Obejrzyj mecz USC vs. Louisville online bezpłatnie – The Hollywood Reporter

Sezon na miski Dziś wieczorem odbędzie się Holiday Bowl pomiędzy USC a Uniwersytetem w Louisville.

Rozgrywki NCAA Holiday Bowl 2023 odbędą się dziś wieczorem, 27 grudnia, na żywo w Petco Park w San Diego. Stadion, na którym gra drużyna baseballowa San Diego Padres, drugi rok z rzędu będzie gospodarzem turnieju Holiday Bowl, podczas którego baseballowy diament zostanie ponownie wykorzystany do gry w piłkę nożną.

Bilety last minute na Holiday Bowl są nadal dostępne na stronach takich jak Stubhub, Seatgeek i Vivid Seats. Na Stubhub.com zauważyliśmy bilety zaczynające się od 50 dolarów. Możesz także użyć kodu promocyjnego HOLLYWOOD10, aby zaoszczędzić 10 USD na biletach na Seatgeek.com.

Chcesz oglądać Holiday Bowl w telewizji i Internecie? Oto, co musisz wiedzieć.

Holiday Bowl 2023: godzina rozpoczęcia, kanał telewizyjny

Tegoroczna edycja Holiday Bowl rozpoczyna się o 17:00 czasu PT / 20:00 ET i będzie transmitowana w stacjach FOX i FOX Sports. Mecz piłki nożnej USC vs. Louisville możesz oglądać w telewizji za pośrednictwem lokalnego oddziału FOX.

Jak oglądać Holiday Bowl 2023 online za darmo

Chcesz oglądać Holiday Bowl bez kabla? Możesz transmitować mecz USC vs Louisville na żywo w Internecie za pośrednictwem DirecTV Stream. Usługa przesyłania strumieniowego jest w rzeczywistości oficjalnym sponsorem Holiday Bowl 2023 (znanego również jako „DirecTV Holiday Bowl”) i obejmuje streamer FOX i Fox Sports w ramach swojego programu kanałów.

Jeszcze lepiej: DirecTV Stream ma bezpłatną pięciodniową wersję próbną, za pomocą której możesz bezpłatnie transmitować na żywo grę Holiday Bowl w Internecie. Uzyskaj bezpłatną wersję próbną tutaj, aby oglądać mecz USC vs. Louisville online bez kabla za darmo.

FuboTV to kolejna opcja transmitowania dzisiejszego meczu USC w Internecie. Fubo oferuje obecnie bezpłatny siedmiodniowy okres próbny, który obejmuje transmisję na żywo w FOX. Zawiera także bezpłatną cyfrową nagrywarkę wideo, dzięki której możesz nagrać mecz Holiday Bowl i obejrzeć go później na żądanie.

Kontynuuj korzystanie z planu Fubo po bezpłatnym okresie próbnym lub anuluj go w dowolnym momencie w tygodniu, aby uniknąć opłat.

Holiday Bowl 2023: prognozy USC vs Louisville

Jest to dwunasty występ drużyny Louisville w ciągu 14 lat, chociaż drużyna Cardinals po raz pierwszy wystąpiła w Holiday Bowl. Według Oddsmakers 10-3 Cardinals jest zdecydowanym faworytem do wygrania dzisiejszego meczu z USC. Zespół 7-5 Trojans miał za sobą trudny sezon, ale będzie chciał stoczyć walkę przed swoimi fanami w południowej Kalifornii. USC po raz czwarty wybiera się na Holiday Bowl.

Holiday Bowl jest po sezonie częścią NCAA Division I Football Bowl. Mecz futbolu uniwersyteckiego rozgrywany jest corocznie od 1978 roku. Obejrzyj dzisiejszy mecz piłki nożnej USC vs Louisville w telewizji FOX za pośrednictwem transmisji DirecTV tutaj.

Drugim dzisiejszym meczem w kręgle jest TaxAct Texas Bowl, w którym na żywo z Houston biorą udział Texas A&M i Oklahoma State. Możesz oglądać Texas Bowl online za pośrednictwem ESPN+ lub przesyłać strumieniowo bezpłatnie w ESPN za pośrednictwem FuboTV.

READ  Chicago Bears może zbudować stadion z kopułą w Arlington Heights

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *