Obrońca Gwyneth Paltrow przesłuchuje lekarza w sprawie wyjazdów po wypadkach na nartach

Aktualności

30 marca 2023 | 2:28 w nocy


Emerytowany okulista pozywający Gwyneth Paltrow został w środę przesłuchany przez jej zespół prawny w sprawie licznych aktywności fizycznych, które wykonywał podczas podróży po świecie po wypadku na nartach w 2016 roku.

Adwokaci Paltrow wezwali 76-letniego Terry’ego Sandersona z powrotem na miejsce dla świadków w ostatniej godzinie ich ostatniego pełnego dnia, aby złożyć zeznania.

Przedstawili kilka zdjęć jako dowód podróży Sandersona po całym świecie podczas przesłuchania powoda, którego prawnicy twierdzili, że doznał urazu mózgu w wyniku wypadku w kurorcie Utah Deer Valley, który podobno uniemożliwił mu cieszenie się swoim hobby.

Zdjęcia i posty złożone w sądzie na Facebooku pokazały Sandersona jadącego na wielbłądzie w Maroku, wędrującego do Machu Picchu w Peru, zjeżdżającego na linie i jeżdżącego na rowerze, wędrującego ze swoją dziewczyną, uprawiającego zumbę, grającego w minigolfa, eksplorującego pokój ucieczki i nie tylko – wszystko to po jeździe na nartach wypadek z Paltrow.

„Byłeś w Peru?” Adwokat Paltrow, Stephen Owens, przesłuchał SandersonaWedług niezależnej gazety. Idąc Złotym Szlakiem? […] Zrobiłeś tyrolkę? […] Pojechałeś do Europy? […] Byłeś w Holandii trzy razy? […] jazda na rowerach Czy wycieczki autobusowe? „

Dowody fotograficzne pokazują Terry’ego Sandersona jadącego na wielbłądzie w Maroku, dwa lata po wypadku na nartach.
agencji Reutera
Sanderson surfuje po górskich wodach na innym zdjęciu z 2018 roku.
agencji Reutera
Zespół prawny Gwyneth Paltrow przesłuchał mężczyznę, który ją pozywa, w związku z kilkoma czynnościami fizycznymi, które wykonywał po kolizji na nartach w 2016 roku.
agencji Reutera

Sanderson odpowiedział twierdząco na każde pytanie dotyczące szybkiej sukcesji.

Zgodnie z dowodami, emerytowany lekarz trzykrotnie odwiedził Holandię, dwa razy Maroko, Belgię, Niemcy, Francję, Włochy, Szwajcarię, Tajlandię, Peru i Kostarykę przynajmniej raz od 2016 roku.

wcześniej na rozprawie, Zespół Sandersona miał ekspertów medycznych i członków rodziny zeznających, że nie mógł już cieszyć się swoim normalnym, aktywnym stylem życia z powodu obrażeń odniesionych w wypadku.

Neuroradiolog powiedział, że Sanderson wykazywał oznaki uszkodzenia mózgu, które zmieniło jego zachowanie i osobowość.

Sanderson był widziany podczas pieszej wycieczki w tym samym roku, w którym doszło do kolizji z Paltrow.
agencji Reutera
Od 2016 roku emerytowany lekarz trzykrotnie odwiedził Holandię, dwa razy Maroko, Belgię, Niemcy, Francję, Włochy, Szwajcarię, Tajlandię, Peru i Kostarykę.
agencji Reutera
Sanderson jeździ na motocyklu na zdjęciu z 2019 roku.
agencji Reutera

Jego obrona stwierdziła, że ​​emerytowany lekarz nie wykonywał już wielu czynności, które lubił wykonywać przed wypadkiem i miał trudności z utrzymaniem relacji z bliskimi.

READ  Aktor „Prawo i porządek” i „klacz z Easttown” Ned Eisenberg umiera w wieku 65 lat

„Terry był energiczną, dobrze funkcjonującą osobą” – powiedział jurorom dr Wendell Gibby w zeszłym tygodniu. „Każdego dnia robił wiele rzeczy. Spotkania grupowe, degustacje wina, jazda na nartach, wolontariat. Po wypadku jego stan nagle się pogorszył i wiele czynności, które uwielbiał robić, ustało.”

Zespół Paltrowa wezwał również kilku ekspertów do złożenia zeznań w środę.

Zdjęcia Sandersona podróżującego po świecie i cieszącego się aktywnością fizyczną po wypadku na nartach zostały pokazane w sądzie w środę.
agencji Reutera
Stephen Owens wypytywał Sandersona o różne zagraniczne podróże, które odbył.
Obrazy Getty’ego
Sanderson gra w minigolfa na zdjęciu z 2019 roku.
agencji Reutera

Twierdzili, że pogorszenie zdolności poznawczych Sandersona było spowodowane raczej starością niż wypadkiem na nartach.

Powiedzieli nawet, że jego umysł był w upadku na wiele lat przed katastrofą gwiazdy.

Podczas przesłuchania prawnicy Sandersona starali się udowodnić, że jego podróże były częścią jego wysiłków na rzecz powrotu do zdrowia i jego chęci powrotu do normalnej rutyny – która często obejmuje podróże po kraju i świecie.

„Czy zawsze podróżowałeś w swoim życiu?” – zapytał adwokat swojej klientki Christine Van Orman.

Obrona Paltrowa pokazała zdjęcia w sądzie, aby pokazać, że podróżował po świecie pomimo twierdzeń obrony, że doznał urazu mózgu w wyniku zderzenia z Paltrow.
agencji Reutera
Były lekarz twierdził, że 50-letnia Paltrow lekkomyślnie jeździła na deskorolce, kiedy uderzyła go od tyłu.
za pośrednictwem Reutera

Sanderson powiedział, że przynajmniej od czasu przejścia na emeryturę.

„Czy kiedykolwiek powiedziałeś przysięgłym lub próbowałeś zasugerować w tym procesie, że nie możesz podróżować?”

Według gazety „The Independent” były lekarz odpowiedział: „Wcale nie”.

„Biorąc pod uwagę ten czas, byłem zdeterminowany, aby udowodnić, że nie mam problemów psychologicznych” – powiedział przed sądem. „Wszystko, co zrobiłem, to odbiłem to na swoim rekordzie, że ten facet za bardzo się stara”.

Sanderson powiedział, że pomimo uśmiechniętych zdjęć, które publikował w mediach społecznościowych, „walczył” podczas wielu z tych podróży.

„Po prostu nie mogłem już iść sam i przekonałem się o tym na własnej skórze, kiedy… [my girlfriend] Robin zdecydowała, że ​​już mnie nie kocha po pięciu latach” – dodał, zgodnie z postem.

Były lekarz twierdził, że Paltrow, lat 50, lekkomyślnie jeździła na łyżwach, kiedy uderzyła go od tyłu – ale Paltrow powiedziała, że ​​Sanderson ją uderzył.

READ  Królowa Camilla wyjawia, co czyniło króla Karola najszczęśliwszym od czasu, gdy zdiagnozowano u niego raka

Sanderson domaga się 300 000 dolarów odszkodowania od słynnej aktorki, która wystąpiła z roszczeniem wzajemnym o 1 dolara odszkodowania plus koszty jej opłat prawnych.

Prawnicy Paltrow pokazali także zdjęcie Sandersona spacerującego ze swoją dziewczyną.
agencji Reutera

W czwartek obie strony mają przedstawić swoje mowy końcowe. Następnie obrady rozpocznie ośmioosobowe jury.

z drutem
Załaduj więcej…

https://nypost.com/2023/03/30/gwyneth-paltrows-defense-grills-doctor-over-post-ski-crash-travels/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Skopiuj udostępniony adres URL

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *