Ogłoszenie miesięcznego składu gier PlayStation Plus na czerwiec 2023 r

Sony Interactive Entertainment to ma ogłaszać Miesięczna lista gier na czerwiec 2023 r. dla subskrybentów PlayStation Plus Essential. Wszystkie tytuły będą dostępne od 6 czerwca do 3 lipca.

Pełna lista miesięcznych gier przedstawia się następująco:

  • Jurassic World Evolution 2 (PS5, PS4) – Unikaj błędów z przeszłości i stwórz własny Jurassic World dla dinozaurów i gości w kontynuacji symulacji zarządzania Frontier z 2018 roku, Ewolucja świata jurajskiego. Poznaj ekscytujące nowe funkcje, cztery wciągające tryby gry i rosnącą listę niesamowitych dinozaurów. Zanurz się w fascynującym i innowacyjnym doświadczeniu jurajski świat Narracja osadzona po wydarzeniach z Sledgehammer Jurassic World: Upadłe królestwo. Współpracuj z kultowymi postaciami z filmów, w tym dr Ianem Malcolmem (głosu użyczył Jeff Goldblum) i Claire Dearing (głosu użyczył Bryce Dallas Howard), i poprowadź wysiłki na rzecz kontrolowania, ochrony i powstrzymywania dzikich dinozaurów w całych Stanach Zjednoczonych.
  • NBA2K23 (PS5, PS4) — Dzięki najlepszej w swojej klasie grafice, zaktualizowanym składom i historycznym składom gra nigdy nie wydawała się bardziej realistyczna i kompletna niż w NBA2K23. Rywalizuj jako ulubione drużyny i gwiazdy NBA i WNBA i doświadcz szczytu realistycznej rozgrywki. Sprawdź się przeciwko najlepszym graczom na świecie i zaprezentuj swój talent w MyCAREER lub The W. Połącz All-Stars już dziś z ponadczasowymi legendami w MyTEAM. Zbuduj własną dynastię jako GM lub poprowadź ligę w nowym kierunku jako komisarz MyNBA. Członkowie PlayStation Plus mają również dostęp do ekskluzywnych miesięcznych pakietów MyTEAM w grze.
  • Podróż do Yumi (PS5, PS4) – Podróż do Yumi to superstylizowana, filmowa przygoda, która śledzi wciągającą historię Hirokiego, który pada ofiarą sił zła. Przeżyj jego bohaterski powrót, aby wypełnić nieudaną obietnicę uratowania ludzi, których przysięgał chronić. Jako przysięgę złożoną swojemu umierającemu panu, młody szermierz poprzysiągł chronić swoje miasto i ludzi, których kocha, przed wszelkimi zagrożeniami. W obliczu tragedii i związany obowiązkiem samotny samuraj musi podróżować poza życie i śmierć, aby stawić czoła samemu sobie i określić swoją dalszą drogę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *