Nowa gra Kojimy to powrót do gatunku szpiegowskiego

Zrzut ekranu: Kojima Productions/Kotaku

Jeśli Osierocona śmierć Nie jak zwykle Hideo Kojimy Wygląda na to, że Kojima Productions pracuje nad czymś więcej w tym kierunku Twardy minerał wapienny. Podczas Stan odtwarzania Zaprezentowany 31 stycznia film Kojima połączył siły z Hermenem Hulstem z Sony, aby ogłosić nowy projekt szpiegowski o nazwie Wincenty.

Chociaż nie pokazano żadnego materiału filmowego ani grafiki, Kojima wyjaśnił, że gra będzie pochodzić z nowego, oryginalnego adresu IP, a pełne prace nad grą rozpoczną się po wydaniu gry przez Kojima Productions. Death Stranding 2: Na plaży. Podczas prezentacji zespół ogłosił, że premiera kontynuacji planowana jest na rok 2025. Aktorstwo, kostiumy i dźwięk. Co to właściwie oznacza? Nie wiemy, ponieważ Kojima po prostu mówi: „bądźcie czujni”, aby uzyskać więcej informacji, gdy on i Holst opuszczają plan filmu.

Czymkolwiek byłaby ta gra, wydaje się, że Kojima współpracuje nad nią z Sony, a nawet potępił działy muzyczne i filmowe PlayStation w ramach tego projektu. Nie powiedział, czy to oznacza Wincenty Skończy się jednak wyłącznie na PlayStation. Kojima podpisuje się pod ogłoszeniem, mówiąc, że następny projekt będzie „kulminacją… [his] Pracuj.” Obejrzyj poniższy film:

Stacja Play

chwila Wincenty Do tej gry prawdopodobnie jeszcze daleko, a Kojima Productions pracuje także nad trzecią grą Strajk Śmierci 2. Zespół ujawnił Rozwój organizacyjnyGra dostępna wyłącznie na konsolę Xbox, stworzona we współpracy z Wysiadać Dyrektor Jordan Peele, Na rozdaniu nagród gier 2023. Dlatego Kojima i jego zespół są teraz bardzo zajęci. Więcej na ten temat znajdziesz w serwisie Zwiastun trwa około 10 minut Zawiera maski na dłonie, lalki poklatkowe i Troya Bakera walczącego z ludźmi na gitarze.

READ  Wielkie tajemnice fizyki: czy czas to iluzja?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *