Netflix ujawnia na żywo Kuramę Yo Yo Hakusho

IGN może wyłącznie ujawnić, że Netflix ogłosił wybór Kuramy w nadchodzącym serialu na żywo Yu Yu Hakusho. Japoński aktor głosowy i artysta Jun Chisun zagra sympatycznego lisiego demona.

Postać Kuramy w oryginalnej mandze i anime jest jedną z najpopularniejszych i lubianych postaci wśród fanów. Jest lisim demonem, który po zranieniu wkłada swoją duszę w nowo narodzonego człowieka, aby wyzdrowieć, a z czasem zakochuje się w swojej ludzkiej matce.

Po raz pierwszy spotyka protagonistę Yusuke po tym, jak Kurama kradnie lustro, które może spełnić życzenia z zamiarem wykorzystania go do uratowania jego chorej matki. Później dołącza do Yusuke, aby walczyć ze swoim byłym towarzyszem Hieiem, a następnie walczyć u jego boku w wielu kolejnych łukach, w tym Saving Ice Yukina i Dark Tournament. Jest znany ze swojej zdolności do przemieniania się w postać srebrnowłosego demona lisa, a także z ataku na Różany Bicz.

„Oryginalna praca jest popularna od ponad 30 lat i jestem pewien, że wiele osób myśli dobrze – i ma własną interpretację. Wszyscy pracujemy razem, aby stworzyć najlepszą możliwą serię, ze wszystkim, co możemy wyrazić w w dzisiejszych czasach tutaj w Japonii. Mam nadzieję, że mi się podoba!”

Jun Shison jest częścią grupy japońskich aktorów D2 i przez lata grał wiele ról głosowych i aktorskich w różnych animacjach i adaptacjach z 2011 roku. ostatnio za rolę Massy w The Way of the Househouse (zarówno w serialu telewizyjnym, jak i filmie 2022) oraz Hibiki w Bubble.

Netflix po raz pierwszy ogłosił swoją bezpośrednią adaptację popularnej mangi pod koniec ubiegłego roku wraz z szeregiem innych inwestycji w animację. Data premiery Yu Yu Hakusho nie została ustalona na grudzień 2023 r., więc mamy trochę czasu, aby poczekać, ale do tego czasu oryginalne anime jest nadal dostępne w serwisie streamingowym.

READ  Kontuzjowani członkowie ekipy kontynuacji Gladiatora wykonują sekwencję kaskaderską na planie

Rebecca Valentine jest reporterką wiadomości dla IGN. Możesz go znaleźć na Twitterze Umieść tweeta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *