Nick Castellanos omawia dołączenie do Phyllis

Nick Castellanos Wyjaśnił, że chce zrobić z Velezem jedną rzecz: wygrać play-offy.

„Zagrałem ponad 1000 meczów w wielkich ligach i nie przegrałem żadnych wygranych w play-offach” – powiedział Castellanos na swojej otwierającej konferencji prasowej w środę w BayCare Ballpark. Wiesz, co mówię? Cóż, fajnie, zarobiłem pieniądze, pokonałem kolegów z drużyny, grałem w telewizji, ale nie wygrałem ważnego meczu. Chciałbym to zrobić. „

– Jest jednym z najlepszych graczy w Major League Baseball – powiedział Dave Dombrowski, szef operacji baseballowych, który był dyrektorem generalnym Tygrysów, gdy Detroit przejął kierownictwo Castellanos w pierwszej rundzie draftu z 2010 roku. „Wnosi do drużyny coś więcej niż rakietę. Dzięki swojej determinacji, zwycięskiej atmosferze i chemii, jaką wnosi do klubu – to rodzaj turnieju indywidualnego.”

Castellanos zdobył 0,309 z 34 punktami u siebie i 100 RBI z The Reds w zeszłym sezonie, czyniąc z nich swoją pierwszą drużynę All-Star w swojej karierze i zdobywając nagrodę Silver Slugger na boisku.

Po tym, jak Castellanos został wolnym agentem, Dombrowski i Bryce Harper – którzy mają tego samego agenta, Scotta Borasa, i byli kolegami z drużyny Castellanos z USA Baseball w 2009 roku – zapłacili właścicielowi Phillies Johnowi Middletonowi za sprowadzenie majsterkowicza do Filadelfii.

„Chcę podziękować Johnowi Middletonowi za podpisanie kontraktu z Nick, a teraz nie otrzymuję czterech telefonów dziennie od Bryce’a Harpera” – żartował Boras na konferencji prasowej.

Przybycie Castellanos, po Phillies Już dodane przez Kyle’a Schwarberamoże dać klubowi najlepszy atak od czasu, gdy zespoły regularnie sprawdzały się w National League pod wodzą trenera Charliego Manuela w latach 2005-11.

Dombrowski powiedział, że Middleton będzie zwracał się do niego co wieczór, pytając, jakie dodatkowe ruchy może wykonać Velez, aby poprawić – i Castellanos był na miejscu.

„Myślałem, że ten nietoperz na pewno będzie wyglądał uroczo w środku składu” – powiedział Dombrowski. – Z tego, co przeczytałem, nie wydaje mi się, żeby nigdzie podpisał kontrakt lub zamierzał podpisać kontrakt. Ale wiem, jakim jest dobrym graczem i jak dobry jest w uderzaniu i co wnosi do zespołu. I nagle mówiłem o… obecności Harpera, Schwarbera, Castellanosa i… [Rhys] Hoskinowie i [J.T.] Realmuto, to bardzo dobrze”.

READ  Dlaczego Bruins i Red Wings dokonali wymiany Tylera Bertuzziego i co dalej

Castellanos może rozgrywać zarówno zewnętrzne punkty rożne, trzecią bazę, jak i wyznaczonego hittera. Daje to menedżerowi Phillies, Joe Girardiemu, większą różnorodność w składzie, ponieważ Phillies zamierzają korzystać ze swoich regularnych graczy DH. Girardi powiedział, że Phils planuje używać Castellanos przede wszystkim na lewym i prawym polu oraz w zjeździe.

„Organizacja jest zobowiązana do wygrywania” – powiedział Castellanos. „Możliwość bycia tutaj, grania z tymi chłopakami – jestem podekscytowany, że znów jestem kolegą z Price, zdobyliśmy razem złoty medal w Wenezueli w 2009 roku – więc jest wiele rzeczy, którymi można się ekscytować”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *