Nowy Return to Monkey Island ukaże się w 2022 roku

Prawie 32 lata od premiery Sekret Małpiej Wyspy i ponad 13 lat od 2009 roku Opowieści z Małpiej WyspyWydawca Devolver Digital i Lucasfilm Games ogłosił wydanie Powrót do Wyspy Małp. Nowa gra ma się ukazać jeszcze w tym roku.

Szósty wpis w uznanym przez krytyków serialu komediowo-przygodowym Point and Click, z powrotem na wyspę małp, Reżyserem jest twórca serialu Ron Gilbert, a współautorem scenariusza są Gilbert i Dave Grossman, którzy wcześniej pracowali nad Opowieści z Małpiej Wyspy Plus dwie pierwsze gry Monkey Island. Gra zostanie stworzona przez Terrible Toybox, który wypuścił grę przygodową typu „wskaż i kliknij” park naparstków w 2014.

Warto dodać, że Gilbert w typowy dla siebie bezczelny sposób zapowiedział mecz na swoim koncie strona osobista W Prima Aprilis. Żart/obietnica, którą złożył prawie dekadę temu.

Twórcy serialu Michael Land, Peter McConnell i Clint Bakakian powrócą, aby skomponować wynik meczu. Dominic Armato, który do tej pory użyczył głosu bohaterowi serialu Guybrushowi Threepwoodowi w każdej grze Monkey Island, powróci, by powtórzyć swoją rolę kultowego bohatera.

READ  Wordle 303 kwi 18 Wskazówki: Zmagasz się dzisiaj z Wordle? Trzy wskazówki, które pomogą odpowiedzieć | Gry | zabawa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *