Notre Dame vs Oklahoma State: transmisja na żywo, oglądanie online, kanał, prognoza Fiesta Bowl, wybór, sprzeczności, dystrybucja

Numer 5 Matka Boska I nie. 9 Stan Oklahoma Spotkamy się w sobotę na starciu w Fiesta Bowl, gdy otrzymamy Nagrodę Noworoczną, jeden z najlepszych meczów szkolnego sezonu piłkarskiego. Fighting Irish był pierwszą drużyną poza play-offami uniwersyteckiego futbolu w ostatnim panelu komisji selekcyjnej, podczas gdy Oklahoma State przegrała w wyrównanym meczu i spadła na dziewiąte miejsce. Baylor W grze o mistrzostwo Wielkiej 12

Będzie to pierwszy mecz nowego trenera Notre Dame, Marcusa Freemana, który został awansowany na miejsce Briana Kelly’ego po tym, jak odszedł jako koordynator defensywy. LSU. Awans Freemana obejmuje kontinuum sztabu trenerskiego, więc chociaż Notre Dame nie wykluczyło Kelly’ego, oczekuje się, że nadal zobaczymy pięć najlepszych talentów na boisku w grze w kręgle.

Stan Oklahoma powraca do noworocznej szóstki po raz pierwszy od 2015 roku, podczas gdy Notre Dame wyszło z dwoma występami CFP w ciągu ostatnich czterech lat. The Cowboys przodowali w grach w kręgle pod wodzą Mike’a Kundy’ego, osiągając wynik 10-5 w 15 występach w prostych kręglach w Fiesta Bowl. To jest Top-10 Showdown z mnóstwem manewrów, więc przyjrzyjmy się, co musisz wiedzieć o Fiesta Bowl.

Notre Dame v. Stan Oklahoma: Chcesz wiedzieć

Zaktualizowano podczas sezonu ofensywnego Notre Dame: Fighting Irish zakończył rok siedmioma zwycięstwami, z których większość była wynikiem zmian wprowadzonych po ofensywnej stronie piłki. Koordynator ataków Tommy Reese będzie na tym stanowisku wśród personelu Freemana, a Fighting Irish wierzy, że te ulepszenia będą przeciwko dobrej obronie stanu Oklahoma. Średnia punktacji Notre Dame wzrosła o 10 punktów od października do listopada i ostatecznie znalazła się w pierwszej dwudziestce strzelców ze średnią 35,3 punktu na mecz.

Oklahoma State Security Best in the Nation: Po wejściu do sezonu pucharowego stan Oklahoma prowadził kraj pod względem wymówek i porażek, będąc w pierwszej piątce krajowej w obronie całkowitej (nr 3), obronie awaryjnej (nr 5) i trzecim w obronie (nr 2). ). . Obrona Cowboys była tak dobra, że ​​koordynator defensywy Jim Knowles zwrócił uwagę Ryana Daina i został zatrudniony do zajęcia tej samej pozycji. Stan Ohio.

READ  CDC poleca szczepionki przypominające Pfizer / Bioentech Covit-19 dla dzieci poniżej 12 roku życia

Obrona Marcusa Freemana powoduje spustoszenie w kontratakach rozgrywających: Przed przyjęciem nowej roli głównego trenera, Marcus Freeman prowadził obronę, która odniosła znaczący sukces przez cały rok. Notre Dame uplasowała się defensywnie (18,2 punktu na mecz) w pierwszej dziesiątce w kraju i była szczególnie silna w zmuszaniu przechodniów i wymuszania przechwytów. Walki zabrały w sumie 40 worków podczas sezonu irlandzkiego, zajmując 8 miejsce w kraju, z których 10 przybyło. Izajasz Foski, Obecnie dołącza po raz czwarty w historii pokazów jednego sezonu. Podczas gdy rozgrywający mogli zdobyć podanie, Notre Dame musiało zapłacić im za błędy w 15 przerwach, zajmując 10. miejsce w kraju.

Jak oglądać miskę Fiesty na żywo?

Gra: Miska imprezowa
Data
: sobota, 1 stycznia | Czas: 13:00 ET
Lokalizacja: State Farm Stadium – Glendale, Arizona
TELEWIZJA: ESPN | Transmisja na żywo: fuboTV (Wypróbuj za darmo)

Prognozy Fiesta Bowl, wybory

Gra specjalna | Notre Dame Fight Irlandczycy kontra kowboje ze stanu Oklahoma

Gundy był świetnym trenerem gry w kręgle, ale myślę, że jest prawdziwy sok w promocji Freemana, a Notre Dame wykorzysta tę grę jako wizualną okazję dla przyszłości projektu. Ponadto, ponieważ koordynator defensywy Jim Knowles znajduje się na tej samej pozycji w stanie Ohio, nastąpiły pewne wstrząsy wśród personelu Cowboys, co może wpłynąć na twoją grę w grze. Prognoza: Notre Dame (-2,5)

Jakie egzaminy z futbolu możesz śmiało zdać w sezonie pucharowym, a którzy słabsi od razu wygrają? Odwiedź Sportsline, aby zobaczyć, które drużyny wygrają – Ze wszystkich sprawdzonych modeli komputerów zarobił prawie 3600 dolarów w ostatnich pięciu sezonach – i przekonaj się.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *