New York Times upuszcza „płód” jako rozwiązanie Wordle

W oświadczeniu na swojej stronie internetowej The Times ostrzegł, że niektórzy użytkownicy grający w tę grę w poniedziałek „mogą zobaczyć nieaktualną odpowiedź, która wydaje się być ściśle związana z niedawnym ważnym wydarzeniem informacyjnym”.

Chociaż oświadczenie nie precyzowało, do którego słowa się odnosi, wydawca potwierdził CNN, że chodzi o „płód”.

The Times powiedział, że słowo to zostało przesłane do gry w zeszłym roku – zanim wydawca je zdobył – dodając: „Kiedy w zeszłym tygodniu dowiedzieliśmy się, że to konkretne słowo pojawia się dzisiaj, zamieniliśmy je na jak najwięcej parserów. ”

W oświadczeniu dodano, że niektórzy użytkownicy, którzy nie odświeżyli okna przeglądarki, nadal mogli wydobyć słowo z „przestarzałej układanki”.

Posunięcie to następuje po ujawnionym w zeszłym tygodniu szkicu opinii większości napisanej przez sędziego Samuela Alito To unieważniłoby słynne orzeczenie Sądu Najwyższego Stanów Zjednoczonych „Roe v. Wade”.
Zgodnie z projektem ustawy, sąd unieważniłby orzeczenie w sprawie Roe przeciwko Wade w sprawie federalnego konstytucyjnego prawa do aborcji. Ten pogląd byłby najważniejszą decyzją aborcyjną od dziesięcioleci i Przekształcenie krajobrazu zdrowia reprodukcyjnego kobiet w Ameryce.

„Na The New York Times Games bardzo poważnie traktujemy naszą rolę jako miejsca rozrywki i ucieczki i chcemy, aby Wordle wyróżniało się na tle wiadomości” – napisała gazeta w swoim oświadczeniu.

„Ale ze względu na istniejącą technologię Wordle zmiana słów, które są już wczytane do gry, może być trudna” – dodała.

Projekt kontrowersyjnej opinii Sądu Najwyższego został rozesłany na początku lutego, jak informuje Politico, które ją uzyskało. Ostateczna opinia nie została opublikowana, a głosy i język mogą ulec zmianie przed oficjalnym opublikowaniem opinii. Oczekuje się, że opinia w tej sprawie zostanie opublikowana dopiero pod koniec czerwca.

Sąd potwierdził we wtorek autentyczność dokumentu, a także podkreślił, że nie jest to ostateczna decyzja.

New York Times mam słowoco w tym roku daje graczom sześć szans na odgadnięcie pięcioliterowego słowa dziennie.

Josh Wardle, inżynier oprogramowania z Brooklynu, wcześniej pracujący w Reddit, wydał grę w październiku 2021 roku i szybko stała się fenomenem kulturowym, z milionami ludzi grających w tę grę codziennie, według Timesa.

READ  Zniżki na Lego, Resident Evil i nie tylko

Do raportu przyczynili się Tierney Snead z CNN, Ariane de Vogue, Joanne Biskubek i Jennifer Korn.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *