Kadencja Amandy Bynes skończyła się po prawie 9 latach

Sędzia formalnie zakończył we wtorek mandat byłej aktorki Amandy Bynes w hrabstwie Ventura w Kalifornii. Orzeczenie kończy prawie 9-letnią regencję i daje Baynes pełną kontrolę nad jej decyzjami medycznymi, finansowymi i osobistymi.

Bynes, najbardziej znana ze swojej pracy w komediach dla dzieci „Wszystko to” i „The Amanda Show”, została zwolniona z opieki po wykazaniu, że ma zdrową zdolność umysłową do udzielania „świadomej zgody na jakąkolwiek formę leczenia”.

„Sąd ustalił, że ochrona nie jest już wymagana, a podstawy do ustanowienia opieki nad daną osobą już nie istnieją” – napisał sędzia Sądu Najwyższego Robert Lund w poniedziałkowym orzeczeniu tymczasowym, które podtrzymał we wtorek. „Sąd zamierza uwzględnić wniosek o wypowiedzenie i nakazać zakończenie opieki nad osobą Amandy Bynes.”

Amanda Bynes jest widziana 25 sierpnia 2015 roku w Los Angeles w Kalifornii.

Obrazy Power-Griffin/GC


sędzia pierwszy nadany Matka Bynesa, Lynn, sprawuje opiekę nad córką w 2013 roku. Jej rodzice poprosili o opiekę po tym, jak Bynes był mimowolnie zobowiązany do szpitala psychiatrycznego, by wzniecić pożar na korytarzu rodziców.

Rodzice Bynes zeznali w sądzie, że była aktorka doświadczała bardzo dziwnego zachowania, w tym wyrażania paranoi z powodu bycia obserwowaną i śledzoną.

Aktorka przeżyła także wiele kłótni z policją. W 2012 roku została aresztowana i oskarżona w Los Angeles o prowadzenie pojazdu z zawieszonym prawem jazdy, zawieszona po tym, jak została oskarżona o prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu i wykroczenie.

W lutym 2022 r. Bynes zwrócił się do sądu o zakończenie opieki. Jej rodzice i jej zespół zatwierdzili decyzję Bynes o zakończeniu opieki, Associated Press wspomniany.

„Wszyscy jesteśmy podekscytowani i wszyscy z niecierpliwością czekamy na to, że Amanda będzie żyła jako prywatna i naturalna obywatelka. Rodzice pani Baines byli bardzo pomocni przez całą regencję, pomagając jej w pracy nad pozytywnym przejściem do prawdziwego świata, który ma był celem od początku porozumienia prawnego”, jak adwokat Bainesa, David A. Rozrywka dziś wieczorem. „Pani Benz poradziła sobie tak dobrze w bardzo krótkim czasie, jak dawniej [living at the structured community for women.] Teraz może żyć samodzielnie i bez opieki. Poza normalnym życiem jako osoba i studentka, wiem, że nie może się doczekać, jaki będzie jej następny krok”.

Bynes, która zagrała w takich filmach jak Lakier do włosów, Ona jest mężczyzną i Czego chce dziewczyna, nie grała od czasu swojej roli w Easy A.

Ogłoszenie pojawia się około czterech miesięcy po debiucie gwiazdy pop Britney Spears. opieka Skończyło się i ponownie zwróciło uwagę mediów na konserwatywne praktyki. W listopadzie 39-latka po raz pierwszy od ponad 13 lat przejęła kontrolę nad swoim zdrowiem, nieruchomościami i finansami.

READ  Wendy Williams planuje podcast w pełnym rozkwicie, kolejka celebrytów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *