OBEJRZYJ NA ŻYWO: „Poruszające” SMS-y pomiędzy Karen Reid i Brianem Higginsem ujawnione w zeznaniach w procesie o morderstwo

DEDHAM – Świadectwo Sprawa Karen Reid Ciąg dalszy dzisiaj Agent ds. alkoholu, tytoniu, broni palnej i materiałów wybuchowych Brian Higgins zajmuje stanowisko w dochodzeniu w sprawie zabójstwa w Massachusetts i czyta kilka „gorących” SMS-ów wymienionych z oskarżonym.

Reed jest oskarżona o zabicie swojego chłopaka, bostońskiego policjanta, Johna O’Keefe, swoim SUV-em i pozostawienie go na śmierć na śniegu przed ich domem w Canton w 2022 roku. Zarzucanie tuszowania Obejmuje egzekwowanie prawa.

Proces Karen Reed można obejrzeć na żywo w odtwarzaczu wideo CBS News Boston powyżej.

Kim jest Brian Higgins?

Higgins był tego wieczoru na after party w domu Briana Alberta przy 34 Fairview Road. Higgins był jedną z trzech osób nominowanych przez obronę Alternatywny podejrzany Po śmierci O’Keeffe’a.

Brian Higgins zeznaje w procesie o morderstwo Karen Reed.

CBS Boston


Obrona pojawiła się wcześniej Film z monitoringu Z Waterfall Bar and Grill w Canton pokazuje Higginsa i Alberta bawiących się w barze przed imprezą.

Na nagraniu z monitoringu Waterfall Bar & Grill w Canton widać grających Briana Alberta i Briana Higginsa

CBS Boston


„To mówi samo za siebie” – powiedział o nagraniu prawnik Reeda, Alan Jackson. „Dwie osoby walczą, walczą, wyglądają jak walczą. Ćwiczą techniki walki”.

Albert zeznał, że obaj „wygłupiali się”.

W nowym zawiadomieniu złożonym w tym tygodniu prokuratura podała, że ​​pięć stron dokumentacji medycznej Higginsa zostało przekazanych obronie.

Zapytany w środę przed Sądem Najwyższym w Norfolk, czego się spodziewać podczas przesłuchania Higginsa, Jackson odpowiedział tylko jednym słowem: „Fajerwerki”.

Jakie są relacje Briana Higginsa z Johnem O’Keefe i Karen Reid?

Higgins zeznał, że znał O’Keefe od około roku i spotykał się z nim w pubie Hillside w Canton. Mówi, że poszedł nawet do domu O’Keefe, aby obejrzeć końcówkę meczu New England Patriots. Higgins powiedział, że O’Keefe często przebywał z Reedem.

„Uważałem go za przyjaciela” – powiedział Higgins. – Nawet uważałem ją za przyjaciółkę.

Higgins powiedział, że tamtej nocy wysłał jej SMS-a w stylu: „Umm, OK” i powiedział ławie przysięgłych: „Szczerze mówiąc, to zabawny SMS”.

Higgins powiedział, że tej nocy po opuszczeniu wodospadu nigdy więcej nie widział Reida ani O’Keefe’a. Powiedział też, że według niego jest pierwszą osobą, która opuściła after-party w 34 Fairview. Powiedział, że przybył do domu w West Roxbury około 2 w nocy

Higgins zeznał, że Brian Albert zadzwonił do niego około 6:30 i powiedział, że O’Keefe został znaleziony na trawniku przed domem.

„Dla mnie to nie ma sensu” – powiedział Higgins. „Nie potrafię tego obliczyć w głowie, ponieważ znam Johna O’Keefe i oskarżonego, oni nigdy… nigdy się nie pojawiają. To nie ma sensu”.

SMS-y między Brianem Higginsem i Karen Reed

Przed śmiercią O’Keefe w styczniu 2022 r. Higgins przeczytał kilka SMS-ów między sobą a Karen Reed.

W jednym z SMS-ów Reed Higgins mówi: „Jesteś gorący”.

– Mówisz poważnie, czy tylko sobie ze mnie żartujesz? Higgins odpowiada.

„Nie, mówię poważnie” – mówi Reid.


Po obejrzeniu meczu Patriots w domu O’Keefe w pewien sobotni styczniowy wieczór Higgins powiedział: Reed „ucałował go”.

„Nie jak przyjaciel” – zeznał Higgins.

W innej serii wiadomości przeczytaj SMS-y Higginsa „Przyjdź do mojego domu”.

Reid powiedziała, że ​​nigdy nie chciała mieć dzieci i że O’Keefe wysyłała SMS-y do swojej siostrzenicy i siostrzeńca, w których informowała, jak opieka nad nimi nadwyręża ich związek.

W wiadomości Higgins uznał, że Reed jest zadowolony ze swojej sytuacji.

„Tak. Ale sytuacja się pogorszyła” – odpowiedziała.

Przeczytaj także O’Keefe pokazał Higginsowi wideo ze swojej interakcji z Higginsem za pośrednictwem SMS-a.

„On na to: «Chryste, gorąco ci?» W związku z tym” – relacjonuje Reid.

Następnie, jak powiedziała Higgins, Reid przyszła do jej domu na rozmowę twarzą w twarz, aby ustalić, „o co w tym wszystkim chodzi”.

„Nie jestem dumna z tych SMS-ów, czym one są, biorę za nie odpowiedzialność. Ale John był jednocześnie przyjacielem… Jeśli byli u schyłku swojego związku, to byli na końcu. Ale Nie miałam zamiaru używać się przeciwko osobie, którą kochałam, to było inne doświadczenie.

Ostatnią wiadomością pokazaną w sądzie był SMS-a od Higginsa: „John nie żyje”.

Przesłuchanie Briana Higginsa

Obrona Reeda rozpoczęła przesłuchanie Higginsa przed przerwą na lunch ławy przysięgłych.

– Czy pociąga cię ona seksualnie? zapytał Jacksona.

„Pociągała mnie fizycznie… Wydaje mi się, że wysłałem SMS-a: „Jesteś gorący”.

Kim jest Karen Reed?

W badaniu uczestniczyła 45-letnia kobieta z Massachusetts. Spotykała się z O’Keefe, kiedy umarł.

Reed nie przyznał się do morderstwa drugiego stopnia, zabójstwa podczas działania pod wpływem alkoholu oraz opuszczenia miejsca zdarzenia w wyniku obrażeń ciała i śmierci.

Co wydarzyło się w tym tygodniu podczas procesu o morderstwo Karen Reed?


Czy zeznania Jennifer McCabe przekonają ławę przysięgłych? Karen Reid analizuje 4. tydzień procesu

Tydzień się zaczął Kontrowersyjne przesłuchanie Pomiędzy Jennifer McCabe a obroną Reida. McCabe był z Reidem i Kerry Roberts, kiedy znaleźli ciało O’Keefe na śniegu.

McCabe, szwagierka Briana Alberta, rankiem w dniu śmierci O’Keefe, wpisał w Google „hos (sic!) tęskni za śmiercią z zimna”. McCabe zeznał, że Reed namawiał go, aby po znalezieniu ciała O’Keefe po godzinie 6 rano poszukał przyczyny hipotermii i określił, ile czasu zajmie mu śmierć z zimna. Bezpieczeństwo mówi Dane telefonu komórkowego Pokaż, że pierwsze przeszukanie faktycznie miało miejsce o 2:27 w nocy. McCabe później je usunął.

Wyniki wyszukiwania w Internecie zostały przekazane przez oskarżonego w trakcie zeznań świadka Jen McCabe podczas procesu o morderstwo Karen Reed, który odbył się w środę, 22 maja 2024 r., w Sądzie Najwyższym w Dedham w Dedham w stanie Massachusetts, podczas gdy obrońca Alan Jackson przesłuchuje świadka.

AB, Greg Terr/The Patriot Ledger poprzez Poole


„Czy usunąłeś to wyszukiwanie, bo wiedziałeś, że będzie ono powiązane ze śmiercią Johna O’Keeffe, jeśli zostanie znalezione w twoim telefonie?” – zapytał ją Jackson.

„Nie odwołam tych poszukiwań” – odpowiedział McCabe. „Nie szukałem tego o 2:23”.

McCabe zeznał później, że Kerry Roberts znalazł swojego przyjaciela O’Keefe w stercie śniegu. Płakała, gdy prokuratura odtwarzała wideo z policyjnej kamery na desce rozdzielczej, pokazujące osoby przybyłe na miejsce zdarzenia. „Pomyślałem, że O’Keefe mógł zostać uderzony przez pług” – wspomina Roberts.

„Powiedziała: «Myślisz, że go uderzyłam? Myślisz, że go uderzyłam? A ja odpowiedziałam: «Nie, myślę, że mogłeś w coś uderzyć, ale musimy go szukać»” – powiedział Roberts.

Dwie siostry, które w środę zeznawały, Laura i Marietta Sullivan, stwierdziły, że między parą podczas sylwestrowego wyjazdu na Arubę na kilka tygodni przed śmiercią O’Keefe istniało napięcie i zazdrość.

Harmonogram testu Karen Read

W czwartek sąd nie obraduje. Po przypadającym w przyszłym tygodniu Dniu Pamięci, ława przysięgłych przesłucha we wtorek.

Eksperci mówią WBZ-TV obu stronom Ryzyko przegranej w arbitrażu Ponieważ dochodzenie trwa dłużej, niż oczekiwano.

READ  BUFFALO SNOW: Najgorsza historyczna zamieć uderzy w zachodni Nowy Jork

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *