Nowy Apple TV 4K jest zasilany przez chip A15, dodaje pamięć i HDR10+

Zbliżenie / To wciąż czarna skrzynka, ale tym razem chip w środku jest szybszy.

Jabłko

Nowy Apple TV 4K dodaje HDR10+, zwiększa domyślną pojemność pamięci i utrzymuje Ethernet tylko w droższym modelu.

Cena nowych modeli $129 64 GB pamięci i Wi-Fi lub $149 128 GB pamięci i port Ethernet. Poprzednie modele zaczynały się od 179 USD za model 32 GB. Oba nowe modele działają na A15 Bionic, chipie, który zasila linię Apple iPhone 13. Zapewni to szybkość i responsywność graczom korzystającym z Apple TV. Umożliwi również nową opcję wyjścia HDR10+, wraz z istniejącymi konwencjonalnymi zestawami audio Dolby Vision i Dolby Atmos 7.1 i 5.1.

Apple trzyma się znacznie ulepszonego zdalnego projektu ze srebrnej płyty aluminiowej, który jest znacznie łatwiejszy w użyciu i lokalizacji na kanapie niż poprzedni model touchpada z czarnego szkła. Ten pilot trzeciej generacji ładuje się za pomocą USB-C, zastępując złącze Lightning w poprzednim modelu. Niestety, Apple nie implementuje jeszcze funkcji Znajdź mój na pilocie ani nie zapewnia sposobu, aby pilot emitował dźwięk, aby pomóc go zlokalizować.

Warto zauważyć, że dwie oferty Apple TV 4K mają pewne znaczące różnice oprócz przechowywania. Tylko droższy model oferuje port Ethernet i jako jedyny działa jako router graniczny. Akcesoria do inteligentnego domu.

Apple TV 4K będzie dostępny 4 listopada. Już teraz możesz zamówić w przedsprzedaży. Dodamy informacje, gdy dowiemy się więcej o tym właśnie zapowiedzianym produkcie.

READ  Boston Celtics są u progu historii NBA po dramatycznym zwycięstwie nad Miami Heat w siódmym meczu.

Ars Technica może otrzymać rekompensatę za sprzedaż za pośrednictwem linków w tym poście Programy partnerskie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *