Netflix nie będzie transmitować kolekcji Hollywood Bowl Dave’a Chappell’a — korespondent Hollywood

Najczęściej komentowany moment NetflixPierwszy festiwal komediowy – prawdopodobnie jeden z najczęściej komentowanych momentów Wszystko Humorystyczny występ w najnowszej pamięci – nie przyszedł do streamingu.

Netflix ogłosił swój „Netflix Is a Joke Fest” i listę treści, które mają zostać wydane Dave ChappellWydarzenie Hollywood Bowl, gdzie Komik został zaatakowany na scenie W zeszłym tygodniu nie uwzględniono.

Jednak brak zestawów nie był przyczyną ataku. Przed festiwalem Streamer dał jasno do zrozumienia, że ​​cztery najlepiej sprzedające się hollywoodzkie występy komika nie zostały nagrane na specjalną okazję. Chappell miał własne kamery do sfilmowania serialu – podczas gdy komiksy często tworzyły nowe rzeczy (tak jak Chappell). Mogą być profesjonalnie sfilmowane nagrania z ataku i może w końcu ujrzeć światło dzienne w pewnym stylu, ale nie jest to częścią planów Netflix.

Oto kilka najciekawszych momentów z 336 komiksów Netflixa, które w ciągu ostatnich dwóch tygodni gościły 288 programów w 35 lokalizacjach w Los Angeles, a także zaplanowane daty premier każdego z nich:

19 maja – Hall: Uhonorowanie starszych, którzy wstają, „Wieczór świętujący jedne z najlepszych stand-upów wszechczasów, których już z nami nie ma. John Mulani honoruje Robina Williamsa, Dave Chappell honoruje Richarda Fryera, prezentera Chelsea Johna Riversa i Johna Stewarta George’a Carlina.

6 czerwca – Przedstawione przez Billa Burra: Zabijanie przyjaciół„Pokaz ze stand-upami, którego kuratorem jest Burr”.

7 i 12 czerwca – To jest mój czas z Davidem Lettermanem„Każdy z sześciu odcinków rzuca światło na komika, w tym 5-minutowy stand-up i rozmowa z Lettermanem”.

9 czerwca – Samodzielność: LGBTQ + Świętowanie„Największy tłum LGBTQ + komiksy”.

10 czerwca – Hołd dla Boba Socket„Bob to celebracja swojego życia w komedii z przyjaciółmi i rodziną”.

11 czerwca – Doradztwo dla rodziców Amy Schumer„Prezentacja stand-upów wyselekcjonowanych przez Schumera”.

READ  Domy pozostają na rynku dłużej, ponieważ sprzedaż domów jest chłodna

13 czerwca – Prezentowane przez Pete’a Davidsona: Najlepsi przyjaciele„Multi-komiksowy film prowadzony przez Davidsona”.

14 czerwca – Jane Fonda i Lily Tomlin: Ladies Night Live„Lilly Tomlin i Jane Fonda przedstawiają pełną kobiecą serię komików”.

16 czerwca – Specjalna komedia wokół F * cn . Snoop Talka„Oryginalna komedia Snoopa, kolekcje legendarnych czarnych komików występujących na festiwalu”.

23 czerwca – Najlepsze na festiwalu„Najważniejsze informacje z całego 11-dniowego wydarzenia”.

Nie ma jeszcze daty transmisji największego specjalnego show, jakie kiedykolwiek zaplanowano: Gabriel „Fluffy” grający wyprzedany koncert na stadionie Iglesias Dodger.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *