Nieudany żart Chrisa Rocka z Willem Smithem został usunięty z programu specjalnego Netflix

telewizja

10 marca 2023 | 10:54


To był klaps słyszany na całym świecie – ale świat nie usłyszałby żadnego z żartów Chrisa Rocka na ten temat.

Żart o Willu Smithie został zaadaptowany do specjalnego programu The Rock w serwisie Netflix „Chris Rock: Selective Outrage” po tym, jak komik zepsuł go podczas występu na żywo.

58-letni Rock żartował na temat 54-letniego Smitha i jego 51-letniej żony Jady Pinkett Smith pod koniec swojego programu 4 marca, a konkretnie omawiał rozmowę, którą, jak twierdzi, przeprowadził z nimi na temat goszczenia Oscarów w 2016 roku, kiedy żart był nieudany.

„Wiele lat temu jego żona powiedziała, że ​​powinienem zrezygnować z rozdania Oscarów; nie powinienem być gospodarzem, ponieważ jej mąż nie był nominowany do Emancypacji, największego kawałka wszechczasów!”, powiedział Rock podczas pierwszej globalnej transmisji na żywo w serwisie Netflix. Nie, nie „emancypacja”, uzupełniasz żart”.

Will Smith uderza Chrisa Rocka na scenie podczas rozdania Oscarów w 2022 roku.
Robyn Beck/AFP za pośrednictwem Getty Images

Komik miał nawiązać do dramatu sportowego z 2015 roku.wstrząs mózgufilm oparty na prawdziwej historii neurologa, dr Bennetta Omalu, granego przez Smitha, który jako pierwszy odkrył CTE, uraz mózgu związany z piłką nożną.

Rock kontynuował i odpowiednio uzupełnił żart: „Ja to zacząłem. Powiedziała, że ​​ja, facet z dużym tyłkiem, powinienem rzucić pracę, ponieważ „mój mąż nie był nominowany do nagrody za wstrząs mózgu”.

Ta część oferty specjalnej została teraz usunięta, poinformowało źródło Reporter z Hollywood The Rock jest świadomy edycji i współpracował z Netflix nad ostateczną wersją, która jest teraz dostępna dla osób przesyłających strumieniowo.

Chris Rock omawiał rozmowę, którą, jak twierdził, przeprowadził z nimi na temat organizacji rozdania Oscarów 2016, kiedy opowiedział żart.
Kirill Pichutsky/Netflix przez AP
Żart o Willu Smithie został zaadaptowany do specjalnego programu The Rock w serwisie Netflix „Chris Rock: Selective Outrage” po tym, jak komik zepsuł go podczas występu na żywo.
Kirill Pichutsky / Netflix © 2023

Ceremonia wręczenia Oscarów 2016 była tym samym rokiem, w którym ceremonia #OscarsSoWhite została zbojkotowana przez Pinketta Smitha, który zaprotestował przeciwko historii Akademii pozbawionej różnorodności.

READ  Florence Pugh pomija premierę „Don't Worry Baby” w Nowym Jorku - Rolling Stone

W zeszłym roku Smith spoliczkował Rocka po tym, jak komik zażartował o włosach Pinketta Smitha – co Smith opisał jako walkę swojej żony z wypadaniem włosów. Głuchy komentarz zainspirował aktora do pobiegnięcia do Los Angeles Dolby Theatre i uderzenia zespołu rockowego w twarz.

W międzyczasie doniesiono, że Smith był „zawstydzony i zraniony” komentarzami Rocka dotyczącymi programu specjalnego.

Chris Rock żartował na temat Willa Smitha i jego żony, Jady Pinkett Smith, pod koniec swojego programu 4 marca.
Kirill Pichutsky/Netflix przez AP

„Will jest zawstydzony i zraniony tym, co Chris powiedział o nim i jego rodzinie w swoim specjalnym programie Netflix” – źródło powiedziała Entertainment Tonight. „Nie widział tego, ale ludzie powiedzieli mu, co powiedział Chris” – kontynuował informator, dodając, że „Will i Jada widzieli komentarze na ten temat”.

„Przeprosi Chrisa i chciałby, żeby Chris odpuścił” – dodało źródło.

Smith podobno uważa, że ​​Netflix wykonał „niesmaczny” ruch w strumieniowaniu specjalnego rocka.
Załaduj więcej…

https://nypost.com/2023/03/10/chris-rocks-botched-will-smith-joke-edited-out-of-netflix-special/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Skopiuj udostępniony adres URL

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *