Oglądaj specjalny koncert Billy'ego Joela w Madison Square Garden online za darmo

Jeśli kupisz niezależnie sprawdzony produkt lub usługę za pośrednictwem łącza na naszej stronie internetowej, Variety może otrzymać prowizję partnerską.

Specjalny marcowy koncert Joela został nakręcony z okazji setnego występu Piano Mana z rzędu podczas jego rezydentury w MSG.

Billy Joel przeniesie swój słynny koncert na mały ekran w ramach nowego specjalnego programu telewizyjnego, który zostanie wyemitowany dziś wieczorem w CBS.

Program zatytułowany „The 100: Billy Joel w Madison Square Garden” będzie emitowany na żywo w telewizji CBS o 21:00 czasu wschodniego. Możesz oglądać koncert Billy'ego Joela MSG na żywo w telewizji za pośrednictwem lokalnego oddziału CBS.

Chcesz oglądać „Billy Joel w Madison Square Garden” bez kabla? Streamuj specjalny koncert w Paramount+, który transmituje na żywo CBS. Plan Paramount+ With Showtime zapewnia dostęp do specjalnej transmisji na żywo z udziałem Billy’ego Joela. Nie jesteś subskrybentem? Paramount+ oferuje 7-dniowy bezpłatny okres próbny, dzięki któremu możesz bezpłatnie oglądać „Billy Joel 100th” w Internecie. Kontynuuj subskrypcję już od 5,99 USD miesięcznie lub anuluj ją przed zakończeniem bezpłatnego okresu próbnego, aby uniknąć opłat.

Innym sposobem oglądania „The 100th: Billy Joel at Madison Square Garden” w CBS jest transmisja DirecTV Stream. Usługa telewizji na żywo obejmuje CBS jako część oferty kanałów i możesz oglądać DirecTV Stream na telefonie, komputerze, tablecie lub telewizorze Smart TV. DirecTV Stream ma 5-dniowy bezpłatny okres próbny, z którego możesz skorzystać, aby bezpłatnie obejrzeć specjalny koncert Billy'ego Joela w Internecie.

Specjalny marcowy koncert Joela został nakręcony z okazji setnego, rekordowego występu Piano Mana podczas jego rezydentury w MSG. Według strony internetowej CBS podczas telewizyjnego koncertu zaprezentowane zostaną klasyczne hity Joela, takie jak „My Life”, „Scenes From an Italian Restaurant”, „It's Still Rock and Roll to Me” i oczywiście „New York State of Mind”.

READ  Jak szmaragdowa sukienka Kate Middleton „Trooping the Color” wskazuje na jej nową rolę wojskową | Tatler

Pomimo kilkudziesięciu lat kariery Joela dzisiejszy występ będzie pierwszym koncertem Joela transmitowanym w stacji telewizyjnej. Jeśli chodzi o rezydencję piosenkarza, historyczne tournee zakończy się ostatnim występem Joela w lipcu przyszłego roku.

Oglądaj „The 100th: Billy Joey w Madison Square Garden” dziś wieczorem o 21:00 w CBS lub przesyłaj strumieniowo online za pośrednictwem Paramount+ tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *