NCAA Competition 2022 Bracket: symulacja przewiduje zaskakujące wzloty, wybory marcowego szaleństwa, najlepsi śpiący

południe Rozgrywki NCAA 2022 r. Nie. 14 Longwood i nie. 16 Bryant ma dwóch przybyszów z March Madness. Podczas gdy Bryant wciąż musi awansować z pierwszej czwórki, pierwsza gra Longwood w marcu Madness 2022 jest przeciwko numerowi 3 Tennessee. Bloki spędziły cały sezon w rankingach iz dużym rozmachem weszły do ​​NCAA Tournament 2022 po wygraniu turnieju SEC. Tennessee ma nadzieję zakończyć w pierwszej rundzie.

Potencjalne mecze z Michigan i Villanova mogą wtedy poczekać na ochotników, jeden z pokazów w college’u, w których wygrali bez czterech ostatnich występów. Czy Tennessee może być gorący z jednym z Madness Ups przeciwko Longwoodowi na początku marca 2022 roku? Zanim dokonasz prognoz na konkurs NCAA 2022, Sprawdź wybór wsporników March Madness ze sprawdzonego modelu komputerowego w Sportsline.

Zaawansowany model komputerowy Sportsline całkowicie zmiażdżył jego ostatnie egzaminy March Madness, pokonując ponad 92 procent wszystkich wsporników CBS Sports po raz drugi w ciągu trzech lat. Model wygrał trzy z czterech ostatnich zespołów w zeszłym roku.

Wie również, jak diagnozować depresję. Ten sam wzór spowodował, że wsporniki zostały przybite 17 razy w pierwszej rundzie za pomocą dwucyfrowych nasion. Spowodowało to również kilka ogromnych niepokojów z ostatniego meczu, w tym prognozę meczu o mistrzostwo między Konsaką. BaylorI uderzył Houston Sukces w regionie Środkowego Zachodu, nawet jeśli Kuchenki nie są na pierwszym miejscu w rankingu. Właściwe wybory mogą stworzyć lub przełamać drabinkę marcowego szaleństwa.

Teraz zaawansowany model komputerowy Sportsline będzie symulował całe zawody NCAA 10 000 razy, wymyśli idealną drabinkę turnieju 2022 NCAA i dowie się, które zespoły będą powodować najwięcej zamieszania. Nigdy nie myśl o wyborze Nie patrząc na retorykę, jaką on jest.

Najlepszy wybór wsporników materaca na marzec 2022 r.

Zespół spowodował szokujące załamanie psychiczne w marcu 2022 roku. Arkansas był inną drużyną poza stanem, ponieważ u siebie wyszło 17-2, ale tylko 8-7 na drodze i neutralnych platformach.

READ  Transakcja Elona Muska na Twitterze finansowana przez groźby: raport

Vermont był silny wszędzie i wchodzi do turnieju NCAA 2022 z ośmioma zwycięstwami z rzędu. Ponieważ średnia różnica w Vermont wynosi 24,4 punktu, dominacja, jaką wykazała w tej serii, jest dość zdumiewająca. Dwóch czołowych graczy, weterani Ryan Davis i Ben Shung, zajęli odpowiednio pierwsze i trzecie miejsce, a każdy z nich zdobył ponad 40 procent swoich trzech punktów.

Razorbacki nie są nawet pojedynczym graczem, który może strzelać do 38 procent poza krzywą, a strzelanie na zewnątrz było ich słabością przez cały rok. Ta słabość powiększy się tylko w tym momencie, co jest głównym powodem, dla którego Cadammounts ukradł zwycięstwo w pierwszej rundzie.

Kolejna duża krzywa w regionie zachodnim: nie. 10 Davidson Nie. Zakłócenia 7 Stan Michigan. Michigan State zaczęło gorąco, ale przegrało osiem z ostatnich 13 meczów. Walczył przez cały rok z najlepszymi i wygrał 4-8 z czołową 25. Davidson miał tylko jeden mecz przeciwko drużynie rankingowej, ale w tym meczu było lepiej, gdy wygrał na neutralnym poziomie nad 10. Alabamą.

Wildcats mają bardzo wszechstronną i zrównoważoną ofensywę, ponieważ średnio czterech graczy gra obustronnie, a wszyscy czterej stracili co najmniej 38 procent swoich trzech punktów. Jako zespół, Davidson plasuje się w pierwszej dwunastce w kraju zarówno pod względem procentowym, jak i obrotach wynoszących trzy punkty, które są kluczowymi punktami odniesienia dla sukcesu March Madness 2022. Akcja gry toczy się w Południowej Karolinie, dwie godziny jazdy od kampusu Davidson. Model ten uwzględnia wszystkie zalety Davidsona, a Wildgates wygrał ponad 50 procent symulacji.

Jak przewidywać przedziały dla zawodów NCAA 2022

Model linii sportowej mówi, że 11. i 5. miejsce zajmą ostatnie czwarte miejsce. Jakikolwiek numer. 12 i nie. Informuje również, że należy wycofać 10 nasion. Dokonywanie tych wyborów może w rzeczywistości stworzyć lub złamać twój wspornik. Wywoływanie problemów związanych z niszczeniem wsporników za pomocą historii modelu Zobacz, do czego wzywają ogłuszacze w tym roku, zanim zdecydujesz się na wybór zamknięcia NCAA.

READ  Nicole uderza na Florydę jako rzadki listopadowy huragan, wyburza domy po wylądowaniu

Jeśli tak, jaki jest najlepszy przedział dla zawodów NCAA 2022? Którzy zwolennicy będą zszokowani uniwersytecką koszykówką? Odwiedź SportsLine, aby zobaczyć, które nasiona 11 i nr 5 awansują do finałowej czwórki, a które 12- i 10-miejscowe muszą się wycofać..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *