Niepubliczna aplikacja Google do przełączania na system Android iOS pomaga przejść z iPhone’a na Androida

Firma Google po cichu wydała darmową aplikację na iOS, która podobno pomoże Ci łatwo przesyłać dane z iPhone’a na urządzenie z Androidem za pomocą 9do5Google. Aplikacja Switch To Android działa bezprzewodowo, co oznacza, że ​​nie musisz się martwić o połączenie dwóch telefonów kablem.

„Aplikacja Google Przełącz na Androida pomaga szybko i bezpiecznie przenosić najważniejsze typy danych — zdjęcia, filmy, kontakty i wydarzenia w kalendarzu — na zupełnie nowe urządzenie z Androidem bez trudnych kabli” — zgodnie z opisem aplikacji. W App Store. Ta lista nie zawiera wiadomości, więc wygląda na to, że aplikacja nie będzie w stanie przenieść tych wiadomości, chociaż podpowie Ci, jak wyłączyć iMessage, aby nie przegapić wiadomości tekstowych od znajomych i rodziny.

9do5Google mówi, że to jest Aplikacja niepublicznaI wydaje się, że tak jest, ponieważ nie mogę go znaleźć podczas przeszukiwania App Store na moim iPhonie. Możesz go jednak pobrać teraz z To jest bezpośredni link. Google nie odpowiedział od razu na prośbę o komentarz na temat tego, kiedy aplikacja może zostać oficjalnie umieszczona w App Store.

Jeśli chcesz zorientować się, jak aplikacja działa w praktyce, sprawdź 9 do 5Google Praktyczne wideo:

Firma Apple zaoferowała podobną aplikację, aby pomóc użytkownikom w przejściu z Androida na iPhone’a, o nazwie „Przenieś na iOS” Od 2015.

READ  Do tej pory specjalnie dla Vision Pro firmy Apple zaprojektowano nieco ponad 150 aplikacji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *