Nie, Metroid Prime 4: Beyond Trailer nie działał na Switchu 2.

Obraz: Nintendo

W ciągu ostatnich kilku lat, gdy coraz więcej czasu mijało bez szeptów Nintendo i Retro Studios na temat Metroid Prime 4: Beyond, wielu fanów zaczęło zadawać to samo pytanie: czy Switch zostanie pominięty i będzie można na nim grać jako „Switch 2”? ?

W końcu ostateczne odrodzenie gry nastąpiło podczas ostatniego Nintendo Direct Po Firma wreszcie poznała następcę Switcha, potwierdzając, że zostanie on ujawniony w następnym roku finansowym. Wielu doszło do wniosku, że jeśli Prime 4 nie wyjdzie na pierwszy plan, to prawdopodobnie nie trafi na Switcha.

Niestety, był tam i wyglądał przepięknie. Ale czy to wyglądało Również Dobrze jest się przełączyć? Tak jednak myślą niektórzy IGN Otrzymałem bardzo pozytywny komentarz od Richarda Leadbettera z Digital Foundry, że Metroid Prime 4: Beyond jest, przynajmniej na podstawie dostępnych dotychczas dowodów, grą na Switcha:

„Wygląda świetnie i przyjrzeliśmy się bliżej kilku fajnym efektom, ale ostatecznie wszystkie dowody wskazują na to, że gra działa na oryginalnym Switchu. Wewnętrzna rozdzielczość wyświetlacza wynosi 900p, czyli jest taką samą rozdzielczością jak Metroid Prime Remastered.

„Chociaż jest dobry, występują pewne problemy z aliasingiem, a nawet bardzo niewielkie spadki liczby klatek na sekundę. Wszystko w oprawie wizualnej jest spójne z naprawdę dobrze wykonaną grą na Switcha, w której Retro ma doskonałe osiągnięcia. „Wyobrażam sobie studio deweloperskie jest naprawdę szczęśliwe. „Ponieważ ludzie nazywają Switch 2, proszę wziąć to pod uwagę”.

Więc to jest to. Chociaż nie mieliśmy wątpliwości, że gra będzie działać na Switchu (lub przynajmniej na porównywalnym sprzęcie PC), pomyśleliśmy, że raz na zawsze uspokoimy umysły wszystkich.

Nie wykluczamy jednak całkowicie możliwości, że Metroid Prime 4: Beyond może okazać się grą międzypokoleniową, podobnie jak Zelda: Twilight Princess i Breath of the Wild; W końcu termin był prawdopodobnie bardzo bliski. Uważamy jednak, że na razie jest jasne, że jest to wyłącznie gra na Switcha.

READ  Nie wyszedłem z Nintendo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *