Nie będzie można używać myszy Bluetooth z urządzeniem Apple Vision Pro

Apple wypuściło nowy dla Vision Pro w piątkowy wieczór i wyjaśnia, które akcesoria będą działać — a które nie — ze słuchawkami. Chociaż Apple twierdzi, że jest kompatybilny z „większością” klawiatur Bluetooth, w tym klawiaturami własnych i innych producentów, Vision Pro nie obsługuje myszy Bluetooth. Właściciele Vision Pro będą korzystać z gładzika Apple Magic Trackpad.

Wczoraj Apple Vision Pro oficjalnie trafił na półki sklepowe, a w chwili premiery dostępne są setki urządzeń. W przypadku śledzenia oczu i dłoni w celu precyzyjnej nawigacji i kontroli niekoniecznie jest to konieczne Potrzebować Dla myszy, ale niektórzy ludzie mogą chcieć używać jej do określonych zadań. Jest jednak kompatybilny z wieloma innymi akcesoriami niezbędnymi do niektórych wrażeń, takimi jak kontrolery do gier. Według Apple „Wszystkie kontrolery marki MFi (zaprojektowane dla iPhone'a) współpracują z Apple Vision Pro. Obejmuje to kontrolery Xbox i PlayStation oraz każdy kontroler współpracujący z iPadOS.

Chociaż obsługuje klawiatury Bluetooth, może być konieczna aktualizacja, jeśli używasz starszej klawiatury Apple. Według Apple starsze modele korzystające z wymiennych baterii nie będą działać z Vision Pro.

READ  Linia iPhone’ów 14 może być najdroższa w historii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *