Ten wytrzymały akumulator dla podróżnych kosztuje 80 USD taniej

Jeśli Twoje plany na Nowy Rok obejmują odłączenie się od sieci lub podróżowanie, przenośny akumulator przyda się, gdy nie będziesz miał pod ręką gniazdka. Teraz możesz zgarnąć Ładowarka Zendure SuperTank Pro 100W Za 149,99 USD (80 USD taniej) o godz Amazonka. Jest to jedna z najlepszych cen ładowarek w roku i jest tylko o 12 dolarów niższa niż cena z Czarnego Piątku.

Dzięki czterem portom USB-C ten przenośny akumulator może szybko zasilić wszystkie gadżety jednocześnie, dzięki czemu nie musisz wypełniać torby wieloma ładowarkami. Zapewnia również moc do 100 watów, dzięki czemu możesz szybko zasilić swój smartfon, laptop, tablet lub Nintendo Switch. Świetną dodatkową funkcją jest wbudowany panel OLED, dzięki któremu możesz monitorować szybkość ładowania urządzeń. Przeczytaj naszą recenzję.

Jeśli jesteś na rynku nowego laptopa, to od teraz do końca dnia Zdjęcia B&H On sprzedaje MacBook Pro najnowszej generacji w kolorze srebrnym, 14-calowy Z 10-rdzeniowym procesorem M2 Pro, 16 GB pamięci RAM i 512 GB pamięci masowej za 1599 USD (400 USD taniej), co stanowi najniższą cenę laptopa w historii. Jednak inne konfiguracje również są objęte rabatem Zdjęcia B&H Wziął model za 500 dolarów, który miał 1 TB pamięci, 12-rdzeniowy procesor M2 Pro i 19 procesorów graficznych, i sprzedał go za 1999 dolarów.

Chociaż jego następca napędzany silnikiem M3 oferuje pewną poprawę wydajności, starszy model nadal ma duże możliwości i może być lepszym zakupem w zależności od Twoich potrzeb. Posiada dodatkowy port USB-C/Thunderbolt, którego brakuje na przykład w nowszym modelu 14-calowym, podczas gdy model podstawowy oferuje dwukrotnie więcej pamięci RAM i procesor niż model Pro. Oczywiście oferuje więcej niż wystarczającą moc do wykonywania ciężkiej pracy twórczej, co czyni go doskonałym rozwiązaniem dla profesjonalistów poszukujących czegoś nieco bardziej przenośnego niż jego 16-calowy brat.

READ  AMD przygotowuje procesory Ryzen 7 5700X, Ryzen 5 5600 i Ryzen 5 5500 Chipset Intel Core i5 firmy Alder Lake

Jeszcze tylko kilka…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *