolować.

Z 14 kolejnymi zwycięstwami na Igrzyskach Olimpijskich 2018, zmagania Sena w październikowym Skate America są oszałamiające. Szybko wrócił na pierwsze miejsce, wygrywając tydzień później w Skate Canada, aw sobotę był tak dobry, jak zawsze.

22-letni Sen i dwukrotny mistrz olimpijski Yusuru Hanyu z Japonii są faworytami Igrzysk w Pekinie. Żaden człowiek w dzisiejszych czasach nie zdobył trzech kolejnych złotych medali na igrzyskach olimpijskich. Chen nigdy nie przegrał z Hanyu po Pjongjangu, a niepowodzenie w wąskim planie zrujnowało szanse Chena. Hanyu ostatnio pokonał Japończyka, ale jego wąski wynik za projekt był o cztery punkty niższy niż w sobotę w Chennai.

21-letni Zhou, który w swojej karierze seniorów jeździł na kolejce górskiej, został uhonorowany brązowym medalem na Mistrzostwach Świata 2019, trzema srebrnymi medalami w USA za Chenem i zwycięstwem w Skate America na początku tego roku.

READ  Tom Brady ma ćwiczyć w poniedziałek

W marcu zeszłego roku zawiódł w wąskim programie na Mistrzostwach Świata i nie zakwalifikował się nawet do darmowej jazdy na łyżwach. To zmusiło go do wzięcia udziału w Nabalhorn Trophy, aby zdobyć trzecie miejsce olimpijskie mężczyzn dla Stanów Zjednoczonych; W sprzęgle wygrał.

Teraz Zhou wydaje się być przygotowany na swoją drugą olimpiadę; Był szósty w Korei Południowej, o jedno miejsce za Senem.

Malin, rosnąca siła na amerykańskiej scenie po mocnym poprzednim sezonie w kadrze juniorów, przez swoich fanów określany jest mianem „boga poczwórnego”. Z czterokrotnie wypełnionym programem i kilkoma dynamicznymi spinami z pewnością sprostał tym rozliczeniom.

„Moja reakcja była niesamowita, gdy to zobaczyłem”, powiedział Malin o swoim wyniku, „ponieważ marzyłem o przekroczeniu 100, ale nie wiedziałem, że mogę to zrobić. Teraz myślę, że z czasem i wysiłkiem wszystko można osiągnąć”.

Brown, 27 lat, był częścią amerykańskiej drużyny na Igrzyskach w Soczi, gdzie zdobył brązowy medal na imprezie drużynowej, gdy jeździł na łyżwach. Został znokautowany na Igrzyskach Olimpijskich 2018, ale po raz kolejny pokazał swoją odporność w sobotnim krótkim show.

Ze względu na zamieć i ekstremalne temperatury w tym tygodniu, dotarcie do Nashville może być dla Browna większym wyzwaniem niż pod względem wydajności.

„Po 33 godzinach podróży, 5 odwołanych lotach, 4 lotach, 3 lotniskach, 2 krajach, noclegu w Atlancie, wynajętym samochodzie i mnóstwie pomocy… oficjalnie udaliśmy się do Nashville!” Opublikowane w serwisach społecznościowych.

Potem uwolnił płynący, potężny, szybki zwyczaj, który postawił tłum u jego stóp, zanim zakończył się dobrobytem Browna, po czym usiadł na lodzie i przesiąknął radością.

Jednak nieporównywalne z czworokątami Malina, 100,84 punktów Browna dało mu czwarte miejsce – i tak z wszechobecnym uśmiechem na twarzy.

„Dla mnie znałem tylko reakcję tłumu i cudownie było zobaczyć ich wszystkich na nogach” – powiedział. Potem przyszły wyniki. Ale dla mnie to, co możesz wtedy zrobić, to dać z siebie wszystko i jeździć na łyżwach. Mogę wygrać tylko we własnej grze.

READ  Ostatnia sekunda FG vs. Dolphins zapewniają sobie miejsce w play-off nad Cowboys

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *