Najważniejsze historie w głosowaniu MLB All-Star 2023

Przeczytaj naszą historię o formacie karty do głosowania, która obejmuje dwa etapy głosowania fanów w celu wyłonienia starterów All-Star.

Na mniej niż dwa miesiące do pierwszego meczu MLB All-Star Game, który zostanie rozegrany w Seattle od 22 lat, pierwsza faza głosowania rozpoczęła się w środę, umożliwiając fanom głosowanie na graczy na pozycje startowe w obu ligach. Oto kilka historii, na które należy zwrócić uwagę, gdy składy AL i NL zaczną nabierać kształtu.

Trout nie tylko był wybierany do All-Star w każdym z ostatnich 10 sezonów, w których grano, od 2012-22 (brak meczu w 2020), ale został również wybrany starterem w AL. każdy z ostatnich dziewięciu. Tradycyjne statystyki Trouta spadły w tym roku, ponieważ jego średnia mrugnięć, OBP i procent uderzeń są najniższe w karierze wśród sezonów, w których rozegrał ponad 50 meczów. Ale jeśli Trout wygra głosowanie fanów, będzie pierwszym graczem, który zrobi to 10 razy z rzędu od czasu, gdy Cal Ripken Jr. od 1989-2001 (łącznie na shortstopie i trzeciej bazie).

Inne godne uwagi serie All-Star to Nolan Arenado, który został wybrany do gry siedem razy z rzędu i Mookie Betts z sześcioma z rzędu, ale obaj zostali wybrani jako rezerwowi w pewnym momencie w ciągu ostatnich dwóch sezonów.

Franco i Bechet mają ze sobą wiele wspólnego. Obaj mają po 25 lat lub mniej. Obaj zaczynają na shortstopie dla drużyn AL East z rekordami zwycięstw. A według odniesienia do baseballu są to dwaj najlepsi shortstoperzy w MLB w WAR w tym sezonie, z zdobywcą pierwszego miejsca Franco i trzecią prowadzącą Bichette po Dansby Swanson.

3. Ilu starterów ma dominujący atak Rays?

Jeśli Franco dostanie skinienie głową, może to być tylko wierzchołek góry lodowej ofensywy Rays, która dominowała przez cały sezon.

Oprócz Franco, pierwszobazowy Yandy Diaz i zapolowi Randy Arzarena i Josh Lowe należą do najlepszych prawdziwych graczy w początkowym skinieniu głowy. Ale wydaje się, że nie ma ograniczeń co do liczby ofensywnych graczy Tampa Bay, którzy mają solidne początki sezonu. The Rays mieli 11 graczy z co najmniej siedmioma runami u siebie w 50 meczach, o trzech więcej niż jakikolwiek inny zespół AL / NL z co najmniej 50 meczami od 1906 roku.

Jeśli Raysom uda się wyłonić czterech zwycięzców, będą pierwszym zespołem, któremu się to uda od czasów Red Sox i Cubs w 2016 roku (Cubs oczywiście wygrali tegoroczne World Series). Byłoby to również zaledwie dwa razy mniej niż całkowita liczba zwycięzców głosowania w Tampa Bay suma W historię zespołu wkracza rok 2023.

Chociaż Freeman miał wspaniały debiut w sezonie w Los Angeles w 2022 roku, kończąc jako lider NL w biegach, strajkach i OBP, nie był w stanie pokonać ewentualnego MVP NL Paula Goldschmidta w miejscu startowym All-Star w bazie.

Jeśli Freemanowi uda się to w tym roku, będzie pierwszym graczem Dodgersów, który wygra głosowanie na którejkolwiek z pozycji narożnych, odkąd legenda All-Star Steve Garvey zrobił to 10 razy na pierwszej bazie 43 lata temu. Freeman obecnie prowadzi NL pod względem trafień i sumy baz.

5. Czy każdy początkujący wygra trampolinę?

Od czasu, gdy Aaron Judge zdobył jedno z trzech miejsc na boisku AL w 2017 r., nie było debiutanta, który zdobyłby początkową rolę w głosowaniu All-Star. A jeśli ktoś ma to zrobić w tym roku, najprawdopodobniej będzie to zapolowy Corbin Carroll, który odegrał dużą rolę w trudnym starcie Arizony 30-23. Jeśli Carroll wygra głosowanie, będzie pierwszą gwiazdą wybraną przez D-back jako ofensywny debiutant (początkujący lub rezerwowy) i będzie pierwszym zapolowym zespołu, który zostanie wybrany jako starter od czasu Luisa Gonzaleza z Arizony. Zwycięski sezon World Series 2001.

READ  Darnell, pielęgniarka Edmonton Oilers, zatrzymała się po uderzeniu głową Los Angeles Kings Philipa Danault

Podczas gdy wielu weteranów, którzy mają mocne argumenty za rozpoczęciem Meczu Gwiazd, zrobiło to już wcześniej, Chapman nigdy tego nie zrobił, pomimo bardzo solidnej kariery, która obejmuje trzy Złote Rękawice na trzeciej bazie i dwa miejsca w pierwszej dziesiątce. . Kiedy grał w All-Star Game w 2019 roku z Athletics, zszedł z ławki za gwiazdą AL Alexem Bergmanem.

Po dominującym pierwszym epizodzie z Piratami, który obejmował pięć kolejnych selekcji All-Star (2011-15), w tym bycie wybrany jako starter w 2014 roku, McCutcheon nie wrócił od tego czasu do Midsummer Classic. Ale MVP NL 2013 wraca w tym roku do Pittsburgha, po raz pierwszy od 17 lat, i może uda mu się przywrócić trochę magii All-Star.

Choć ekscytujący był powrót Alberta Pujolsa do All-Star Game 2022 jako kardynał, może istnieć jakiś emocjonalny powód, by naciskać na McCutcheona, by reprezentował Bucks w 2023 roku. Ponadto 36-latek ma uzasadniony produktywność sezon w DH. Jedynym zwycięzcą głosowania All-Star w Pittsburghu od czasu McCutcheona był drugi bazowy Adam Frazier w 2021 roku.

White Sox walczyli z bramką w 2023 roku, ale jasną stroną w Chicago jest gra 25-letniego Roberta. Nie tylko został zmiażdżony przez 13 home runów, ale także w defensywie Prowadząc wszystkich zapolowych Outs powyżej średniejWedług Statcasta.

Z takimi postaciami jak Trout, Arozarena, Lowe, Kevin Kiermaier, Cedric Mullins, Judge i inni, wyścig głosowania na zewnątrz AL powinien być bardzo konkurencyjny. Ale jeśli Robert zdobędzie jedno z trzech miejsc, będzie pierwszym zawodnikiem White Sox, który to zrobi od prawie pół wieku – od czasu Richiego Ziska w 1977 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *