Netflix ujawnia na żywo Kuramę Yo Yo Hakusho

IGN może wyłącznie ujawnić, że Netflix ogłosił wybór Kuramy w nadchodzącym serialu na żywo Yu Yu Hakusho. Japoński aktor głosowy i artysta Jun Chisun zagra sympatycznego lisiego demona.

Postać Kuramy w oryginalnej mandze i anime jest jedną z najpopularniejszych i lubianych postaci wśród fanów. Jest lisim demonem, który po zranieniu wkłada swoją duszę w nowo narodzonego człowieka, aby wyzdrowieć, a z czasem zakochuje się w swojej ludzkiej matce.

Po raz pierwszy spotyka protagonistę Yusuke po tym, jak Kurama kradnie lustro, które może spełnić życzenia z zamiarem wykorzystania go do uratowania jego chorej matki. Później dołącza do Yusuke, aby walczyć ze swoim byłym towarzyszem Hieiem, a następnie walczyć u jego boku w wielu kolejnych łukach, w tym Saving Ice Yukina i Dark Tournament. Jest znany ze swojej zdolności do przemieniania się w postać srebrnowłosego demona lisa, a także z ataku na Różany Bicz.

„Oryginalna praca jest popularna od ponad 30 lat i jestem pewien, że wiele osób myśli dobrze – i ma własną interpretację. Wszyscy pracujemy razem, aby stworzyć najlepszą możliwą serię, ze wszystkim, co możemy wyrazić w w dzisiejszych czasach tutaj w Japonii. Mam nadzieję, że mi się podoba!”

Jun Shison jest częścią grupy japońskich aktorów D2 i przez lata grał wiele ról głosowych i aktorskich w różnych animacjach i adaptacjach z 2011 roku. ostatnio za rolę Massy w The Way of the Househouse (zarówno w serialu telewizyjnym, jak i filmie 2022) oraz Hibiki w Bubble.

Netflix po raz pierwszy ogłosił swoją bezpośrednią adaptację popularnej mangi pod koniec ubiegłego roku wraz z szeregiem innych inwestycji w animację. Data premiery Yu Yu Hakusho nie została ustalona na grudzień 2023 r., więc mamy trochę czasu, aby poczekać, ale do tego czasu oryginalne anime jest nadal dostępne w serwisie streamingowym.

READ  Beyoncé ma na sobie kowbojski kapelusz i błyszczący garnitur podczas pokazu mody Loire wraz z matką, Tiną Knowles… po ogłoszeniu albumu country.

Rebecca Valentine jest reporterką wiadomości dla IGN. Możesz go znaleźć na Twitterze Umieść tweeta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *