Błędy Apple Store: iPhone 14 nie uruchamiał się dla wielu

The Uruchomienie iPhone’a 14 لاق Wszystko było gładkie. Zarówno Apple Online Store, jak i Apple Store mają dziś rano poważne problemy, które powodują błędy serwera, awarie handlowe, podwójne zamówienia i inne. Jednocześnie szacunki dotyczące dostaw wielu modeli iPhone’a 14 spadły już w połowie października …

Jak zwykle aplikacja Apple Store i Apple Online Store Oboje przeszli na noc do trybu offline Firma Apple przywróciła również zamówienia w przedsprzedaży na iPhone’a 14. Obie opcje mają wrócić do trybu online o 5 rano PT / 8 rano ET. W przypadku niektórych osób oboje wrócili do trybu online na czas, podczas gdy inni utknęli w czekaniu. Zanim niektórzy z nas weszli do internetowej aplikacji Apple Store lub Apple Store, czas wysyłki w przedsprzedaży był już opóźniony do końca września w przypadku wielu konfiguracji.

Ale to dopiero początek. Proces kasy nie był dziś niezawodny, a wielu kupujących iPhone’a 14 zabierało się do Twittera, aby narzekać na poważne błędy w aplikacji Apple Store i na stronie internetowej Apple. wiele 9to5Mac Pracownicy również mieli podobne problemy, w tym naprawdę twoje.

Podsumowanie niektórych problemów:

  • Proces kasy w sklepie Apple Store wyświetla komunikaty o błędach
  • Funkcje Apple Trade-in dostarczają komunikaty o błędach
  • Witryna Apple Store przekierowuje do „Nie znaleziono strony”
  • Aplikacja Apple Store: „Nie można połączyć się z Apple Store. Aby uzyskać dostęp do Apple Store, musisz być w trybie online”.
  • Zatwierdzenia operatorów w sklepie Apple Store nie są przetwarzane poprawnie i pojawiają się komunikaty o błędach.
  • Niektórzy użytkownicy widzą opóźnienie w szacunkach dostawy po złożeniu zamówienia, mimo że powiedziano im, że otrzymają je w dniu premiery.
  • Niektórzy użytkownicy otrzymują wiele zamówień, ponieważ Apple Store twierdzi, że zamówienie nie powiodło się, ale zostało już zakończone.

Nic dziwnego, że wielu przewoźników boryka się z podobnymi problemami. Proces zamawiania w T-Mobile został całkowicie zakłócony od czasu rozpoczęcia zamówień przedpremierowych, a lokalizacje AT&T i Verizon również nie działały.

READ  Tory wyścigowe Mario Kart 8 DLC są dostępne za darmo, tak jakby

Te luki w Apple Store nie dotyczyły wszystkich i jest wiele osób, które natychmiast przeszły i bez problemu złożyły zamówienie w przedsprzedaży iPhone’a 14. Na tym polega piękno Internetu.

Wśród tych wszystkich problemów wyświetlacz iPhone’a 14 już się kurczy. Prawie każda konfiguracja iPhone’a 14 Pro i iPhone’a 14 Pro Max jest teraz zamawiana do października. Nowa czerń wydaje się być najbardziej popularna, ponieważ ma poważnie ograniczoną szerokość w porównaniu z innymi.

Standardowy iPhone 14 i iPhone 14 Plus nie mają ograniczeń wyświetlania w modelach Pro. Analityk powiedział dziś rano, że Apple spodziewa się zdominować zamówienia w przedsprzedaży iPhone’a 14 z modelami „Pro”, które mogą: stanowią do 85% zamówień.

Czy udało Ci się dziś rano z powodzeniem zamówić iPhone’a 14? Jaką masz datę dostawy? Daj nam znać w komentarzach.


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej informacji o Apple:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *