Octopath Traveler II zapowiedziany na PS5, PS4, Switch i PC

Wydawca i programista Kwadratowy Enixi deweloper przejmuje ogłosić Podróżnik Octopata II dla PlayStation 5A Playstation 4i Przełącz i komputer (parowy). Zostanie uruchomiony 24 lutego 2023 roku na całym świecie.

Oto przegląd gry, za pośrednictwem pliku Steam . strona:

Na około

Akcja gry toczy się w Solistii, krainie składającej się ze wschodniego i zachodniego kontynentu przedzielonego morzem.

To burzliwa epoka, gdy duże statki pływają po ruchliwych szlakach morskich, a siła pary generuje nowe technologie.

Niektórzy cieszą się z błyszczących gwiazd teatru i przemysłu, podczas gdy inni płaczą nad wojną, zarazą i biedą.

W tym odległym świecie ośmiu podróżników z różnych regionów wyrusza z własnych powodów. Załóż ich buty i odkrywaj krainę według własnego uznania, korzystając z ich unikalnych talentów, aby pomóc ci w podróży.

Zainicjować spisek To wszystko o tobie.

Przewodniki po funkcjach

 • Rozpocznij swoją przygodę jako jeden z ośmiu nowych podróżników, z których każdy ma swoje unikalne pochodzenie, motywacje i umiejętności.
 • Seria’ HD-2D Grafika, będąca mieszanką vintage pixel art i 3D CG, osiągnęła jeszcze większe wyżyny.
 • Akcja gry toczy się w Solestii, gdzie rozkwitają różnorodne kultury od Wschodu po Zachód, a przemysł New Age kwitnie. Możesz pływać po morzach i odkrywać każdy zakątek świata, który zmienia się z dnia na dzień.
 • Każdy podróżnik ma unikalny zestaw działań na ścieżce, których może użyć do walki z mieszkańcami miasta, zdobywania przedmiotów, zabierania innych w podróż i nie tylko. Gdzie pójdziesz? Co zrobisz? Każda droga, którą musisz obrać.
 • Zachowano znajome mechaniki z oryginalnej gry, takie jak swoboda rozwijania kariery i umiejętności podróżników, a także system Break and Boost, który sprawia, że ​​bitwy są tak emocjonujące. Dodano również nową mechanikę.

Oto kilka dodatkowych szczegółów:

w Podróżnik Octopata IIGracze wyruszą w ekscytującą podróż po zupełnie nowym świecie Solistii. Opracowana przez ten sam zespół, który stworzył ukochany oryginał, który sprzedał się w ponad trzech milionach egzemplarzy na całym świecie, ta część jest ulepszona w oparciu o grafikę HD-2D serii: oszałamiające połączenie retro postaci 2D w pięknym świecie 3D. Nowa historia, postacie i funkcje gry sprawiają, że jest to idealne wejście dla nowicjuszy w serii, jednocześnie zachowując urok oryginalnej gry dla weteranów. Gracze mogą spodziewać się podróży ośmiu różnych bohaterów, którzy odkrywają krainę i podbijają wrogów w strategicznych bitwach turowych we własnej przygodzie.

Nowe i powracające funkcje i elementy rozgrywki obejmują:

 • Przełam i wzmocnij system walki – Gracze muszą działać strategicznie, aby wykorzystać słabości wroga, aby „złamać” je, aby zadać więcej obrażeń i „wzmocnić” swoich podróżnych, aby zwiększyć ich umiejętności.
 • Śledź działania – Gracze mogą wchodzić w interakcje z NPC na całym świecie na różne sposoby, używając PracaUnikalny dla każdej postaci. Działania na ścieżce będą się różnić w zależności od protagonisty i tego, czy jest dzień, czy noc.
 • Zupełnie nowa historia i postacie – Gracze mogą wyruszyć na wielką przygodę w nowej krainie Solistia i przeżyć przeplatające się historie ośmiu nowych podróżników: Hikari (wojownik), Agnia (tancerka), Partetio (kupiec), Oswald (uczony), Tron (złodziej), Temenos (kapłan), Ushit (Łowca) i Kasta (Apteka).
 • Cykl dzień/noc – Pejzaże miejskie i działania na ścieżce dostępne dla każdej postaci będą się zmieniać w zależności od tego, czy jest dzień, czy noc, tworząc więcej możliwości eksploracji i odkrywania.
 • utajona siła – Nowy przedmiot bojowy, w którym postacie mogą wyzwolić potężną umiejętność, po prostu wypełniając pasek umiejętności podczas walki.
 • krzyżujące się ścieżki – W miarę postępu podróży między bohaterami będą się rozwijać dodatkowe historie, które dodatkowo przeplatają ich narracje.

Podróżnik Octopata II Będzie dostępny w przedsprzedaży w ciągu najbliższych 24 godzin w standardowej wersji cyfrowej na PlayStation 5, PlayStation 4 i PC przez Steam. Zamówienia przedpremierowe na cyfrową edycję standardową Przełącznik Nintendo Zacznie się później. Standardowa edycja fizyczna na PlayStation 5, PlayStation 4 i Nintendo Switch jest już dostępna w przedsprzedaży u wybranych sprzedawców. Zestaw Physical Collectors Edition jest również dostępny w przedsprzedaży na PlayStation 5, PlayStation 4 i Nintendo Switch wyłącznie przez Sklep Square Enix.

Kolekcja fizycznych edycji kolekcjonerskich obejmuje:

 • Podróżnik Octopata II Gra w wersji standardowej
 • Podróżnik Octopata II Kolekcja posągów podróżników: popiersie ośmiu bohaterów powieści
 • Podróżnik Octopata II Album artystyczny: 44-stronicowa książka artystyczna
 • Podróżnik Octopata II Rozszerzone utwory bitewne: Mini Audio CD

Zamawiając Cyfrową Edycję Standardową w przedsprzedaży, gracze mogą otrzymać pakiet zawartości do pobrania „Warunki podróży”, który zawiera poniższe materiały eksploatacyjne, które pomogą graczom w ich podróży:

 • Uzdrowienie winogron (B) x 5
 • Śliwka Inspiracja (B) x 5
 • Revitadżem lizujący x 2
 • Złoty Pył (można sprzedać za 5000 kart w grze) x 1

Obejrzyj ogłoszenie poniżej. Pokaż pierwsze zrzuty ekranu w galerii.

READ  Mamy nadzieję, że Radiant Silvergun wkrótce powróci do północnoamerykańskiego sklepu internetowego Switch

Zapowiedź zwiastuna

Einglijski

język japoński

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *