Oceny TV niedziela, 21 sierpnia 2022 – The Hollywood Reporter

Premiera filmu HBO’s Smoczy Dom W niedzielę przyciągnął rekordową publiczność.

The Gra o tron Jak mówi HBO, akcja rozgrywa się około 200 lat przed poprzednią serią i skupia się na rodzinie Targaryenów. Przyciągnęła ona prawie 10 milionów widzów na wszystkich platformach w Stanach Zjednoczonych. To największy serialowy serial filmowy w historii HBO.

Premiera była również najlepszym serialem wypuszczonym do tej pory na HBO Max w USA, Ameryce Łacińskiej i tzw. regionie EMEA-EMEA. (Zwykle liczby przesyłane strumieniowo nie są dzielone).

„Wspaniale było zobaczyć miliony Gra o tron Casey Bloys, dyrektor ds. treści HBO i HBO Max, powiedział w oświadczeniu, że fani wrócili z nami do Westeros zeszłej nocy. Smoczy Dom Dzięki niezwykle utalentowanej obsadzie i ekipie, którzy włożyli w produkcję całe serce i duszę, jesteśmy zachwyceni pozytywną reakcją widzów. Nie możemy się doczekać, aby podzielić się z fanami tym, co George [R.R. Martin]Ryan [Condal] i Miguela [Sapochnik] W zapasie dla nich w tym sezonie.”

The Smoczy Dom Przyniósł także największą jednodniową publiczność HBO od czasu, gdy finał serialu został wylosowany z głównego programu 19,3 mln widzów W maju 2019 r. Najlepszym jednodniowym wynikiem od tego czasu był finał drugiego sezonu trans W lutym, który był 6,6 miliona Widzowie na różnych platformach.

Smoczy Dom To też przytłoczyło publiczność debiut serii Gra o tron (2,22 mln widzów tego samego dnia, według Nielsena) w 2011 r. — choć prawie niemożliwe jest dokonanie pełnego porównania z tymi dwoma programami. HBO miało bardziej ograniczoną obecność w transmisji strumieniowej w 2011 r. i nie zgłaszało wówczas regularnie oglądalności na wielu platformach. I oczywiście, Gra o tron To było wtedy nowe dla telewidzów, podczas gdy Smoczy Dom Stoi na ramionach swojego niezwykle udanego poprzednika.

Pełne recenzje weekendowe, w tym lepsza lektura Smoczy DomPubliczność będzie na żywo, w przeciwieństwie do tych, którzy oglądali transmisję, dostępną we wtorek rano.

READ  Rodzina Willa Smitha odpowiada na wideo z przeprosinami Chrisa Rocka, Oscar slap

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *