O recenzji My Father – Sebastian Maniscalco, Robert De Niro i Leslie Bibb – Deadline

Jeśli Sebastian Maniscalco jest obecnie najpopularniejszym komikiem w kraju, nigdy nie dowiesz się, dlaczego pojawił się w swoim pierwszym filmie. O moim ojcu. To takie nieśmieszne, żenujące, to przesadzona, nieosiągalna komedia pokoleniowa, która wydaje się być napisana od połowy do późnych lat 60.

Robert De Niro, w wieku 79 lat, jest najstarszą osobą w obsadzie, ma najwięcej energii ze wszystkich w obsadzie i wykorzystuje każdą sztuczkę, jaką może wymyślić, aby pomóc sprawie. Jednak jest to najczęściej odtwarzane jako szorstkie podanie wykonane przy najwyższym poziomie głośności, tak jakby dialog miał konkurować ze ścieżką śmiechu.

Można rozsądnie założyć, że ten lekki pojazd został wymyślony i zaprojektowany przez Maniscalco, wykorzystując elementy jego własnego wychowania, aby otoczyć się niezawodnymi talentami, aby utorować sobie drogę do filmów i być może rozszerzyć swoje możliwości zawodowe. Niestety, nikt nie ma tutaj dużych szans ani nie wypada dobrze, ponieważ wygląda na to, że aktorzy zostali poproszeni o występ w pełnym rozmiarze, a następnie podkręcenie go o jeden stopień, aby upewnić się, że to dostaniesz.

Austin Earle, Busy Writer miała najdłuższy występ w telewizji, jaki kiedykolwiek miała szczęśliwi razem Kilka lat temu on, współscenarzysta Maniscalco i reżyserka Laura Teruso starali się nie przegapić żadnej okazji do surowego humoru PG-13, chociaż jest to rzadka okazja, kiedy De Niro skutecznie uniemożliwia uwolnienie pełnej mocy swojego naturalnie barwnego słownictwa .

Brutański aktor gra tu uprzejmego, wesołego nowojorskiego fryzjera, który potrzebuje wsparcia, by kupić swojemu synowi Sebastianowi wycieczkę do eleganckiej społeczności poza Waszyngtonem, aby zaopiekował się jego narzeczoną, Ellie (Leslie Bibb) . Ale prawie od momentu przybycia i powitania przez rodzinę i przyjaciół Ellie, w tym rycerskiego i zadowolonego z siebie człowieka z posiadłości, Billa Collinsa (David Raschi), wszystko wydaje się trochę niechlujne – dla wyluzowanych milionerów z Waspy gospodarze nie wykazują żadnej wiedzy biznesowej . Nie masz wielu wskazówek, jak rozmawiać z całkowicie miłym facetem, którego ich córka przyprowadziła do domu na inspekcję. Do diabła, 56 lat temu Zgadnij kto przychodzi na obiad Wykazał się większą wiedzą na temat możliwości dramatu komediowo-dramatycznego „innego” rodzaju męża, jakiego rodzice mogliby sobie wyobrazić dla swojej córki, niż ogólny absurd przewijający się w tym błędnym, małym spojrzeniu na różnice rasowe i klasowe.

READ  Chris Pine opowiada o utracie roli „OC” z powodu „złego trądziku”

Podczas gdy kobiety paplają o tym, że wyglądają na zepsute i zaabsorbowane, mężczyźni plotkują o golfie, majątku, pieniądzach lub czymkolwiek innym, co może ich zainteresować, ale mało interesuje widzów. Dwa lub trzy razy dialog grozi poważnym podejściem do ważnych rzeczy, ale Stary Bill szybko to odrzuca. Fikcyjny pisarz mógł zrobić małą rzecz z niechęci tego bogatego człowieka do poważnej rozmowy, a nawet wciągającej rozmowy o pieniądzach i tym, jak dotarł na szczyt. Zamiast tego wygląda to tak, jakby wszystko, co zapewniłoby prawdziwy kolor lub puls postępowaniu, zostało zmiecione.

Są mniej niż zauważalne stałe fragmenty i jeden przerażający wyczyn, w którym pechowy Gent zostaje wystrzelony wysoko z wody przez potężny wypad, tylko po to, by stracić swój kostium kąpielowy. Młodzi ludzie to niezłe nudziarze, więc ostatecznie to De Niro, mało prawdopodobny członek tego marnującego czas kraju, musi dodać trochę koloru i powagi, zwłaszcza pod koniec filmu. Jego delikatne oddawanie się prywatnemu włoskiemu okazuje się odświeżające po tylu uroczych osach.

Tytuł: O moim ojcu
dystrybutor: Lionsgate
Wyjście: Laura Teruso
Scenarzysta: Austin Earle, Sebastian Maniscalco
Rzucić: Sebastian Maniscalco, Robert De Niro, Leslie Bibb, David Raschi, Kim Cattrall, Anders Holm
ocena: W przypadku dzieci poniżej 13 roku życia zaleca się opiekę rodzicielską
czas pracy: 1 godzina 29 minut

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *