Reakcja: Sony Flubs Pierwsza oficjalna prezentacja PS5 od 18 miesięcy

To było jak rozciąganie Poziom gry, a jeśli śledziłeś często krytykowany BTEC Nintendo Direct właściciela platformy, będziesz wiedział, że to nie komplement. Bez wątpienia producent wydał na to trochę gotówki: złowieszcza muzyka techno i przejściowe przejścia podczas odliczania, migające światła stroboskopowe i logo PlayStation wyświetlane na zasłonach były świetne. Szkoda, że ​​naprawdę były WysokiŚwiatła!

Zdecydowanie jesteśmy twarzą w twarz i nigdy nie organizujemy żadnych wydarzeń promocyjnych To Szkoda, ale tak samo jest od Sony, co zdaje się mówić więcej niż widać. Z prezentowanej zawartości PS Studios otrzymaliśmy dwa przerywniki filmowe CGI z przejęć Haven i Firewalk, z których żaden nie wyglądał szczególnie atrakcyjnie – ani nie dawał nam żadnych wskazówek, czego się spodziewać. O innowacjach z tematu swojego zespołu opowiedziała Jade Raymond, założycielka dawnego studia. Wynik? Oczywiście kooperacyjna strzelanka stealth.

Całkowite usunięcie jest niesprawiedliwe Wszystko Ponieważ Sony pojawiło się dziś wieczorem był Świetne gry. Ponownie, posiadacz platformy mocno opiera się na Capcom, aby udźwignął ciężar, a Dragon’s Dogma 2 zapewnia prawdziwą niespodziankę – a Resident Evil 4 najwyraźniej robi to dobrze. PSVR2 Leczenie jest podobne do Resident Evil Village na początku roku. Metal Gear Solid Delta: Snake Eater firmy Konami nie ma mistrzowskiego stylu Hideo Kojimy, ale wciąż jest czymś, na co warto czekać.

Mimo to, pomimo wszystkich nazwisk, które właśnie wymieniliśmy, tej karkołomnej playliście zwiastunów brakuje tego rodzaju pizzy, jakiej oczekujemy od właściwej, pełnej prezentacji PlayStation – i ma już prawie dwa lata. zrobi Jeśli celem było udowodnienie przyszłości PS5, to całkowicie zawiodło przy pierwszej przeszkodzie: tak naprawdę nie czuliśmy, że o tym wiemy. Nadal O planach właściciela platformy lub poprawie w stosunku do tego, co zrobiliśmy przed koncertem.

READ  CEO Trumpa Alan Weiselberg przyznaje się do oszustwa podatkowego

Nawet wielkie ogłoszenia zawierały momenty z prawdziwego zdarzenia, kostiumy i ciosy. Project Q, o którym mówiono wcześniej, że urządzenie przenośne do gry zdalnej jest rzeczywiście prawdziwe – ale nadal nie ma nazwy ani daty premiery, a w chwili pisania tego tekstu nie otrzymało posta na blogu PS. „Więcej informacji zostanie podanych” – obiecał prezydent Jim Ryan. Kiedy, Jimie? Można śmiało powiedzieć, że Twoja firma nie radzi sobie w najlepszych momentach.

Reakcja: Sony Flubs Pierwsza oficjalna prezentacja PS5 od ponad 18 miesięcy 3

Producent mógł wykorzystać liczną publiczność PS Showcase do promocji nadchodzącego filmu Gran Turismo, ponieważ fani na całym świecie z niepokojem patrzyli na zegar, który wskazywał logo PS Studios. dostosowanie. Rozumiemy, że film to wielka sprawa dla wszystkich pod parasolem Sony, ale mamy nadzieję, że odniósł pożądany skutek, ponieważ następna prezentacja nie będzie miała wielu oczu na te dowody.

Oczywiście nie jest to tylko zguba i mrok, a jak pisaliśmy na Twitterze przed wydarzeniem: Jedna prezentacja nie określi przyszłości PS5. Tylko na podstawie tej prezentacji, tam Jest Oczekuj wiele od deweloperów dużych i małych — znajdziesz ich na innych konsolach lub urządzeniach, które posiadasz. Czy to ma znaczenie? Prawdopodobnie nie w wielkim schemacie rzeczy, ale zaskakująco brakowało prezentacji PlayStation. PlayStation Dziś na wystawie.


Co sądzisz o PlayStation Showcase? Spełnił Twoje oczekiwania, czy poważnie Cię rozczarował? Jak zawsze, daj nam znać swoje przemyślenia w sekcji komentarzy poniżej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *